Ce nu va place la parazitii?

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Mesajde wclan » Mie Oct 16, 2002 9:27 am

Initial trimis de Ali_E
Ma Wclane.Treaba cu nu imi plac fetele lor e pusa la schema(sa am shi eu scris ceva ce nu imi place la ei).Asta pt ca nu puteam sa fac subiectul asta shi sa spun : "Ba mie imi place tot de la ei!".Da...in legatura cu muzica lor;imi place,ii apreciez.Asta cu fete;e a fost un pretext.Te-ai prins?



De la Ali_e , fost edd_alx
de prins m-am prins da eu am crezut ca se discuta despre calitatile si defectele lor an muzica nu despre cum arata,vad eu ca numai despre fetzele lor s-a vorbit.poate sunt si lucruri in muzica lor de comentat,eu nu am gasit, da altii poate au ce critica,sa-si dea cu parerea
wclan
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Joi Feb 28, 2002 8:09 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Za_edd » Joi Oct 17, 2002 8:21 pm

Initial trimis de wclan
si mie ami pare ff rau,nu era marfa ''limbaj de cartier''?cel mai bun featuring al lor cred eu





Ba..nu am zis ca nu au featuribguri marfa.Si beat mort e belea.Da' totusi...cu puya!las-o dreaq de treaba.Intr-adevar ar trebui sa mai caolaboreze...da' nu cu pya oricum.S-ar strica .PAREREA MEA!
Vin dupa blocuri,
D-alea din beton
Shi iubesc tot ce voua
Vi se pare monoton...
Za_edd
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Oct 06, 2002 4:42 pm
Localitate: Reprezint zona Zoster...

Mesajde wclan » Joi Oct 24, 2002 11:34 am

dac' nu ai anteles ce am scris nu baga replica degeaba,eu am facut referiri la mafia si parazitii,nu m-am legat de puya,cat despre asta nu ar strica si un featuring cu puya,cred eu
wclan
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Joi Feb 28, 2002 8:09 pm
Localitate: bucuresti

parazitii nu au de fecte

Mesajde mystykal » Sâm Oct 26, 2002 3:59 pm

parazitii nu au defecte sunt cei mai tari si vor ramane cei mai tari!
mystykal
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Oct 12, 2002 2:35 pm
Localitate: romania piatra neamt

Mesajde sica » Mie Oct 30, 2002 3:44 pm

O sa vie poate vremea cand o sa apara shi o piesa cu Puya, shi o sa-tsi placa shtiu sigur, chiar daca nu ai sa recunoshti. Fiindca din 2 artishti talentatsi iese ceva ce suna bine shi apoi s-ar combina placut la ureche stilu shi vocea lui Ombladon cu a lui Puya, ar ieshi ceva de tipu: Snoop Dog cu Xzibit. Daca nu ai sari cu gura shi te-ai gandi putsin, vei vedea ca am dreptate.
..capu sus
sica
Junior Member
 
Mesaje: 86
Membru din: Mar Apr 09, 2002 12:35 pm
Localitate: Rep. Moldova

Mesajde Sydney » Vin Noi 01, 2002 12:51 am

M-am gandit io asa ca nu prea am ce sa comentez in legaura cu Parazitii.Sunt buni!
Si deprea partea cu feat.:Da probabil ca ar iesi ceva frumos,dar probabil nu datorita lui Puya
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde Ramuna » Joi Sep 01, 2005 11:35 am

nu are ce cauta puya intr-un featuring cu parazitii... puya e scalv
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde Ramuna » Joi Sep 01, 2005 11:37 am

nu are ce cauta puya intr-un featuring cu parazitii... puya e sclav
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde sadox » Joi Sep 01, 2005 1:10 pm

Parazitzii ishi cunosc singuri drepturile shi interesele lor pe plan muzical shi cred ca nici macar odata cu trecerea timpului nu s-ar compromite pentru a face colaborari cu artishti care tind spre genu bling-bling-urilor.Cat despre defecte normal ca shi ei au defecte doar sunt oameni la urma urmei,dar cel mai mult conteaza ca pe plan muzical progreseaza shi fac muzica ascultabila de majoritatea rapperilor, shi nu cred ca poate cineva contesta asta.
Singur cu mine
Avatar utilizator
sadox
Junior Member
 
Mesaje: 445
Membru din: Joi Dec 26, 2002 12:00 am

Mesajde Ramuna » Dum Sep 04, 2005 10:05 am

parazitii au cea mai adevarata muzica, dar mie mi se pare ca au cam intrat in patima banilor... Nu sh de ce dar daca asc albumul din 98 si ascultati muzica lor de acum o sa vedeti diferentza... Mi se pare ca devin mult prea comerciali daca pot sa spun asha... Cat despre Ombladon, am auzit ca se drogheaza la greu, mai nou s-a schimbat si Cheloo. E treaba lor la urma urmei dar fac niste chestii in concerte care nu isi iau rostul si care nu dau prea bine pt public. Despre Fdd s-ar fi zis mai demult ca e cel mai prost dj din romania... asta nu mai sh unde am auzit da mie mi se pare ca freaka face muzica buna... se descurca baietii...
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Dum Sep 04, 2005 10:13 am

nu shtiu daca exista ceva care nu imi place la ei......
sunt adevaratzi, spun ce au de spus fara sa le fie teama de ceva....
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde RallyShady » Lun Sep 12, 2005 9:40 pm

bai..mie nu mi plac negativele.SUNT VARZA.nu au decat o clapa si un bit majoritatea,versurile sunt cool,dar sa mai lucreze la negativ...ma dispera..lucrul asta
si fetzele lor nu conteaza..deci baieti..''apucati'va ma de treaba''
Avatar utilizator
RallyShady
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Vin Sep 09, 2005 11:00 pm

Mesajde edd » Mar Sep 20, 2005 9:38 pm

weeee singurul lucru care sa zic ca nu mi-a placut deshi e dreptul lor e ca au facut multe remixuri pe albumul nou :( in rest negativele... plm mi se par super... deci alll the songs rule!!
Avatar utilizator
edd
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Lun Sep 12, 2005 11:00 pm

Mesajde adry » Sâm Apr 08, 2006 11:33 am

daca nu esti fan parazitii le gasesti multe defecte,dar daca esti fan nici nu vrei sa le cauti defectele....de exemplu mie mi se pare k is apropape perfecti...foarte tare frate
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

Anterior

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron