Versurile preferate sunt: ...

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

parazitii rulzz

Mesajde Ramuna » Mar Aug 30, 2005 7:06 pm

versurile celor de la parazitii sunt cele mai originale, no offence, parazitii nu se compara nici cu mafia si cu nici o alta formatzie... versul meu preferat?
heh... chiar vreti sa vi-l spun? :dir: >>> Dragostea trece prin stomac doar daca ai pwla mare<<<
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde marce » Mie Oct 19, 2005 7:48 pm

'prietenii sunt primii gata sa-tzi ia banii sa-tzi incurce viatza dar nu pleca fatza'
'salutam fratzii de departe alle meine alle meine......'
'...un spor de confort si oricum e mai bine decat sa faci sport........sokeres yoh!!!'
'Nu uita ca esti nimic pitic neglijat SUPER SCLAV in aparatul de stat'
'Nascut fara cap fara gat fara rest/Esti bun de propaganda pt cei din vest/Nu ma iubesc deci cum sa te iubesc/Ma feresc de tine ca de dracu si nu ma opresc......'
'Daca vrei problemele lipesc de tine/Daca vrei poate trec pe langa tine/98 am zis ,zi:LIMITA E CERUl/99 zic SARE-N AER CARTIERU'
'...De azi in cartier inc-o lege se impune/Se conduce beat totzi baietzii sa consume!...'
'40 alcool am in cap caut vena............bag mana-n microfon shi ma prezint ombladon ..............'
'de la-nceput de mic am fost kiar pervers/mi-a placut doar sa beau doar sa trag sa fac secs...'
continuu mai tarziu :))
Avatar utilizator
marce
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Sep 17, 2004 11:00 pm

Mesajde EmpTy` » Mie Noi 23, 2005 6:07 pm

"am un record absolut / 4 beri intr-un minut / 10 tone 6 ani / si-o gramada bani"
"Femeile urate ar trebui impuscate ca ne sperie... Orice stramba cu fata-n punga alearga dupa p**a cu 10 metri pe secunda"
EmpTy`
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Noi 23, 2005 5:27 pm
Localitate: West Side Buzau

Mesajde adry » Sâm Apr 08, 2006 11:25 am

is multeeeeeeeeeeeeeeeee vresuri mijto...chiar foarte multe ,dar cum mie imi place ombladon versul care imi vine in minte e: "[I]Daca ma inrolati in razboi,ma declar inapt/caci nu vreau sa fiu erou intr-o tzara de cacat."
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

Mesajde Lynx » Dum Noi 19, 2006 10:33 am

"rai sau iad rau sau bun iarba sau tutun fericit sau roman sclav sau stapan geniu sau nebun cand toti tac sau spun bine ai venit sau ramas bun"
Lynx
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Noi 19, 2006 10:11 am
Localitate: Romania

Mesajde ByteCode » Joi Noi 23, 2006 2:31 pm

In Zgomot de Masele Supte ! E cea mai tare piesa !
ByteCode
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Noi 23, 2006 1:57 pm
Localitate: undeva

Anterior

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron