Ce parere aveti de melodia de pe ultimul album . Noapte buna bucuresti? Ombladon:P

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Ce parere aveti de melodia de pe ultimul album . Noapte buna bucuresti? Ombladon:P

Mesajde Wantedbyallfrom » Mie Apr 04, 2007 12:13 pm

eu zic ca e super tare. no comment Ombladon Rulezzzz
Insirand persoanele ce nu ma`nghit pe zeci de km masor succesu`n 20 cm!
Avatar utilizator
Wantedbyallfrom
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Feb 06, 2007 12:00 am

Mesajde sadox » Mie Apr 04, 2007 4:33 pm

In afara de faptul ca-i super tare dupa cum ai zis tu nu am ce obiecta aici:).Dar cel mai mult ma deranjeaza cand o gramada de papitzoi ishi dau singuri cu tifla cum ca ideile din ultimul clip al lui Ion s-ar repeta.Un mare c****!!Ma doare-n p*** de cei care cred asta shi oricum Ion are un stil unic,inconfundabil de abordare atat a subiectelor sociale cat shi a celor politice sau de caterinca.
Singur cu mine
Avatar utilizator
sadox
Junior Member
 
Mesaje: 445
Membru din: Joi Dec 26, 2002 12:00 am

Mesajde twist » Mie Apr 04, 2007 5:05 pm

Atata timp cat nu se schimba nimic , nici subiectele lui Ombladon nu ar trebui atacate. HipHop`ul s`a nascut ca o metoda de protest, acest lucru fiind facut cat se poate de bine de Ombladon. E super piesa... aduce aminte a Nici o lacrima de pe Condoleante
twist
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 12:57 pm
Localitate: Oradea

Mesajde ZOROX » Mie Apr 25, 2007 12:15 pm

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cand Pula Mea apara albumul ala ca nu mai am rabdareeeeeeeeeeeeeeeee .
Pe 20CM zice ca lansarea e pe 17 mai ,pai Pula Mea nu trebuie sa ascultam si noi albumul inainte de concert ca Pula Mea ,nu cred ca ne dau la intrare pliante cu versurile ? Nu ?
Pula Mea ,bagati albumu ala pe piatza ca n-am mai ascultat ceva romanesc interesant de la Fabricant de Gunoi incoace. Pula Mea.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde twist » Joi Apr 26, 2007 6:13 am

ZOROX scrie:Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cand Pula Mea apara albumul ala ca nu mai am rabdareeeeeeeeeeeeeeeee .
Pe 20CM zice ca lansarea e pe 17 mai ,pai Pula Mea nu trebuie sa ascultam si noi albumul inainte de concert ca Pula Mea ,nu cred ca ne dau la intrare pliante cu versurile ? Nu ?
Pula Mea ,bagati albumu ala pe piatza ca n-am mai ascultat ceva romanesc interesant de la Fabricant de Gunoi incoace. Pula Mea.


Cedry2k - Alchimia Veninului
Ceilalti - 89
twist
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 12:57 pm
Localitate: Oradea

Cel mai prost din curtea scoli

Mesajde Wantedbyallfrom » Lun Mai 07, 2007 2:19 pm

A Aparut Albumul!!!!!:d:d:
Insirand persoanele ce nu ma`nghit pe zeci de km masor succesu`n 20 cm!
Avatar utilizator
Wantedbyallfrom
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Feb 06, 2007 12:00 am


Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori