Muzica Parazitiii - Plagiat???

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Mesajde Censored » Lun Sep 18, 2006 7:08 am

rreal shit observ ca ai prostul obicei de a incerca sa te faci remarcat ...
de catre cine ... nu stiu ... probabil acest lucru este efectul excesului de zel ... si la `dezgroparea` anumitor thread`uri ... destul de vechi dupa parerea mea ... cu post`erii care poate nici nu mai verifica acest forum ...
asta nu este singurul forum pe care am `coabitat` cu spammeri ca tine ...
si intodeauna exista o singura solutie : Ban ...
pentru ca cei ca tine nu stiu sa se bucure de ceea ce le este oferit ...
asa ca ... ori ` ciocu` mic si joc de glezne ` ori ... cauta alt forum ...
pe care sa face `flame-uri` ==D
Avatar utilizator
Censored
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Sep 17, 2006 11:00 pm

Mesajde rreal shit » Lun Sep 18, 2006 6:46 pm

RajaF scrie:Bre nu te ambala din nou ca te driblez gramatical si iti rupi gleznele. Pana una alta invata sa folosesti majuscule cand incepi o propozitie, si dupa aia comenteaza. Si mai usor cu poola ca nu e frumos sa o folosesti fara motiv serios.

Scuze de off-topic.


s-a gasit sa comenteze acest Ronaldinho al gramaticii romane care nu face diferenta dintre un articol si o desinenta. daca nu ti-ai dat inca seama, scriu cu majuscule cand vrea poola mea, baga-mi-as poola!!!
Oare am scris corect baga-mi-as?? ))::
rreal shit
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Sep 11, 2006 7:12 pm
Localitate: Hell

Mesajde rreal shit » Lun Sep 18, 2006 6:49 pm

Censored scrie:rreal shit observ ca ai prostul obicei de a incerca sa te faci remarcat ...
de catre cine ... nu stiu ... probabil acest lucru este efectul excesului de zel ... si la `dezgroparea` anumitor thread`uri ... destul de vechi dupa parerea mea ... cu post`erii care poate nici nu mai verifica acest forum ...
asta nu este singurul forum pe care am `coabitat` cu spammeri ca tine ...
si intodeauna exista o singura solutie : Ban ...
pentru ca cei ca tine nu stiu sa se bucure de ceea ce le este oferit ...
asa ca ... ori ` ciocu` mic si joc de glezne ` ori ... cauta alt forum ...
pe care sa face `flame-uri` ==D



sufar de exces de zel, doar cand dau la muie, baietel!
rreal shit
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Sep 11, 2006 7:12 pm
Localitate: Hell

Mesajde Censored » Mar Sep 19, 2006 7:43 am

[-o please stop ... u make me shiver ... la ce te referi muie ... sex oral ... sau la muie cu pula sculata ? a da shtiu ... am facut quote parazitii ... :U
in primul rand nu imi dau seama ce cauti tu la sectiunea 'Parazitii'
nu cred ca te-a invitat cineva aici ... :baby:
era plin forumul manelarilor 'baietel' ? :slap:
aha acum m-am prins stupid me ...
long live Regele :caca: Gutza :bow:
:oups:
Avatar utilizator
Censored
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Sep 17, 2006 11:00 pm

Mesajde rrreal shit » Lun Sep 25, 2006 11:20 pm

Censored scrie:[-o please stop ... u make me shiver ... la ce te referi muie ... sex oral ... sau la muie cu pula sculata ? a da shtiu ... am facut quote parazitii ... :U
in primul rand nu imi dau seama ce cauti tu la sectiunea 'Parazitii'
nu cred ca te-a invitat cineva aici ... :baby:
era plin forumul manelarilor 'baietel' ? :slap:
aha acum m-am prins stupid me ...
long live Regele :caca: Gutza :bow:
:oups:


Remember the first time you sucked my dick?
You were like, "wow, that's the best blowjob I ever did"
Remember how you swallowed my cum and you said it was bitter?
And I told you not to use your teeth or I'll "make you shiver "?
rrreal shit
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Sep 20, 2006 7:50 pm
Localitate: hell

Mesajde tzontzo » Mie Dec 13, 2006 5:21 pm

mey nu stiu ce sa zic..cam nasol...nu credeam k tocmai ei pot face asa ceva..totusi eu continui sa-i ascult la nesafrsit :X:X:X...parazitii rullz...o fi negativu ciordit,dar versurile si felul lor de a fi e UNICAT !!!! :)>-
tzontzo
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Lun Dec 11, 2006 6:19 pm
Localitate: acasa

Mesajde ombladon_006 » Sâm Feb 10, 2007 1:07 pm

Parazitoo scrie:Draga Habeeb, ca sa iti dau numai un mic si recent exemplu, ca nu am timp de pierdut facand pe avocatul acuzarii in cazul Parazitii, asculta cacatul ala de piesa de la Anonim inca o data (Extrema zilei) si ''Imagine That'' by L.L. Cool J. Si cum ne-a zis si cheloo : ''...nu exista idoli, lasati muzica sa vorbeasca''. Si a vorbit. Peace out!

am ascultat crek de 10 ori melodiile si nu vad nici o asemanare intre ele.:-?unu dintre noi cred ca are probleme cu auzul si sigur nu sunt eu acela:D zic sa le reasculti
ombladon_006
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 12:22 pm
Localitate: Tg-Jiu

Mesajde ombladon_006 » Sâm Feb 10, 2007 1:10 pm

Parazitoo scrie:Draga Habeeb, ca sa iti dau numai un mic si recent exemplu, ca nu am timp de pierdut facand pe avocatul acuzarii in cazul Parazitii, asculta cacatul ala de piesa de la Anonim inca o data (Extrema zilei) si ''Imagine That'' by L.L. Cool J. Si cum ne-a zis si cheloo : ''...nu exista idoli, lasati muzica sa vorbeasca''. Si a vorbit. Peace out!

eu am ascultat melodiile alea 2 de vreo 5,6 ori si nu vad nici o asemanare.:-?ori eu nu aud bine ori tu...si eu te asigur ca aud foarte bine.asa ca zic sa te duci la peste undeva ca nu e de tine pe aici
ombladon_006
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 12:22 pm
Localitate: Tg-Jiu

Mesajde JaKylu » Lun Feb 19, 2007 9:43 pm

Copiat furat...multe aberati sunt cateva chesti in hip hap care conteaza. In primu rand verusurile sa fie clare, adevarate si replicile sa fie tari ceea ce fac paraziti cat despre negative e orice posibil dar nu uitati ca freakadadisk cel mai tare de multi ani se tot chinuie cu tot felu de oferte bug mafia sal aduca in casa lor. Va spun din surse sigure
JaKylu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Feb 19, 2007 8:55 pm
Localitate: Rm. Valcea

Mesajde neb1 deMine » Mie Aug 01, 2007 9:35 pm

mda banuiesc ca nici unu de aici nu face negative...sample inseamna un singur instrument dintr-o melodie,o bucata de melodie cu toate instrumentele se numeste loop.si negativele alea nu sunt nici decum semplate, sunt luate cu totul.oricum alea sunt melodii vechi.da mai este un sample care pe melodia egali din nastere(Ombladon cu raku) care e acelasi cu cel de pe melodia terapie de soc de la C.T.C. ascultati s avedeti.
neb1 deMine
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 01, 2006 11:22 pm
Localitate: pe strada

Anterior

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron