Ruslana!!!!!!!!!

Forumul asociat fanclubului Ruslana

Ruslana!!!!!!!!!

Mesajde alypop » Dum Mai 16, 2004 1:09 am

la inceputul saptamanii am spus pe acest forum ca Ruslana din Ukraina are sanse sa castige eurovizionul,imi pare nespus de bine. ~a \:/ :N :sleep:
alypop
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Apr 29, 2004 11:44 am
Localitate: germania

Mesajde dEpEchEmIND » Dum Mai 16, 2004 1:50 am

Chiar ti-a placut Ruslana? Ma rog, gusturile nu se discuta...
Mie mi s-a parut cam varza melodia Wild Dancing cu care s-a prezentat la Eurovision. Chestia e ca s-a apreciat dansul si miscarile vioaie care au compensat-o. Parerea mea.
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 16, 2004 1:57 am

Am urmarit si eu premierea si cand a repetat melodia. Seamana cu Xena. Melodia nu mi-a spus nimic. Am uitat-o dupa 10 secunde.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Dum Mai 16, 2004 10:07 am

Melodia de kkt.Shi toata coregrafia aia cu vrajitoare shi felu cum ierau imbracatzi totzi....Da de fapt se stie cum se voteaza la Eurovision.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde alypop » Dum Mai 16, 2004 12:49 pm

da se stie cum se voteaza la eurovizion,atunci de ce nu a castigat grecia sau germania sau alte tari ,nu va place de ea,fiecare cu gusturile lui ,dar uite ca aici si nu numai oamenii o plac ,aseara am urmarit eurovizionul intr-un loc unde erau cel putzin 300 de persoane,cum se face ca totzi(fiind de natzionalitazi diferite)au placut-o tocmai pe ea si pe reprezentantul Muntenegrului.presupun ca va unge mai bine pe suflet o melodie fortzata cantata de grec sau cel din bosnia.
oricum eu zic ca cei mai buni din tot concursul au fost :ruslana.moje si tipa din cipru.
sau voua va plac la nebunie manelele pe care nu le uitatzi dupa 10 sec
alypop
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Apr 29, 2004 11:44 am
Localitate: germania

Mesajde MiG29 » Dum Mai 16, 2004 1:15 pm

Auz mah vad ca iti permitzi cum multe.Nu imi plac oamenii care emit judecati "profunde" fara sa shtiue despre ce vorbesc.Daca tot vrei sa vorbim de manele ritmu melodiei castigatoare aducea uneori cu manelele.Mie personal mi-a placut Zeljko Joksimovic,cel din Serbia&Muntenegru.Cat maniera de votare,interesanta da..Grecia da 12 puncte Ciprului,Ciprul Greciei,Rusia Ucrainei,Ucraina Rusiei,Croatia,Albania,FYROM.Muntenegru si Serbia intre ele,Monaco Frantei shi tot asa...

Apropo,ie eurovison nu eurovizion:j
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Theodora » Dum Mai 16, 2004 2:37 pm

Mie Ruslana mi-a amintit de Conan Barbarul!!!

Bineinteles ca traind in Grecia,cred in Sakis si stiu ce poate! M-am intristat pentru ca nu a cistigat! Aici e cel mai mare idol pop music!

MULTUMIM Pomaniei pentru cele 12 puncte!!!
SAKIS WAS THE BEST!
Theodora,mamica de gemeni
Imagine
Avatar utilizator
Theodora
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Mar 21, 2004 12:00 am

Mesajde Theodora » Dum Mai 16, 2004 2:45 pm

Cit despre Sanda Ladosi,mi-a lasat un gust amar!!!
Chiar nu avea Romania o(un) cintaret(reata) demna sa ne reprezinte!!!
A iesit pe scena cu lenjerie de corp si putinele puncte sigur le-a luat pentru asta...ca de voce,eu nu am auzit asa ceva! Pacat!
Nici baletul,nici hainele,nici cintecul,nici machiajul si mai ales dansul ei...parca avea ceva in ...ma scuzati!
Theodora,mamica de gemeni
Imagine
Avatar utilizator
Theodora
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Mar 21, 2004 12:00 am

Mesajde Black Eyes » Dum Mai 16, 2004 3:05 pm

Mie mi-a placut cel din Grecia. A fost cel mai tare tipu`! :D Mai era si dragutz pe deasupra.
Ruslana era dragutzica, si dansul si costumele au fost interesante. dar melodia nu mi-a placut.
Cat despre Romania, sa zica mersi pt cele 15 puncte(parca)!
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Mesajde Crystalized » Dum Mai 16, 2004 8:03 pm

Mi-a placut cel mai tare de Deen,tipul din Bosnia & Hertegovina..cred ca am facut o pasiune ff.mare pentru el.:love:
Melodia grecului a fost ritmata mi-a placut foarte tare,dar sunt de acord cu voturile meritau fetele din Ukraina, dar personal as fi preferat alti castigatori.


P.S. Pacat ca Sanda s-a clasat doar pe locul 18.Mi-a placut vestimentatia ei semnata Razvan Ciobanu. =D
Crystalized
 

Mesajde alypop » Lun Mai 17, 2004 12:25 am

MiG29 scrie:Auz mah vad ca iti permitzi cum multe.Nu imi plac oamenii care emit judecati "profunde" fara sa shtiue despre ce vorbesc.Daca tot vrei sa vorbim de manele ritmu melodiei castigatoare aducea uneori cu manelele.Mie personal mi-a placut Zeljko Joksimovic,cel din Serbia&Muntenegru.Cat maniera de votare,interesanta da..Grecia da 12 puncte Ciprului,Ciprul Greciei,Rusia Ucrainei,Ucraina Rusiei,Croatia,Albania,FYROM.Muntenegru si Serbia intre ele,Monaco Frantei shi tot asa...

Apropo,ie eurovison nu eurovizion:j

cu ce te-am atacat,ce mi-am permis?incepi cu amenintari ,dar cine te crezi aici?" \:/ mistar" manele ,nu faci diferenta intre ritmuri,ce pacat.
alypop
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Apr 29, 2004 11:44 am
Localitate: germania

Mesajde MiG29 » Lun Mai 17, 2004 11:46 am

Nu m-ai atacat cu nimic.nici nu ai fi avut cu ce...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Lun Mai 17, 2004 11:47 am

Nu m-ai atacat cu nimic.nici nu ai fi avut cu ce... ;n
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Lun Mai 17, 2004 12:19 pm

Oameni buni, nu va mai ajitatzi da pomana! Cand din mai multe melodii, toate de kkt, vrei sa alegi una singura, ea nu poate fi decat tot o melodie de kkt, indiferent de logica alegerii!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde camitza1 » Lun Mai 17, 2004 2:31 pm

Sal'tare! Mie mi-a placut tipul din Macedonia. Cat despre voturi, rusii cu rusii, sarbii cu sarbii si vecinii buni intre ei.

___________________

http://www.proconsul.com.ro
Avatar utilizator
camitza1
Junior Member
 
Mesaje: 567
Membru din: Sâm Aug 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Lun Mai 17, 2004 6:02 pm

mie mi-a placut mult de ruslana... am tinut cu ea de la inceput...

pacat ca sanda ladosi nci macar nu a mai calificat Romania pentru Eurovision 2005 ... eh om vedea in 2006.... ma mir ca a castigat ea la finala din romania...
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde cubu » Mie Mai 19, 2004 7:49 pm

Melodia Ruslanei e de toata jena. Nu ma mir totusi ca a castigat, intr-o Europa din ce in ce mai ignoranta in ceea ce priveste muzica, unde au succes Cichi Garls si Tatu, e posibil. Atat de minunata e piesa asta incat nu-mi aduc aminte linia melodica si nici macar acum nu stiu in ce limba a cantat aia. Sunt si eu de acord cu cei de mai sus care au spus ca au castigat datorita coregrafiei si costumelor gen Xena & Hercule. Care, sa fim corecti, au fost bine realizate. Pe langa asta ii "remarc" si pe baietasu ala din Grecia, un adevarat Maical Gepsan al Balcanilor si pe roacherii din Turcia, care chiar nu au avut nimic de spus. Si care s-au batut pentru titlu. Cat despre melodia noastra, mi-am mai zis parerea, nu merita nici cele "tz" puncte pe care le-a primit. Noroc cu capsunarii din Spania, care si-au facut datoria fata de neam si patrie. Mie mi-au placut cel mai mult sarbii, care chiar pareau la un moment dat ca o sa castige. In rest, ca de obicei: tarile ex-iugoslave s-au votat intre ele, cele ex-sovietice si scandinave la fel, Grecia cu Cipru. De caca o.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde rasheedkpenny » Mar Iun 01, 2004 9:32 am

Imi pare rau sa debutez pe acest forum cu un mesaj de genul acesta si o poza cvasi-defaimatoare pentru Ruslana!

ATENTIE! Adult picture!

De ce a castigat Ruslana Eurovisionul:
Fişiere ataşate
Ruslana.jpg
Ruslana.jpg (124.66 KiB) Vizualizat de 10398 ori
Avatar utilizator
rasheedkpenny
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Iun 01, 2004 9:35 am

Unde ai gasit poza, rasheed ?
Nu e trucata ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde rasheedkpenny » Mar Iun 01, 2004 10:20 am

Nu cred ca e trucata poza... si oricum daca e trucata, e trucata foarte bine! :P
Avatar utilizator
rasheedkpenny
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm


Înapoi la Ruslana

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator