Parazitii vs Zale

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Parazitii sau Zale

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde syma » Lun Ian 30, 2006 12:39 pm

crizatilooooooooooor!!!!!!!!!!!!:)))))))))))
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde o_tzestoasa » Lun Ian 30, 2006 12:52 pm

asta nu inseamna k parazitii tind spre o linie moarta.
nu am zis asta, dar s-au plafonat (fara "cam", fara "foarte", s-au plafonat pur si simplu). Asta e parerea mea, shi daca mi-o contesti, aia e problema ta.
pe mine unul nu ma pasioneaza daca o formatie e sau nu comerciala,tre sa imi placa mie,nu tre sa placa la tot poporul.
pai asta e si ideea, ca eu ascultam parazitii in vremurile in care putini din popor dadeau 2 lei pe ei...acum nu imi mai plac la fel de mult.Pot spune ca le-am urmarit evolutia in timp, ca pana la un punct a fost ascendenta shi ca acum stagneaza. Asta vad eu. De aceea e "cam comerciali" - mai au o sansa de revenire :D daca ii bagam la "forte", ii consideram gata,ceea ce NU cred despre ei. Am pretentii si asteptari de la Parazitii. Albumul Zale e de exceptie, mai bun decat Confort 3. Atat.
crizatilooooooooooor!!!!!!!!!!!!))))))))))
SYMA, thread-ul se numeste Parazitii vs. Zale, nu "judecati de valoare aspura userilor care isi spun parerea"...Dia? :D
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde syma » Lun Ian 30, 2006 12:59 pm

mah probabil Parazitii au faqt romana q femeia d servici, atata timp kt foloseau intr-un interviu numai "muzica care" ... :D mah mie imi place qm va atakti, p cuvant, sunteti amuzanti, noi va luam numai la kterink...si chiar crezi k nu am asqltat "In mediu vitreg" sau mel q Ctc?...bah copii, voi va dati asqltatori d hh?..k dk va iau la bani marunti q formatii din strainatate, sau q rap din under, nu vreau sa ma gandesc c s-ar intampla...asa k asqltati frate muzik d klitate, nu Parazitii, si atunci my vb... :*
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde incoherent » Lun Ian 30, 2006 12:59 pm

acuma ce sa zic,io am votat de mult zale,si adevaru e ca parazitii o dau cam mult in caterinca,totusi fii pregatit de pe confort 3 e fantastica.si pentru o singura melodie,si tot isi merita locul in top.
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Lun Ian 30, 2006 1:13 pm

syma scrie:mah probabil Parazitii au faqt romana q femeia d servici, atata timp kt foloseau intr-un interviu numai "muzica care" ... :D mah mie imi place qm va atakti, p cuvant, sunteti amuzanti, noi va luam numai la kterink...si chiar crezi k nu am asqltat "In mediu vitreg" sau mel q Ctc?...bah copii, voi va dati asqltatori d hh?..k dk va iau la bani marunti q formatii din strainatate, sau q rap din under, nu vreau sa ma gandesc c s-ar intampla...asa k asqltati frate muzik d klitate, nu Parazitii, si atunci my vb... :*


da frate esti super adevarat ca scrii ca un oligofren... ftw!
"muzica care" e o exprimare corecta atita timp cit nu spui propozitzia intreaga... muzica care este difuzata la tv e de kkt.. exemplu pt tine.. ca esti genul care pricepe geu

pai te lasam doar pt tine sa ascultzi rap underground sa te potzi da bashtan pe aici.. fii recunoscator!
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde LeSharK » Lun Ian 30, 2006 1:15 pm

" scrie:totusi fii pregatit de pe confort 3 e fantastica.si pentru o singura melodie,si tot isi merita locul in top.
bine punctat. poll-ul e echilibrat (24-24). thread closed.
Fanarioti slugarnici ai mondializarii
Ne vând minciuni spoite cu izul bunastarii

vand tricou TOOL
Avatar utilizator
LeSharK
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Dum Iul 04, 2004 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Lun Ian 30, 2006 1:24 pm

.k dk va iau la bani marunti q formatii din strainatate, sau q rap din under, nu vreau sa ma gandesc c s-ar intampla...asa k asqltati frate muzik d klitate, nu Parazitii
vai de capul si de viata mea, da-mi voie sa imi cer iertaciune ca te-am jignit, maestro sau maestrule in ale hh-ului! eu si cu un amic de-al meu (nu dau nume :D) am ajuns la concluzia ca-l iubesti pe raku in secret. e drept? daca da, sa zici, pls, ca iti trimit pe mail neste poze cu el de cand era mai micutz...adica de cand TU cu siguranta Nu il ascultai :D nu e vba de cine cu cine a facut gramatica, de cine cum arata, e vba de CALITATE, de mesaj de alea alea...
@habeeb - scuze tata offtopicul. daca vrei, strege postul asta :(
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde incoherent » Lun Ian 30, 2006 1:33 pm

syma,poate crezi ca nimeni nu a ascultat gheto dacii,ctc,sau stiu io,mcsolaar sau ntm?io ti-am facut recomadarile cele poate te mai domolesti din violenta cu care dai parazitii de pamant.fiindca daca ai ascultat si iti mentii pozitia,nu-s sigur ca intelegi ceva din hip hop.
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde h0va » Lun Ian 30, 2006 5:04 pm

tzesti..de curiozitate fac shi eo neshte socoteli..deci era prin vara lu '95 cand am dat prima oara cu nasu de parazitii..deci aveam 12 ani..matalutza 10 deci erai clasa a treea, am asha un mare semn de intrebare ca dumneata pe vremea aia dadeai mai mult de doi banutz pe pelea lor "asha cum facea o tzara intreaga"..personal, cred ca ai ascultat suta dupa ce s'a lansat albumul nici o problema in '99 asha ca lasa rogu'te lasa gargara..cat despre sorin aka raku nu shtiu sa fi facut nimic notabil in materie de hipa (except fo Utopik o trupa formata din el shi drops parca) inainte sa'l coopteze sapro pt proiectul morometzii, bag mana in foc ca n'ai ascultat nici ganditorul shi nici luminile sau stins shi sunt mai mult decat convins ca ai auzit de moro shi de raku tot in 99 cand s'a lansat sud stilul..spun asta pt ca primele doua albume au circulat mai mult pe sub mana, p'aci prin zona..ashadar te rog renuntza la atitudinea asta de old school playa ca nu te prinde de nici o culoare..

syma, abar n'am catz ani ai da' am impresia din felul in care vb ca aveai 3 ani cand sleek scotea prima emisiune de radio de hh din ro..shi 10 cand ieshea pe piatza mix'tape'ul ronin cu mult prea bashcalioasa pesa "frizeru din peru" de ex..cred ca cele shase milioane de la armada itzi suna la fel de bizar ca shi titlul piesei "p'aici nu se trece"..

ontopic: cred ca am mai scris pe threadul asta odata, dar nu strica sa o spun din nou..ashadar, il apreciez ft mult pe raku pt texte shi tehnica, am ascultat shi am apreciat tot ce a scos, incepand cu sud stil, continuand cu oriodaiorinodai de pe K.O., in mediu vitreg pe care il am in original (daca se poate spune asha din moment ce nu shtiu sa se fi dat altfel decat pe sub mana intre prieteni shi cunoscutzi, eu l'am rugat pe carbon sa il ia de la raku),apoi featul cu parazitii de pe categorie, aparitia pe sabotaj, pe albulmul lui pacha, featurile cu cheloo shi ombladon de pe albumele solo, prima aparitie zale de pe proiectul verde, featul cu bitza de pe sevraj pe trackul tovarashilor, aparitia sa pe albumul celor de la explicit (pe care mi l'am luat special pt aceasta piesa), in fine chei verbale shi featul pe piesa tv pe albumul ctc..dupa cum spuneam am ascultat cam tot ce a scos pe piatza raku DAR, indiferent cat de bun ar fi ca MC, NICIODATA, raku sau zale nu vor putea fi comparatzi cu parazitii..niciodata..nici macar acum cand zale sunt pe val, dupa ce au scos un album bestial, nici macar acum cand parazitii au lasat'o mai moale nu se poate vb despre o comparatzie intre cele doua trupe..parazitii sunt shi au fost un fenomen in muzica hh din romania..albume precum nici o problema, categoria sau irefutabil au ridicat extrem de sus shtacheta in momentul aparitiei pe piatza..confort 3 este un album foarte bun chiar daca nitzel mai scurt..compozitii clasice parazitii care suna excelent shi se vede ca sunt lucrate de nishte oameni cu o experientza nemaipomenita..

pentru mine parazitii sunt unici, stilul lor este inconfundabil iar piesele lor ajung mereu la sufletul meu..zale sunt inca la faza de juniorat chiar daca raku este unul dintre cei mai experimentatzi mc din romania, chiar daca christu face hh din 94..albumul lor este ft reushit insa mai slab dupa parerea mea decat al ctc'ishtilor de ex..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Ian 30, 2006 6:25 pm

"Care din cele 2 formatii credeti ca are mesaj mai puternic versuri si negative mai bine lucrate si nu in ultimul rand care presteaza mai bine live.NU va referiti la care este hip-hop si care nu plz!!!"


primul post al acestui subiect cere o comparatie parazitii vs zale,nu o comparatie a confort 3 vs zale.sa judeci parazitii doar dupa ultimul album mi se pare cam pueril,toata stima pt raku si compania dar eu tot la parerea mea raman.
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde syma » Lun Ian 30, 2006 9:43 pm

bah voi my aveti putin si dati in crize d epilepsie....imi raniti sentimentele...:(( Hienelor!!!oriqm...sa va iau p rand..tzestoaso adevarul e k am auzit d Zale ieri...da numai Raku e in Zale?nu d alta...da eu nush...si ma gandeam k dk tot imi zici u si ceilalti membrii ai formatiei, ma invatati si sa scriu, si ma corectati knd gresesc, k eu snt my micutza dkt voi(k m-ati intrebat si kti ani am:P) si asa invat si eu din greseli nu? kt pt Habbeb...."La 20 de ani gandesti ca un copil, nu esti atent, k aici e Romania, nici de cum in Disneyland"...

da frate esti super adevarat ca scrii ca un oligofren... ftw!
"muzica care" e o exprimare corecta atita timp cit nu spui propozitzia intreaga... muzica care este difuzata la tv e de kkt.. exemplu pt tine.. ca esti genul care pricepe geu

=)) no comment la mesaju asta...genial:)
"muzica care" este o cacofonie, si my ales dk este repetata din minut in minut...nu?
syma, abar n'am catz ani ai da' am impresia din felul in care vb ca aveai 3 ani cand sleek scotea prima emisiune de radio de hh din ro..shi 10 cand ieshea pe piatza mix'tape'ul ronin cu mult prea bashcalioasa pesa "frizeru din peru" de ex..cred ca cele shase milioane de la armada itzi suna la fel de bizar ca shi titlul piesei "p'aici nu se trece"..
aaa...ma lasi sa sun un prieten? [-o
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde syma » Lun Ian 30, 2006 9:56 pm

10caractere
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde syma » Mar Ian 31, 2006 11:14 am

bai oameni buni care e problema???voi nu intelegeti daca scriu "kre" sau "u" sau alte prescurtari??????? nu mi se pare corect ceea ce faceti, eu nu ma bag sa va modific voua mesajele!! foarte urat din partea voastra....
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde poka » Mar Ian 31, 2006 1:43 pm

exact ceea ma asteptam s-a intamplat de cand eu si sima (si bones hood) am scris ati inceput si voi sa dati din gura:))super tare hai k imi place contraziceti-va in continuare.........
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde syma » Mar Ian 31, 2006 10:11 pm

gata frate, mie mi se pare o aberatie, sa discutam pe tema asta, nu isi are rostu...k ma oftikti voi asa...asta e...o sa ma abtin...si k sa vedeti k nu am numai cuvinte d rau la adresa Parazitiilor, tre sa zic k mereu l-am respectat pe Ombladon pt "Nici o lacrima"!(si pt egali din nastere;)) Zale raman preferatii mei, snt cei mai tari din hh-ul romanesc dupa parerea mea! ceea c e f urat e k stergeti mesajele, si puteti sa-l stergeti si pe asta, k nu ma intereseaza:p ei snt prieteni...hai sa incetam :a: da dintre La Familia(Sisu si Puya...) si Mafia pe cine preferati? :D
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Dia » Mar Ian 31, 2006 10:27 pm

syma...e pt prima oara cand utilizezi un forum ? reciteste cu mare atentie postul meu de mai sus..ala in care iti explic reguli de bun simtz...da ? o sa intelegi dupa aia de ce ti-au fost sterse posturile alea... ! e simplu ! nu ti-a facut nimeni nici o nedreptate ! intrebarea cu la familia si mafia nu o pui aici..poti deschide un thread separat! aici e un poll si o discutie despre parazitii si zale....da ? :) multumesc !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde syma » Mar Ian 31, 2006 11:15 pm

pai da despre subiectu asta nu am c vb q voi...k ziceti k va plac parazitii k au stil, k au "vechime"... k bla bla, da nu avti nici un argument...chiar, din c cauza va plac voua mai mult Parazitii? k eu am adus argumente pt c sustin k Zale snt my buni, si mi-ati sarit in kp! si dk deviaza putin subiectul de la Zale si Parazitii moare cineva sau ce???k vad k orice nu are legatura directa cu asta e sters!!
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde neb1 deMine » Mie Feb 01, 2006 11:39 pm

loud_mouth441 scrie:Care din cele 2 formatii credeti ca are mesaj mai puternic versuri si negative mai bine lucrate si nu in ultimul rand care presteaza mai bine live.NU va referiti la care este hip-hop si care nu plz!!!

mah eu nici nu cred ca pui astfel d intrebari!
pai zale sunt mici copii p langa parazitii!se vede la versuri diferenta!acuma nu zic ca nu au si zale piese klumea da diferenta se vede totusi.parazitii sunt miezu!!! ;)
neb1 deMine
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 01, 2006 11:22 pm
Localitate: pe strada

Mesajde syma » Joi Feb 02, 2006 12:05 pm

pai uite chestia asta am my auzit-o....dc nu-mi zici dc snt Zale mici copii pe langa Parazitii? k faza q diferenta, nu ma lamureste! sau q versurile....asta e parerea ta, da dc nu aduci argumente?!
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nayghba » Vin Feb 03, 2006 5:25 pm

da` tu ce dracu de argumente ai adus? ca ai zis odat` ca zale au piesa "natura noastra" si dezbat subiecte pe care para` nu le-au auzit si sunt preferatii tai...vaaai. deja dai in prostie!
para` au scos vreo 10 albume daca nu ma insel, majoritatea au ridicat hh mizer condus de "baietii de cartier". au avut campanii impotriva playbackului (atunci totusi nu erau ei la putere,da` au avut tupeu), impotriva cenzurii (featuring Larry Flint, frate asta da colaborare) si sa nu mai zic de "instigare la cultura" (un subiect care nush daca a mai fost abordat de vreo trupa, da` ei au avut campanie pe tema asta); un alt lucru ar fi parte instrumentala care e mai buna decat a lu zale.....si argumentele pot continua. io zic ca tu esti o copila care vrea sa se dea JMechera ca asculta hh si primu tau album de hh ascultat a fost "chei verbale" si asta ti-a ramas in cap.
nayghba
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 19, 2005 2:47 pm
Localitate: oltenia

Mesajde syma » Vin Feb 03, 2006 5:40 pm

==D asa va vreau...ultima parte mi-a plaqt! :D nu am adus argumente????hm...sa le repet???
- au mesaje pozitive...spre deosebire de Parazitii
- nu injura femeile in fiekre melodie
- nu toate melodiile de pe album sunt la fel
- nu snt misogini
- nu injura din 2 in 2 minute
- nu instiga la sinucidere... si la multe alte lucruri negative
- knd am zis d "natura noastra" am zis k este super diferinta d piesele hh si k sfarsitul este genial....
- Raku e unu din cei my buni Mc...de acord??
- albumu lor ofera o diversitate muzicala
- nu snt comerciali precum Parazitii, nu scot o melodie la o luna d care sa te plictisesti intr-o saptamana...
s.a.m.d... A-) dk my vrei si altele...anunta-ma
syma
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Dec 24, 2005 10:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde poka » Vin Feb 03, 2006 6:41 pm

bv syma ==D ma mir k ink te mai lupti cu morile de vant sper k acest mesaj sa nu fie modificat pt k incalk limita bunului simt ,ma stiti cum e ,unii cu zale altii cu parazitii...nu discuti gustul omului da te c... in el:)) sal all
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Dia » Vin Feb 03, 2006 7:38 pm

poka...esti batut(a) in cap sau ti-e greu sa intelegi regulile ? mesajul lui syma nu are de ce sa fie modificat pt ca e la subiect...subiectul pe care te afli acum ! asa ar fi trebuit sa fie si postul tau...dar nu este...ca de obicei ! nici nu ma mira ... inteleg...ti-o fi greu si tie sa asimilezi atata informatie !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde poka » Vin Feb 03, 2006 9:13 pm

io nu ma refeream la mesajul lui syma da ma rog....iti e greu sa-ti dai seama...nu cred k toate mesajele se refera strict numai si numai la parazitii si zale ma insel oare?! nu cred ,oare mesajele in kre i se spune lui syma k are mintea de 3 ani sau k se da mare cunoscatoare intre ale hh se refera la zale?sau la parazitii? sa fim seriosi si k sa ma refer STRICT la subiect k sa nu-ti dau de LUCRU (sa-mi STERGI mes) Zale sunt deosebiti si buni dupa parerea a multora de pe site...:)de acord?asta e frate toti suntem de acord in privinta lor dar nu si a celor de la parazitii;)

edited by Dia : asta ca sa nu iti dau avertisment !!
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde nayghba » Vin Feb 03, 2006 10:18 pm

parazitii e o trupa pozitiva prin felu de viata pe care-l transmite. am mai spus, in piesele lor despre femei se refera doar la o parte din ele (sa-mi dai exemplu cand au spus ca toate femeile.....; si bine fac ca-i plina tzara de curve pna si la cel mai inalt nivel).nici la para` nu toate is la fel. para` instiga la sinucidere ? (bah syma esti pe dinafara)....deci in viziunea lu syma si poka fanii para` sunt niste prosti cu 2 clase pentru ca nu sunt receptivi la zale.....ce am zis io impotriva lu zale?
r:mai nimic. am adus doar argumente ca para` sunt totusi mai buni. dupa ce o sa scoata zale inca vreo 3 albume atunci mai vorbim
nayghba
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 19, 2005 2:47 pm
Localitate: oltenia

Mesajde poka » Vin Feb 03, 2006 10:56 pm

bai nayghba nu stiu de ce te ataci nu am zis k fanii parazitilor au 2 clase!!!si nu am zis k ai spus tu cv urat de zale, tocmai k toti(aproape) nu ati zis nimik de rau de zale...
poka
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 28, 2005 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde fitze » Lun Feb 06, 2006 6:45 pm

bai am vazut k o gramada de lume zice " parazitii shi zale sunt prieteni" shi ce daca ?? asta inseamna k nu exista concurentza , poate nu e concurentza directa dar tot e concurenta . pentru cei care nu au intzeles albumu Chei Verbale sau sau zic , k zale sunt mai slabi dekt parazitii sa vina ep 22 feb in underworld sa-i vada live unde mai baga raku un freestyle iar yolo si raku nu se baga tot timpu unu peste altu cum fac cei de la parazitii
fitze
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 03, 2006 2:21 am
Localitate: acasa

Mesajde mihaela_bip » Lun Feb 06, 2006 10:16 pm

mie una imi plac ambele trupe,dar dak e sa aleg cred k e logic p cin aj alege! normal k trupam PARAZITII!!!!!!!!!!ei sunt cei mai tari ji chestia asta s vd dupa catzi fani au ei!!!!!!!!! fratzilor,PARAZITII sunt cei mai tari!!!!!!! :dir:
mihaela_bip
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Feb 06, 2006 9:58 pm
Localitate: acasa

Mesajde Lil Junior » Sâm Apr 08, 2006 12:06 am

mann...parazitii sunt favoritii mei dar sincer ma supara ca mereu acleasi subiecte de 10 anis tau in hip hop si aceleasi subiecte..o piesa ca sa fie sus tre sa aia si melodie nu numa versuri...asa...ca....uitati-va nitel pe afara....si invatati para rulz zale rulz keep on working !
Lil Junior
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Apr 07, 2006 11:48 pm
Localitate: Bucharest -West Side-

Mesajde adry » Sâm Apr 08, 2006 11:12 am

zale nu-s asa faini....intradevar,au ceva melodii faine dar nu se compara cu parazitii...PARAZITII ARE THE BEST :P
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron