De ce va plac parazitii

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

da da

Mesajde Pungasa » Joi Mar 10, 2005 11:04 am

super trupa ... merita sa fie ascultati :dir:
Pungasa
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mar 10, 2005 10:35 am
Localitate: oradea

Mesajde matzaa » Vin Mar 11, 2005 3:39 pm

da ce avetzi tatzi cu moi mah???????...mnaoh poi acuma ce sa fac dak asa mo facut mama'....de traiesc numa de 16 ani... :fuck: si cica castigam mai mult respect dak bagam 25 de ani..si mintzeam..so...give me a break :T

p.s-parazitzii rulzzzzzzzzzzzzzzzz ;a



hades edit: cand uitzi sa zici ceva foloseste si tu butonu` edit... bafta!
tralallalalalallalaaaa
Avatar utilizator
matzaa
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde matzaa » Vin Mar 11, 2005 3:40 pm

p.s-parazitzii rulzzzzzzzzzzzzzzzz ;a
tralallalalalallalaaaa
Avatar utilizator
matzaa
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde scratch_rapp » Joi Mar 17, 2005 4:54 pm

parazitii sunt pur si simplu ADEVARATI...
YO!
scratch_rapp
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Mar 11, 2005 9:58 pm
Localitate: acas'

Mesajde mancuso » Sâm Mar 26, 2005 7:49 am

[quote="matzaa"]da ce avetzi tatzi cu moi mah???????...mnaoh poi acuma ce sa fac dak asa mo facut mama'....de traiesc numa de 16 ani... :fuck: si cica castigam mai mult respect dak bagam 25 de ani..si mintzeam..so...give me a break :T

p.s-parazitzii rulzzzzzzzzzzzzzzzz ]

obraznicut(a)... da te prinde REpede la cei 16 anisori ai tai...:)
sa moara fapta!unde ma prinde ziua,ma toarna noaptea
mancuso
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mie Feb 16, 2005 10:04 am
Localitate: PROximus

Mesajde nba_girl » Mar Mai 03, 2005 9:45 pm

mie imi plac parazitii ptr ca pur si simplu ...melodiile lor transimt un mesaj .... ;-)
Avatar utilizator
nba_girl
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Mai 02, 2005 11:00 pm

Mesajde monk » Mar Mai 03, 2005 10:49 pm

de se asculta ?

pentru ca mesajul lor e simplu si il intelege toata lumea. spun lucrurilor pe fatza cand vine vorba de alcool si femei. sinceritatea aduce tot timpu fani, indiferent de stil.


tehnica au, au si FDD :yD, si mai ales acum AU SI EXPERIENTZA celor 10 ani, care nu poate fi egalata nici de tehnica si nici de tupeul celor din noul val.
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde cometa » Sâm Iul 23, 2005 10:30 pm

sa comentam, cu intarziere :)
1. am ascultat si mafia, si royala mare, si ghetto dacii....n-as putea spune ca m-au incitat
2. mie-m plac puternic piesele lor cu teme sociale, in general cele in care nu-s mentionate numa organele sau cum se iau ei de trupe dens.aici is de mentionat "daca pozele ar vorbi" a lui ombladon/"instigare la cultura"/"vicii" a lui cheloo,etc etc
3. im plac rimele si frectiile lui FDD
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde adry » Mar Ian 03, 2006 2:29 pm

de ce imi plac parazitii?....e ffff simplu.in primul rand e cea mai tare tripa din romania(pt mine si din lume).eu ascult mult rap,r"n"b,etc dar nici o trupa(sau solist)nu s-a ridicat la nivelul lor.PARAZITII ARE THE BEST...ce mai....
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

Mesajde green_maria » Dum Apr 01, 2007 12:41 am

hmm...imi plac pt k au versuri inteligente si genul de mesaj care se ascunde in spatele versurilor. Parazitii Rulzzzzz
don't like Mafia(suferintze)...sper sa nu-mi sara nimeni in cap,si dak vrea cineva sa-mi sara in cap,remember : "exprimare libera..."
"baga'ne'am p**a'n ele de sentimente!!!"
Avatar utilizator
green_maria
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mar 31, 2007 11:00 pm

Mesajde twist » Lun Apr 02, 2007 5:36 am

@dan83euthanesia

Nici nu e de mirare ca asculti Codu Penal si La Familia la felul in care chinui limba romana. Si da, americanilor le plac Parazitii !
twist
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 12:57 pm
Localitate: Oradea

Mesajde twist » Lun Apr 02, 2007 5:45 am

dan83euthanesia scrie:Fetizo controleaza-ti gura! Am zis numai ca ai exagherat putzin cind ai scris ca pula mea ca wow toti la campus asculta parazitii si ca in sua cdu lu cheloo a ajuns bine si curu meu! Poate au ascultat si le-au placut si o sa asculte mai departe aia 2-3 sau hai 20-30 de la campusu tau ca aud si ei o limba noua si se bucur ca au descoperit si ei o tara numita romania pe harta lor unde america e in mijloc!dar pula mea nu mai vorbii in general asa!ca doi trei care asculta cdu ala nu sunt sua si nici toti de la campus! in romania se face muzica buna!foarte buna si mai buna decit in germania,turcia,jugosloavia si pula mea dar sa nu crezi tu ca acum aia o sa mai stiu in citeva luni ce limba era aia si cum se numea artistu! Le-am dat si eu la prieteni hh romanesc dar acum nu zic ca toata scoala sau ca in germania se asculta acum codu penal/la familia/bug!!! PS:nu suntem la battle asa ca vezi de gura ta ca am scris numai asa de mult ca mai numit bou!si mai enervat! Daca ai ceva de spus zi-mi direct!si tu aia de mai sus la 16 ani : da ne dreseaza cu parazitii la pula ne dreseaza! Mama ce nervi am mai bine ma duc la pat!


La felul in care chinui limba romana, nici nu e de mirare ca asculti Codu Penal si La Familia. Formatiile astea distrug si ultima farama de cultura din tine. Sa nu mai vorbim ca ai nevoie de un IQ egal cu numarul de la pantofi pentru a-i asculta. Plus ca te iei de o fata mai tanara decat tine intr-un mod mai mult decat vulgar si obscen, lucru ce denota o frustrare atat sexuala cat si mentala.

Parazitii sunt intre primele 3 trupe de HipHop din Romania(chiar a 2`a), incepand in "underground" si continuand in mainstream. Au piese geniale si au piese bune. Totusi, nu putem cataloga o piese ca fiind "cea mai buna", criteriul aici devenind preferinta.
"Nu pot sa m-ascund dupa un singur degete pe care vi-l arat: _|_"
twist
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 12:57 pm
Localitate: Oradea

Anterior

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 1 vizitator