Parazitii vs Zale

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Parazitii sau Zale

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde poka » Mar Ian 03, 2006 10:34 am

finaly egalitate!!!!!!! bv fitze si 120dB:)))
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde syma » Mar Ian 03, 2006 12:58 pm

moam i-am vazut pe Zale in concert live d 2 ori,si sunt super geniali...ma bucur k aqm my sunt 2 d partea mea si a lu poka:D ZALE CONNEXION!!!!!! :banana:
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

parazitii vs. zale.....hmmmmmmm

Mesajde adry » Mar Ian 03, 2006 1:54 pm

intradevar...si zale sunt tari,dar in nici un caz sa se compare cu parazitii.parazitii au mai mult stil,au mai multa experienta... :beau:
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

Mesajde adry » Mar Ian 03, 2006 1:56 pm

parazitii vs zale........hmmmmmmm.nu mi se pare o comparatie prea buna.parazitii nu se compara cu zale....parazitii au mai multa experienta,stiu cum sa te faca sa le asculti muzica,pecand zale.....
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

Mesajde loud_mouth441 » Mie Ian 04, 2006 9:34 pm

mai bine invatza sa scrii, "parazitii au mai mult stil" moaaaaaaaaa :))))
don't let you're mind wonder,it might not come back!
loud_mouth441
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Dum Iul 17, 2005 11:00 pm
Localitate: perth

Mesajde nayghba » Joi Ian 05, 2006 12:45 am

bah adry tu dute si gaseste-ti thread-uri vechi si posteaza de dragu de a face mesaje (macar de ai scrie ceva in ele ca dai dovada de o profunzime iesita din comun),si lasa-ne pe noi in pace....am cam deviat de la subiect -> se pare ca s-a cam incins treaba cu comparatia asta...deci se pare ca in sfarsit au si para` o concurenta ca se plangeau ca nu au.Daca ar vedea parazitii si zale ce se discuta pe aci, s-ar pisha pe ei de ras ca io cred ca nu dau nici o importanta pe toate aberatiile astea de pe forumuri.....se pare ca dupa ce am postat ultimu mesaj nu s-a mai luat nimeni de mine.....hmm,,,interesant.
nayghba
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 19, 2005 2:47 pm
Localitate: oltenia

Mesajde syma » Joi Ian 05, 2006 12:48 pm

pt Adry...mai omule my bine nu te my bagai pe site-ul asta...sincer...nu te simti km aiurea??? ti-ai zis si u punctul d vedere, argumente nu ai...inteleg...probabil k parazitii sunt singurii d kre ai auzit si u, nu cred k ai asqltat vreodata albumul "chei verbale" k sa poti sustine k Parazitii au mai mult stil....cat desprea Nayhba(whaterver)... nu e k nu sa my luat nimeni de tine...doar k nu are rost sa imi my bat capu, nu crezi??...n-are rost sa ajungem in 2007 q aberatiile astea. Si totusi suntem d acord k nu isi are rostu comparatia asta pt k cele doua formatii sunt prietene....
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde poka » Joi Ian 05, 2006 2:10 pm

ultimul tau mesaj?! a....dap pai nu are rost sa ne mai contrazicem pe tema asta...si chiar nu ne simtim...:))
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde poka » Joi Ian 05, 2006 2:13 pm

da si io am zis k sunt curioasa kre ar fi reactia lor dk ar vedea forumu probabil cum ai zis tu s-ar pisha pe ei da ras:))))
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde HABEEB » Joi Ian 05, 2006 2:37 pm

curioasA ?! poka astept pm cu poza cu tine! kthx! :)
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde nayghba » Joi Ian 05, 2006 5:06 pm

hai las` faza cu batutu capu`...exemplu ala care l-ati dat am vazut io ce ati mai ascultat para`...cam asta e ultimu lucru care vroiam sa-l adaug
nayghba
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 19, 2005 2:47 pm
Localitate: oltenia

Mesajde syma » Joi Ian 05, 2006 6:38 pm

ai tot timpul sa invetzi sa scrii! edeoten!
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde loud_mouth441 » Joi Ian 05, 2006 10:04 pm

bwaaaa,n-am facut topicu asta doar de dragu comparatziei ci sa spunetzi care va place mai mult okee? :D nu-si are rostu?? da tot forumu asta ce rost are,nu sa va exprimatzi parerea ? peace!
don't let you're mind wonder,it might not come back!
loud_mouth441
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Dum Iul 17, 2005 11:00 pm
Localitate: perth

Mesajde syma » Mie Ian 18, 2006 10:31 pm

Buna ziua, si bine v-am gasit dragii mei...
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde poka » Mie Ian 18, 2006 10:37 pm

................cineva spera k am ramas fara idei?:)) hai k vad k e plictiseala fara noi aici:))
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Bones Hood » Mar Ian 24, 2006 2:32 pm

Nici nu se poate face comparatzie intre cele doua trupe, se vede clar ca zale sunt peste parazitii. Parzitii au decazut foarte mult, merg din oras in oras si aduna de la fiecare cate o rima si isi fac cate un hit, pe cand zale au niste rime super corecte shi nici nu se folosesc de injuraturi pt. a scoate un hit, shi au niste piese super profunde, in multe din piesele lor te regasesti. Asta-i parerea mea.Peace out!!
Bones Hood
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Ian 23, 2006 11:44 pm
Localitate: Deva

Mesajde HABEEB » Mar Ian 24, 2006 4:11 pm

exact...parerea ta... "super profunde" ?! o noua expesie "trendy" !? marsh la scoala mah
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Ian 24, 2006 7:34 pm

Habeeb...omu si-a spus parerea...de ce te-ai atacat ? parerea lui nu e aceasi cu a ta ?sau cum ? sunt multi care trebuie sa mai treaca pe la scoala... ! uite ... ca un super moderator ce-ar trebui sa fii ... sterge postul tau..apoi sterge-l si pe al meu ... ca sa nu fie offtopic...daca nu o faci tu o voi face eu pana diseara ...ok ? hai...arata-mi ca poti !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Mie Ian 25, 2006 8:43 am

nu am votat la poll`ul asta.. nu am nimic cu parerile pro/contra/anti/vs etc dar sa fie pertinente.. si eventual intr`o limba romana macar de liceu :D
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde syma » Lun Ian 30, 2006 12:19 am

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei...
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde poka » Lun Ian 30, 2006 12:19 am

......cineva spera k am ramas fara idei?
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde poka » Lun Ian 30, 2006 12:30 am

him ati observat k "para" e singura formatie de rap kre nu ar avut nici o colaborare cu vreo tipa?! oare de ce?chiar nu exista nici o tipa "demna"de respectul lor?:)))
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde poka » Lun Ian 30, 2006 12:31 am

mah oamenilor nu mai stergeti mesajele "jos cenzura" chiar asa ?exprimare libera:P
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde syma » Lun Ian 30, 2006 12:35 am

bah nush dc nu au faqt mel q femei...ori snt misogini..ori snt gay...k toate formatiile d hh(exceptand Anonim, copiile lor fidele) au kre o mel q o femeie...Mafia, R.A.C.L.A...hm..ciudati "Para"astia..oriqm ati observat k isi scot kre o mel p luna is la o saptamana se plictiseste lumea de ea?nush, q tot respectu dar snt putin km comerciali...
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde syma » Lun Ian 30, 2006 12:42 am

si nu my se pare corect...dc ni se sterg mesajele???? va mananc!! :eat:
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde incoherent » Lun Ian 30, 2006 12:56 am

fetele tatii,zale is prieteni cu parazitii si cin se-aseamana se-aduna nu?sau parca asa era.p-orma mai acultati si Raku-In mediu vitreg,super marfa albumu,da dupa ce il ascultati poate va dati seama de ce v-am sfatuit.si tot raku are un feat ctc-tv se numeste.ascultati si ala,inainte sa va vina ideea unui thread zale vs ctc :D
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde sadox » Lun Ian 30, 2006 12:58 am

Nu ma pot abtine absolut deloc:care ati facut gramatica cu femeia de servici sa ridice mana dreapta sus!

P.S. Ar trebui sa intervina domnu' moderator sa puna lacat acestui subiect!
Singur cu mine
Avatar utilizator
sadox
Junior Member
 
Mesaje: 445
Membru din: Joi Dec 26, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Lun Ian 30, 2006 1:15 am

Nu punem lacat...mai sunt lucruri de spus cred...! ideea este urmatoare...aveti acolo jos un buton de edit...nu postati mesaje consecutive pt k le sterg...da? edit...modificati...e usor ! asta pt k va lovesc ideile din 2 in 2 minute asa ! nu va mai plangeti ..n-are legatura cu cenzura...are legatura cu regulile de bun simtz ale unui forum ! ah...si inca ceva....posturile care n-au legatura cu subiectul....sunt sterse ...evident ! de-a a disparut postul ala gen " buna seara ..." .. ! Clar ? multumesc ! continuati discutiile... DESPRE PARAZITII VS ZALE ... ok ?!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Lun Ian 30, 2006 2:29 am

parerea mea de ne-avizata, este ca, intr-adevar, Parazitii s-au facut cam comerciali. Chiar zilele trecute ascultam Confort 3 si am realizat ca e plictisitor. Imi pare f rau sa zic asta, pt ca sunt fana parazitii inca de cand era SUTA si alte cele. Dar in ultima vreme, s-au cam plafonat :( Despre Zale, numai de bine. Albumul e foarte ok, piesa mea preferata ramane "Sa pot zambi". Si daca e sa o compar cu pisele mai vechi de la Parazitii, gen "Nu ma schimbi" sau "Din inima strazii" (preferatele mele), le prefer pe ultimele, dar daca e de comparat cu "Violent", aleg Zale fara sa clipesc. Parerea mea, nu cred nimanui sa mi-o impartaseasca :D
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde cr3tz » Lun Ian 30, 2006 9:13 am

o_tzestoasa scrie:Parazitii s-au facut cam comerciali.


ce mult ma poate enerva o afirmatie de genul asta...daca parazitii vand nisip beduinilor in desert treaba lor.daca beduinul cumparat nisip de la ei treaba lui.asta nu inseamna k parazitii tind spre o linie moarta.

pe mine unul nu ma pasioneaza daca o formatie e sau nu comerciala,tre sa imi placa mie,nu tre sa placa la tot poporul.

zale mult mai au de suflat in microfon sa ii ajunga,deci da,deci parazitii.

p.s. care e diferentza intre:cam comerciali,comerciali si foarte comerciali? :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori