Cheloo

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Cheloo

Mesajde Spook » Lun Aug 08, 2005 12:08 pm

Potrivit buletinului de presa al IPJ Constanta, in cursul zilei de sambata, Monica Panaitescu, o tanara in varsta de 30 de ani, a fost agresata de Cheloo de la Parazitii in timp ce se afla pe o terasa din Costinesti. Primele verificari efectuate la fata locului au stabilit ca rapperul a lovit-o pe femeie deoarece aceasta il fotografia. In timpul incidentului, tanara si-a avariat aparatul foto in valoare de 500 RON (5 milioane de lei vechi). In conditiile in care cercetarile continua, iar declaratiile oficiale din partea Roton, casa de discuri care editeaza albumele Parazitii, intarzie, ramane de vazut cum se va incheia acest scandal.

Da-o in pm de curva...
Spook
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Sâm Aug 06, 2005 3:15 pm
Localitate: Ploiesti

Mesajde loud_mouth441 » Lun Aug 08, 2005 1:07 pm

Bine i-a facut!Si io m-as satura sa fiu agasat de toate proastele.Pana si cu maimuta daca vrei sa faci poza tre sa platesti!
don't let you're mind wonder,it might not come back!
loud_mouth441
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Dum Iul 17, 2005 11:00 pm
Localitate: perth

Mesajde memetshot » Lun Aug 08, 2005 1:25 pm

ba...voi doi sunteti prea prosti.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde loud_mouth441 » Lun Aug 08, 2005 3:02 pm

jura-te pa mata!
don't let you're mind wonder,it might not come back!
loud_mouth441
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Dum Iul 17, 2005 11:00 pm
Localitate: perth

Mesajde Sick_bite » Lun Aug 08, 2005 6:02 pm

Bai acuma oricat de mare fan Parazitii as fi....tre sa recunosc ca m-a cam dezamagit cheloo daca a facut faza asta. Adica sa dai intr-o femeie......chiar si daca incerca sa-ti faca poze.....Nu mi se pare normal.Inca mai sper ca e doar un zvon.....ca nu e "true"....
Avatar utilizator
Sick_bite
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Iul 27, 2005 11:00 pm

... nush ...

Mesajde rap_t_one » Lun Aug 08, 2005 7:06 pm

poate e vro inscenare ceva ... oricum ... cine shtie ! nu preami ivne a crede
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde Spook » Mar Aug 09, 2005 11:43 am

memetShol tu esti prost
Sick_bite sa inteleg ca tu esti fata ?
Spook
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Sâm Aug 06, 2005 3:15 pm
Localitate: Ploiesti

Mesajde memetshot » Mar Aug 09, 2005 11:59 am

jura-te pa mata!

memetShol tu esti prost

aha...sunteti in vacanta si avetz prea mult timp liber???
bah, poa sa fie chelu si vedeta pooli si tot nu ar avea voie sa faca asa ceva. ce plm, il omora aia cu aparatu? nu putea sa ii ceara sa nul mai pozez?
dar de...cand ejti vedeta
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sick_bite » Mar Aug 09, 2005 2:58 pm

Nu, daca vrei chiar sa stii sunt baiat. Ideea e ca nu e cheloo prima vedeta pe care o pozeaza fanii ,ca daca ar face toate vedetele asa....
Avatar utilizator
Sick_bite
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Iul 27, 2005 11:00 pm

Mesajde p1laf1or » Mie Aug 10, 2005 1:02 am

ia mai da-o in pm !!! pey face asa poze cui vrea? ce cheloo i-a facut ei poza?:D cred ca era o panarama d-aia manelista si fana 3Suedezi. si poate era urata "Femeile urate ar trebui impuscate ca ne sperie>:) e prea proasta si panarama asa merita. putea si ea sa foloseasca gura (ca sa vb sa-i ceara voie:)))
p1laf1or
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Iul 14, 2005 10:03 pm
Localitate: in aer :))

Mesajde gucitza » Mie Aug 10, 2005 10:43 am

p1laf1or scrie:ia mai da-o in pm !!! pey face asa poze cui vrea? ce cheloo i-a facut ei poza?:D cred ca era o panarama d-aia manelista si fana 3Suedezi. si poate era urata "Femeile urate ar trebui impuscate ca ne sperie>:) e prea proasta si panarama asa merita. putea si ea sa foloseasca gura (ca sa vb sa-i ceara voie:)))


dar tu ce fan esti mai : la familia , mafia si parazitzii ? tu (mare fan cum observ ) daca erai acolo nu vroiai sa ii faci poza ? s-itzi dadea si tzie una in mecla ? tzi-ar conveni? sau tu esti fan adevarat ...p** ta....se vede pe tine ....raper, baiat de baiat, bagabont adevarat si cand te vede cheloo izti zice : hai frate ....tu fanule adevarat .....vino sa batzi in p noastra femeile cu noi...?
gucitza
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Mie Apr 20, 2005 1:03 pm
Localitate: la munk

Mesajde p1laf1or » Mie Aug 10, 2005 10:26 pm

bah am zis ca putea sa-i ceara voie si ii zicea cheloo dak sa-i faca poza sau nu da kestia era ca nu-si mai lua pumni in freza ca proasta ! si ce te agiti asa nu vezi ca io fac caterinca de proaste ? dak io ajung sa ascult mafia inseamna ca tu ajungi sa asculti guta si adrian boracu minciuna
p1laf1or
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Iul 14, 2005 10:03 pm
Localitate: in aer :))

Mesajde Drkev » Mie Aug 10, 2005 11:48 pm

da nimeni nu se intreaba in ce ipostaza era facuta poza....paote asta l-a deranjat ...
Viata-i frumoasa in ritm de Hip-Hop
Avatar utilizator
Drkev
Junior Member
 
Mesaje: 131
Membru din: Mar Feb 03, 2004 12:00 am

Dreptul la replica

Mesajde p.u.n.k.y » Joi Aug 11, 2005 8:08 am

Cheloo reactioneaza: Nu am facut altceva decat sa opresc un conflict!

Pe timp de vara, deplasarile la mare a trupei Parazitii sunt foarte dese . Weekendul acesta, Ombladon, Freaka si Cheloo au fost ca de obicei in Costinesti pentru a-si sustine inca unul din seria de concerte de pe litoral.

Insotit de prietena sa, Cheloo a luat masa sambata la una din terasele din statiune, cand a fost intrerupt de o admiratoare care vana senzationalul unei fotografii cu rapperul si iubita lui. Este stiut faptul ca atat Cheloo cat si colegii lui de trupa se feresc sa isi faca cunoscuta viata privata, iubitele lor fiind rareori in vizorul presei, dealtfel imaginea trupei Parazitii este axata pe campanii sociale si politice, in nici un caz pe scandaluri din viata privata.

De asemenea, in cei 10 ani de cariera, cei trei rapperi nu s-au implicat in scandaluri decat daca vizau o cauza nobila. Agresivi doar prin mesajul muzicii si nu prin comportament, Parazitii nu au fost implicati in scandaluri de gen.

Asa ca aceasta acuzatie asupra lui Cheloo, de agresiune asupra unei tinere este cel putin surpinzatoare.

Povestea e simpla si ne-o spune chiar Cheloo, ca sa lamureasca odata pentru totdeauna speculatiile ce au inceput deja sa apara: "Stateam la terasa si luam masa cu iubita mea. O domnisoara foarte insistenta tinea foarte mult sa ne fotografieze impreuna. Sper ca sunteti de acord sa imi rezerv dreptul de a fi fotografiat cand si cum vreau eu, ca orice alt cetatean roman cu drepturi depline. Prietena mea a rugat-o pe respectiva domnisoara sa nu ne fotografieze, insa in loc sa se indeparteze la aceasta rugaminte, fotografa a devenit agresiva, i-a adresat niste cuvinte grosolane prietenei mele si a si i-a dat o palma. Moment in care am reactionat si am intervenit intre ele. Am impins-o pe domnisoara de langa prietena mea. Atat. Aparatul foto nu l-am distrus eu, ci a cazut din mana fotografei . In acel moment s-au implicat in conflict zeci de oameni de pe terasa si a iesit o intreaga harababura. Declaratia mea va fi confirmata cat de curand de Politie , ce cerceteaza deja cazul ".

Concluzia este ca intr-un conflict in care este implicata o persoana publica aceasta iese in evidenta indiferent de situatia de nevinovatie.

Apelam la disponibilitatea dvs in a asculta varianta reala, si de a cerceta cat mai amanuntit toate aspectele acestui incident, de a nu va opri la interpretarea facila, de prima mana.

Parazitii, si fiecare din membrii sai in parte, s-au identificat cu revolte inteligente, mesaje pertinente si in nici un caz cu violenta gratuita.
p.u.n.k.y
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Ian 11, 2005 11:33 pm
Localitate: Bucharest

Mesajde Red_Mustang » Joi Aug 11, 2005 8:28 am

Intr-un fel Cheloo are dreptate...cu politica fotografierii sale...in alta parte nu trebuia sa se atinga de tipa...trebuia sa ii spuna sa isi miste "hoitu'" in alta parte fara sa o loveasca...ca acum toti prostii si proastele din Romania abea asteapta o chestie de genul asta si dau repede in judecata vedeta ca sa scoata niste banisori (zic ei)...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde vali » Joi Aug 11, 2005 9:24 am

some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde yo0 » Joi Aug 11, 2005 10:22 am

Poi...yo ash fi facut la fel...aia trebuia sa ceara voie...si in plus daca ala a zis nu...nu trebuia sa mai incerce...pt ca orice om sau roman:)...are dreptul viatza privata...si daca aia mai da si in nevastamea...era mai rau...da cheloo...calm doar a impinso...si aia acu creca face crize...creca e in spital la urgentze...yeehhh shit...:))deci rezulta ca,cheloo a facut bine...si aia cu aparatu nu a facut bine...punct:))))
yo0
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Vin Iul 08, 2005 8:23 pm
Localitate: Galati

Mesajde alionte » Joi Aug 11, 2005 12:49 pm

Parerea mea este ca a fost prea bland Cheloo cu bagatoarea asta de seama. Pai nu zice nimeni sa nu mergi sa vb cu ei, sa le faci chiar poza, dar trebuie sa ii prinzi intr-o situatie in care nu sunt cu iubitele si au alte activitati. Normal ca s-a enervat, eu cred ca a fost bland cu acea domnisoara :D (eu pe langa o mare flegma, ii dedicam o super melodie pe urmatorul album PARAZITII gen "Da-te-n gatu ma-tii" si ii dadeam o mostra din melodie chiar pe loc :) )
alionte
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Iul 02, 2005 4:02 pm
Localitate: Bucuresti

...mda ...

Mesajde rap_t_one » Joi Aug 11, 2005 2:07 pm

... am citit si eu pe roton si aici de altfel explikatia data de cheloo si ...mi se par eomeneste indiferent de ce ar zice unele persoane de vaza de pe acest forum ...si intr-adevar pozitia de animal enrvant vorbitor a fost ocupata ... deci NU SE MAI TINE CONCURS PENTRU POST ! :calm: Ok .... am fost si eu si am dat mana cu cheloo cu ombladon cu freaka ... si sunt oameni ok ... dar se vedea la tot pasul o rutina in acordarea atentiei pentru fiecare persoana care avea pretentia sa obtina un autograf sau cateva cuvinte de la vreunu dintre ei .... ce sa zic ...cred k oricare din noi ar vrea sal avem acasa pe un membru de la prazitii ... sau de la akcent ....sau pe vali vijelie ... in functie de preferinte ... dar cum bine zice cheloo : " As vrea sa va imbat pe toti care-ascultati albumu / dak am bea cu fiecar ein parte ar fi si ultimu !!!!!" ... si asta spune multe ... deci aceste persoane care se baga asa in taina ... aiurea ... ar trebui sa inteleaga ca aceste vedete au si ele dreptu la viata PERSONALA , PRIVATA ...si dak aceasta viata PRIVATA se interesecteaza pe o terasa cu viata privata a altor persoane ... asta nu inseamna ca trebuie vreuna din parti sa perturbe viata alteia si invers ... deci cred k mai frumos ar fi fost ... sa incerce respectiva fotografa sa se aseze la masa si sa incerce sa poarte o discutie ... bineinteles cu acordul cuplului caresi servea in tihna cafeaua , pizza , cola sau ce spanac aveau in fata ! Deci ...concluzia si parerea mea care o sustin in aceasta privinta este ca : MEMBRUL PRAZITII nu avea nevoie de asa ceva, si nu vad sa se fi bagat in ceva doar de draul de-a da o palma unei femei , si sunt foarte de acord cu POLITICA aparatului !
Am observat si la concert ca unii au pretentia sa stea cu ei la masa , sa stea 10 ore de taina cu ei ... sa se bage in sufletul lor ... sa le faca declaratii de dragoste ... etc ... dar oricum ... ca am fost si am vazut ... daca ei se poarta totusi cu tentie cu fanii ...sunt interesat sa vad cei de la 3suedezi cum dau autografe ...ca fanii sarmanii nu cred c-au pus mana pe vbreunu din ei ! Din punctul meu de vedere parazitii nu se fresc sa stea aproape de public ... sau sa inceapa cu faze e genu gardieni care sa tina piept multimii de fani ... sunt cat se paote de descoperiti si de LIBERI ... pentru ca ei sunt produsul muzicii lor si muzica lor e produsul lor ... ! Dar asta nu inseamna k pe cheloo l-ar interesa sa shtie unu si altu pe cine fute el ! PUNCT ! THINK !
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde WeedMan » Joi Aug 11, 2005 2:09 pm

Bah fratilor se face caz degeaba... oamenii nu se mira cand recuperatorii te dau jos din masina si pleaca cu ea, cand hotii pleaca din amanet cu seifu` in patura la ora de varf si sar k la concert wu-tang atunci cand cheloo impinge o stoarfa in restaurant. Ar fii fost subiect de scandal dak o ducea la padure si o lasa acolo 3 zile legata de copac, dak o injunghia cu furculita sau dak ii spargea camera in fata, da nu ca a impins-o si aia ca mamaliga a scapat camera. Unele persoane nu inteleg ca "nu" inseamna nu si "da-te-n mortii matii de curva" inseama k esti pe cale sa-ti mesteci dantura.
K sa nu mai amintesc in ce postura de kkt a fost pus omu ala cand a inceput "the bitch fight", trebuia sa faca ceva altfel acum discutam ce lash a fos cheloo.
Avatar utilizator
WeedMan
Junior Member
 
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Feb 26, 2005 12:00 am

Mesajde Ramuna » Dum Sep 04, 2005 10:17 am

e adevarat ca uneori fanii sunt cam stresantzi dar cheloo nu trebuia sa reactioneze nici chiar asha... Amandoi sunt de vina aia e prea proasta s-a gasit ea sa ii faca poza lu cheloo. EU am vb atat cu cheloo si cu ombladon, tot ce conteaza este sa stii cum sa te bagi in seama cu ei nuy sa te duci sa le ceri un autograf pt ca asta e penibil!!! baietii mi s-au parut chiar de treaba , am vb si eu cu ei la costinesti in spatele disco tineretului si in bucuresti in colentina. Am si poze cu ei le-a facut tot la un restaurtant din costinesti o prietena de-a mea din fericire paratul ei digital de 15 milioane e intreg :P
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde grandfu » Vin Sep 23, 2005 6:34 pm

Ba sunatzil pe cheloo si intrebatzill daca e adevarat sau nu 0726777500 nr. lu chello nu suntatzii cu nr. ascuns ca nu raspunde e cel mai bine nu
grandfu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Sep 23, 2005 6:09 pm
Localitate: acasa

Mesajde anarhyaavapk » Dum Sep 25, 2005 7:34 pm

da......la urma urmei toti avem viatza intima iar dak nu au vrut sa li se faca poza dupa mine cheloo a procedat foarte bine indiferent ca persoana in care a dat de fapt persoana pe care a impinso sau ce ia facut era femeie...asta nu incalzeste pe nimeni cu nimic cel putin pe mine nu.....a procedat foarte bine si eu as fi facut la fel.
ScAnDaL
Avatar utilizator
anarhyaavapk
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Iul 02, 2005 11:00 pm

Mesajde marce » Joi Oct 20, 2005 7:10 pm

ce ciudat 'suna' cuvantul iubita spus de keloo.............:))
oricum ma doare-n pwla dak i-a spart fatza sau nu i-a fakut nik la proasta aia shi nush dc va agitatzi aici degeaba k pana la urma este traba lui
nu?
Avatar utilizator
marce
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Sep 17, 2004 11:00 pm

Mesajde adry » Dum Ian 08, 2006 9:36 pm

nu comentez nik pt k imi plac parazitii,dar sincer yo il prefer pe ombladon
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

Mesajde adry » Dum Ian 08, 2006 9:38 pm

ala chiar e nr lui cheloo?a fost dovedit cumva?
vreau raspuns urgent dak e nr lui cheloo
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Lun Ian 09, 2006 9:11 am

adry vezi ctf cu posturile tale consecutive!!#$^@#@ lasa dreaq oamenii in pace si nu`i mai stresa!
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am


Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator