Parazitii vs Zale

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Parazitii sau Zale

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde o_tzestoasa » Sâm Apr 08, 2006 3:38 pm

au ceva "melodii faine"? da-mi voie sa ghicesc care-s alea, in viziunea ta..."Fumuri si hamace", "Sa pot zambi", "Cum produc"...am dreptate? pt ca au beat de club si te poti batzati si da din cap pe ele, nu? piesa ca "Pietoni in trafic", "Natura noastra" sau "Din front" nu-s ok, ca e prea puternic mesaju, nu? Normal ca nu se compara cu Parazitii, sunt putzin peste :) am fost zilele trecute la concert la Zale si au dat-o incredibil live! Mai tare decat Para live. si cu tuate astea, ascult Parazitii :D
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde B-Real » Vin Dec 29, 2006 11:42 pm

Dia scrie:p1laf1or...daca n-ar fi fost Zale...ar fi fost CTC ...daca n-ar fi fost CTC ...ar fi fost altii ... ( exemple sunt multe ) ! Intelegi ? Pentru mine exista intotdeauna ceva mai bun decat Parazitii ... ! Nu conteaza sondaju aici ca e forum....dar pt mine nu conteaza nici toti fanii Parazitii vs toti fanii Zale ... pentru ca asa cum am spus si mai sus ... toti manelistii asculta Parazitii :)

SI CE TREABA AI U CU MANELISTI DA-I IN MORTI LOR DAK VOR SA ASC PARAZITII SA ASC K ORICUM MANELISTI NU POT INTELGE NIMIK DIN CE SPUN PARAZITII DECAT INJURATURILE....DAK MANELISTI ASCULTA PARAZITII NU INSEAMNA K S-AU DUS IN JOS.....MIE IMI PLAC SI ZALE SI PARAZITII DAR MAI MULT IMI PLAC PARAZITII NU CRED K AR TREBUI SA ZICI K PARAZITII NU SUNT BUNI PT ASCULTA SI ''INFECTII AIA DE ALIGATORI:))''...EI ORICUM ASCULTA DEGEABA.....MANELISTI ASC PARAZITII PT K AU AUZIT TOTI DE EI PT K SUNT DE O GRAMADA DE TIMP.....DAR SI ZALE CAND OR AFLA TZARANII AIA DE EI K INCA NU AU AUZIT DAK LE ZICI DE ZALE CRED K II INJURI IN CHINEZA=))
B-Real
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Dec 29, 2006 11:24 pm
Localitate: Turnu Magurele

Anterior

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator