ce zice ma-TA & tac-TU de PARAZITII?!?

Forumul asociat fanclubului Parazitzii

Mesajde K''lu » Dum Sep 04, 2005 6:13 pm

ba. ai mei sunt pocaiti (ai vazut tarfa care sa se poarte ca o ADVENTISTA?) iar eu ascult parazitzi la maxim, in masina cand merg cu ei. la inceput ziceau "asta-i educatia care ai primit-o" acum sau obisnuit si-mi d-au bani de albume.
Mars ma!
K''lu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iul 03, 2005 6:51 pm
Localitate: lupeni

Mesajde edd » Mar Sep 13, 2005 1:30 pm

deci maicamea nu a avut nimik cu parazitii doar ca dadeam prea tare noaptea si atunci(cand era acas) imi zicea sa dau mai incet.. deci chiar nu am probleme cu maicamea (si este despartita :)) )
mai bine nici ca se poate !!!

apropo de parinti la concert.... oricat de "gaska" ar fi nu ash putea sa am duc la un concert cu maicamea .. wtf? get the fuck out of hre ma' u where not invited....
adick mi se pare absurd
Avatar utilizator
edd
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Lun Sep 12, 2005 11:00 pm

Mesajde anarhyaavapk » Vin Sep 16, 2005 11:05 am

eee kkt ca dak ar fi dupa mama si tata ar trebui sa ascult muzik simfonica.... :x ....pai ce sa zic ascult paraztii pe ascuns...am avut tot pe comp cu parazitzii, dar mama a gasit folderul si a sters tot cu para si avea 2 cd originale cu ei mi le-a ascuns(dak nu mi le aruncat, dar nu cred), dupa o luna mi-am facut un cd numa cu parazitzii si il tineam ascuns si mi-am copiat tot iar pe comp dar le-am dat alta denumire melodiilor....acum cateva saptamanii a venit o tipa, prietena cu mama si ia povestit despre un concert cu ei la noi in galatzi in club S si de atunci park e altfel....orice ar face tot gasesc sa ascult muzik lor.....i love them very muci :n: deci au parere foarte proasta banuiesc dar niciodata nu inteleg ca ceea ce canta ei e ceva super adv macar de ar sta sa-i asculte A-)
ScAnDaL
Avatar utilizator
anarhyaavapk
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Iul 02, 2005 11:00 pm

Mesajde marce » Vin Sep 16, 2005 8:03 pm

interesant subiect!
la mine tatamio imi zice cand ii nervos p mine k imi rupe cd-urile cu parazitzii da ink nu s-a intamplat shi mamamea ii de acord cat de cat cu hip-hop ul shi rap-ul (pt mesajul melodiilor) dar oricum nu ash putea sa ascult melodii necenzurate de fatza cu ei.
Avatar utilizator
marce
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Sep 17, 2004 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Mar Oct 11, 2005 9:42 am

seara de Craciun, colindatori la usa, Hrusca (acest Gutza al colindelor) la TV.. la noi Bagabontzii' 99..
MAMA: "mai copii, dati un pic mai incet, ca-i seara de Craciun, totusi"...
MAMA: "hai ca sunteti culmea, dati mai incet ca-i plina casa si aud si vecinii ce ascultati de Craciu..va rog frumos"... noi nimic...
MAMA: "futui Parazitii si cine v-o facut pe voi doi! In toate casele se aud colinzi numai noi ne bagam p***" ...
cam asa zice mamuca de Parazitii (intr-un moment de exasperare maxima, normal, ca altfel nu are treaba cu ei)
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Tare rau...

Mesajde Hasis99 » Mar Oct 11, 2005 11:57 am

o_tzestoasa scrie:seara de Craciun, colindatori la usa, Hrusca (acest Gutza al colindelor) la TV.. la noi Bagabontzii' 99..
MAMA: "mai copii, dati un pic mai incet, ca-i seara de Craciun, totusi"...
MAMA: "hai ca sunteti culmea, dati mai incet ca-i plina casa si aud si vecinii ce ascultati de Craciu..va rog frumos"... noi nimic...
MAMA: "futui Parazitii si cine v-o facut pe voi doi! In toate casele se aud colinzi numai noi ne bagam p***" ...
cam asa zice mamuca de Parazitii (intr-un moment de exasperare maxima, normal, ca altfel nu are treaba cu ei)


Ai mei cand auzeau dastea cu carne se faceau ca ploua pana cand mi-a spart tata o caseta...si eu drept raspuns i-am tras peste cele mai bune casete ale lui d'ale noastre...ulterior s-a lasat de comentarii...
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde o_tzestoasa » Mar Oct 11, 2005 12:24 pm

mai Hasis, cred ca depinde de la parinti la parinti...mama e mai deschisa si accepta mai usor scaparile mele de genul "bag p*** ca nu merge masina"...etc. si sa faca gesturi extreme cum ar fi ruptu' de cd-uri..NICIODATA
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde adry » Mar Ian 03, 2006 2:06 pm

eu o duc bine...la inceput imi era oarecum jena sa acu parazitii de fatza cu ai mei,dar acum ei ma roaga sa le mai pun inca o data vreo melodie...am parinti k-lumea...cred k au auzit fraza : "lasati copiii sa asculte ca invata multe/parintii nu au timp sa discute"
adry
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Dec 29, 2005 4:58 pm
Localitate: acasa

Mesajde omu_dn_lift_bah » Vin Iun 30, 2006 9:20 pm

mah..o suna aiurea da chiar asculta...mai punea tata.. inainte casete..knd eram mai mica...acum nu l`am mai vaz asc.si mama:))) si mai nebuna..intr`o zi..era p mtv clipu` de la violent..si radeam cu ea d versuri..uhh just luv my crazy fam ;)) sor`mea..are 11 ani..hmm..o sa devina si ea o parazita...>:)
omu_dn_lift_bah
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Iun 29, 2006 3:13 am
Localitate: p wc duh..buc

Mesajde KeMiKaL » Lun Iul 03, 2006 2:08 pm

tata nu zice nik knd ask io parazitii...mama...nici sa nu auda:P :-< c trist:))
Avatar utilizator
KeMiKaL
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Iul 02, 2006 11:00 pm

Mesajde Lynx » Dum Noi 19, 2006 10:20 am

nu ma dau dupa deget dar ai mei il asculta pe nea Guta ... yuxxx
Lynx
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Noi 19, 2006 10:11 am
Localitate: Romania

Mesajde AndReY2007 » Joi Feb 01, 2007 12:03 pm

Ai mei s-au obisnuit si oriqm ascult ce vrea pwla mea.
AndReY2007
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Ian 31, 2007 11:08 am
Localitate: In Iad

Mesajde Wantedbyallfrom » Mar Feb 06, 2007 11:02 pm

sa zic si eu ceva..tata a venit prima oara cu o caseta cu parazitii prin 99...deci de la el a inceput totu' si nu imi pare rau...deci marfa....rap4life
Avatar utilizator
Wantedbyallfrom
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Feb 06, 2007 12:00 am

Anterior

Înapoi la Parazitzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron