Cheloo - Fabricant de gunoi

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Mesajde Spike Smoke » Mie Apr 26, 2006 5:27 pm

super tare albumul!!!!!!!cel mai mult imi place Fericit si smoke flow!super tare si "in zgomot de masele supte".Mi-au placut f mult colaborariile cu Texta si Killarmy!cumparati originalu'.
Avatar utilizator
Spike Smoke
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Apr 24, 2006 11:00 pm

Mesajde punkd_4_me » Mie Mai 31, 2006 12:39 am

Cea mai tare melodie coae, In Zgomot de Masele Supte, shtiu multe verse din el >:). Cea mai faimoasa :P: "Vrei sa fii rege, dar ASul sa intors, sugi p**a" "Ham ham ham, uiuiu uiuiei, unde sunt cainii mei" ... "WoW, sami bag p**a cum suna"
punkd_4_me
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iun 06, 2005 11:00 pm

Mesajde sarazin » Lun Iun 12, 2006 7:16 pm

apropo de raper-ul asta cheloo,se da mare si tare si se ia de snoop,50 cent si altii si apoi mananca resturile de la masa lui 50 la concertul din 14 iunie.mi se pare ca este un ofticat pentru ca nu are banii alora din america si este invidios pe ei.si ca trupa parazitii canta un hip-hop slab,singurul lucru legat de ei care mi-a placut a fost albumul lui ombladon.mai potriviti mi se pareau bug mafia in deschidere.oricum o sa fiu acolo sa -i fluier cand o sa-l pupe in cur pe 50.
sarazin
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 22, 2006 3:40 pm
Localitate: UNDEVA

Mesajde KeMiKaL » Lun Iul 03, 2006 11:30 am

despre albumu lu' cheloo ...nuj c sa zik....eu cred k se deskurk mai bine in Parazitii....are doar cateva piese solo adevarate...restu....nu sunt cine jtie ce

sarazin....eu unu ask mai mult parazitii ji anonim decat 50 cent si Snoop Dogg ....parazitii ji anonim au adevaratu' hip-hop ......50 ji snoop.....nuj.....sunt prea moderni
Avatar utilizator
KeMiKaL
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Iul 02, 2006 11:00 pm

Mesajde KeMiKaL » Lun Iul 03, 2006 11:36 am

sarazin....eu unu ask mai mult parazitii ji anonim decat 50 cent si Snoop Dogg ....parazitii ji anonim au adevaratu' hip-hop ......50 ji snoop.....nuj.....sunt prea moderni:)
Avatar utilizator
KeMiKaL
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Iul 02, 2006 11:00 pm

Mesajde nayghba » Sâm Iul 08, 2006 12:44 am

si ce poola mea de problema e ca se ia cheloo de manelarii din State? Tu cand asculti %0 Cent ai orgasm pe pereti, nu te gandesti macar unpic la ce ii bate capu prin versurile alea cretine de parca ar fi mafia din 98 (am pistoale, femei,multi bani,sunt tare si frumos ...)
nayghba
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 19, 2005 2:47 pm
Localitate: oltenia

smoke flow

Mesajde Cemah » Vin Iul 21, 2006 12:39 pm

`Fabricant de Gunoi ` imi lasa impresia ca sunt in Dacie in drum spre o noua reprezentatie Circus Globus.
Nu stiu in ce masura lucrul asta este bun sau rau.
Mai tare Sindromul T.
Iti multumim ca ai cumparat blank-ul in original ! Prietenii tai trag de pe net ?

Acum astept clipul la `Smoke Flow`cica e desen animat ,vorbesc ziarele ,
pe 20cmrecords.com nu spune nimic ,nici macar pe 20cmrecords.ro :))

In ritmul asta ,Cheloo in maxim urmatoarele 3 albume o sa-si publice sinuciderea fizica ,nu muzicala.In direct ,pe MTV.
Fericirea este exces de speranta.
Cemah
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Mie Iul 14, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde HABEEB » Sâm Iul 22, 2006 8:49 am

sarazin.. tu esti inca la virsta la care crezi ca 10mil albume vindute inseamna ca albumul a fost bun.. nu e chiar asa...tinind cont si de afirmatiile tale legate de bani etc.. e clar ca esti genul de maneloraper... eu zic sa ascultzi bug si 50cent.. si sa nu mai pierzi timpul cu ineptiile tale...
cit despre concert.. parazitii si`au luat banul oricum...lumea i`a vazut.. i`a aplaudat.. eu zic ca si`au cam atins scopul

kemikal.. snoop si 50cent nu sint prea moderni.. sint prea comerciali.. am asculta doggystyle de prin 1998 cred.. si am incercat sa ascult si snoopul de anul asta.. mai e nevoie sa spun ca diferentza e ca de la caviar la fulgi de porumb mucegaitzi ?! foamea de bani >>> calitatea

cemah esti prea confuz ...
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde rreal shit » Sâm Sep 16, 2006 7:48 pm

nayghba scrie:si ce poola mea de problema e ca se ia cheloo de manelarii din State? Tu cand asculti %0 Cent ai orgasm pe pereti, nu te gandesti macar unpic la ce ii bate capu prin versurile alea cretine de parca ar fi mafia din 98 (am pistoale, femei,multi bani,sunt tare si frumos ...)


''50 Cent's troubled past was part of the package: he was raised by his grandparents after his drug-dealing mother died, and in 2000 he survived being shot 9 times. Before his mainstream breakthrough he was popular in clubs and on the streets, thanks to locally distributed tapes. Although it didn't get national airplay, his Power of a Dollar (1999) was an underground hit, as was his earlier single "Thug Love."

Acum tu poti sa crezi ce vrei despre ''versurile alea cretine'', da' du-te in poola mea in state si vorbeste cu oamenii de acolo care ii inteleg 100% versurile si ii cumpara albumele. Stii de ce a vandut milioane de albume? 'cause he's for real, for his background, biatch!! pentru ca ce spune el pe piesele lui sunt chestii pe care le-a trait si probat pe pielea lui nu, in poola mea, ''mafia 98'' care traduceau de afara si adaptau in romana. si daca spune ca are bani si masini, o spune pt ca are si il doare in poola de toti mancatorii si de miggets ca parazitii.
So shut the fuck up and go fuck yourself, ya' mofo!!!
rreal shit
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Sep 11, 2006 7:12 pm
Localitate: Hell

Mesajde h0va » Dum Sep 17, 2006 8:38 am

salut cacat aadevarat..bine ai venit pe forumul nostru de hip-hop!

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde rreal shit » Dum Sep 17, 2006 6:43 pm

h0va scrie:salut cacat aadevarat..bine ai venit pe forumul nostru de hip-hop!


Salut YEAHova!!!
rreal shit
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Sep 11, 2006 7:12 pm
Localitate: Hell

Mesajde Censored » Lun Sep 18, 2006 6:18 am

Yo nu va inteleg fratilor ... atzi cumparat vreun album 50 Cent in original ?
ati fost la vreun concert 50 Cent ... lol ma indoiesc ... in afara de concertu` cu parazitii ... deshi nu sunteti genu care sa se duca la concerte ... pula mea ... sunteti ofticati pe parazitii ? ca ishi bat joc de voi si de muzica pe care o ascultati ? daca ne-am intalni face to face ... cate taieturi ai avea pe mana ? tu eshti ala de se imbraca in trening si cu pantofi ? shut tha` fuck upp
inseamna ca nu shtiti ce e ala hip hop ... threadul asta eu cred ... sa ma corecteze kreva pls ... ca a fost facut pentru albumul solo a lu` chello fabricant de gunoi... un album d nota 11 ... iti place bling` bling`u ... eshti PIMP la tine in cartier ? ce poola mea din ce itzi spune juma` de dolar ... ai patit tu ? ai trait tu ? sau nu ... daca te regaseshti in aceste randuri ...
deja shtii ce iti doresc ... !!!
Avatar utilizator
Censored
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Sep 17, 2006 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Lun Sep 18, 2006 6:41 am

hai sa ii plingem totzi de mila lui 50cent... si b.real a fost impuscat.. si uite ca nu se lauda toata ziua cu asta...

ps. rreal shit te apropii cu pasi foarte mari de un ban
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde rrreal shit » Mie Sep 20, 2006 8:16 pm

Censored scrie:Yo nu va inteleg fratilor ... atzi cumparat vreun album 50 Cent in original ?
ati fost la vreun concert 50 Cent ... lol ma indoiesc ... in afara de concertu` cu parazitii ... deshi nu sunteti genu care sa se duca la concerte ... pula mea ... sunteti ofticati pe parazitii ? ca ishi bat joc de voi si de muzica pe care o ascultati ? daca ne-am intalni face to face ... cate taieturi ai avea pe mana ? tu eshti ala de se imbraca in trening si cu pantofi ? shut tha` fuck upp
inseamna ca nu shtiti ce e ala hip hop ... threadul asta eu cred ... sa ma corecteze kreva pls ... ca a fost facut pentru albumul solo a lu` chello fabricant de gunoi... un album d nota 11 ... iti place bling` bling`u ... eshti PIMP la tine in cartier ? ce poola mea din ce itzi spune juma` de dolar ... ai patit tu ? ai trait tu ? sau nu ... daca te regaseshti in aceste randuri ...
deja shtii ce iti doresc ... !!!




If we were to meet face to face,
You wouldn't have a face, just a huge stitch
Your body be lost without a trace, bitch
Talking shit about cuts on my hand
I'll have your hands cut and tied up your neck,
Keep calling names and you'll have to watch your back, motherfucker!!!!


Da, in poola mea am fost la un concert 50, am cumparat albume in original. Veniti in poola mea aici sa vedeti cum e, nu vorbiti din Romania de parca ati sti totul. Si tu, bai cap de pluta, nu ma cunosti si nu te cunosc, dar mai ales, nu ma cunosti.

You don't know where I've been, mofo!!!
rrreal shit
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Sep 20, 2006 7:50 pm
Localitate: hell

Mesajde rrreal shit » Mie Sep 20, 2006 8:53 pm

HABEEB scrie:hai sa ii plingem totzi de mila lui 50cent... si b.real a fost impuscat.. si uite ca nu se lauda toata ziua cu asta...

ps. rreal shit te apropii cu pasi foarte mari de un ban



Ar trebui sa-ti plangi singur de mila
rrreal shit
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Sep 20, 2006 7:50 pm
Localitate: hell

Mesajde nayghba » Lun Oct 02, 2006 7:30 pm

"ma gasesti in club cu sticla plina de bere,
mami, am droguri daca asta vrei,
io nu fac sex, haa eu fac dragoste
....."
(1/2 $ - In da club )
"te duc la cofetarie
te las, linge acadeaua
dai inainte fato
nu te opri
insista pana nimeresti locu"
(1/2 $ - Candy shop )
"nu stiu ce ai auzit despre mine
dar o c#rva nu poate lua un dolar de la mine
merg cu cadilacu fara permis
poti sa vezi ca sunt un P E J T E heeei "
(1/2 $ - P.I.M.P. )
nayghba
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 19, 2005 2:47 pm
Localitate: oltenia

Mesajde Morra » Mie Noi 15, 2006 3:37 pm

Da Frate...e Tare..ce Vi Se Pare Asha Ciudat...daca Nici Cheloo Nu Scoate Albume Tari..atunci...cine Sa Scoata???...ombladon..bineinteles:)
Morra
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Noi 15, 2006 3:04 pm
Localitate: Constanta

Anterior

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron