Adi Ilie , unde il pot gasi?

Forumul asociat fanclubului Iris

Adi Ilie , unde il pot gasi?

Mesajde Old Rocker » Joi Ian 22, 2004 9:28 pm

Salutare la toata lumea buna de pe aici.
Ma numesc Aurel Popescu, si caut neaparat sa dau de un vechi prieten, pe care nu l-am vazut dinainte de revolutie, si anume ADI ILIE.
Am auzit ca s-a intors recent in tara, si vreau neaparat sa-l intalnesc , sa recuperam amintirile frumoase pe care le avem impreuna.
Va rog din suflet, daca are cineva informatii despre cum sa-l contactez pe ADI ILIE, raspundeti la in forum sau scrieti-mi pe adresa de email raskall@k.ro .
Tel. 0722572002

Va multumesc.
Old Rocker
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 22, 2004 9:19 pm

Mesajde DorDeVara » Joi Ian 29, 2004 11:34 pm

hmmm... ai incercat la ultima lui adresa? parinti, veri, amante... ceva? chiar crezi ca il vei gasi aici? ma cam indoiesc... :|
de aer esti, de aer sunt...
DorDeVara
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Ian 21, 2004 7:49 am
Localitate: de peste tot si de nicunde

Mesajde ADRIAN ILIE » Joi Feb 19, 2004 8:39 am

DorDeVara scrie:hmmm... ai incercat la ultima lui adresa? parinti, veri, amante... ceva? chiar crezi ca il vei gasi aici? ma cam indoiesc... :|



GHINION PE TINE CE SA-I FACI. UITE CA M-A GASIT. MAI DE LA O AMANTA, MAI DE LA UN VINTILCEL DE PRIMARA, MAI DE LA UN "DORDE ..." ASA CA AI O BILA NEAGRA.

UNUL FARA PSEUDONIM.

ADRIAN GEORGE ILIE
ADRIAN ILIE
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 18, 2003 12:55 am

Mesajde ADRIAN ILIE » Joi Feb 19, 2004 8:41 am

Old Rocker scrie:Salutare la toata lumea buna de pe aici.
Ma numesc Aurel Popescu, si caut neaparat sa dau de un vechi prieten, pe care nu l-am vazut dinainte de revolutie, si anume ADI ILIE.
Am auzit ca s-a intors recent in tara, si vreau neaparat sa-l intalnesc , sa recuperam amintirile frumoase pe care le avem impreuna.
Va rog din suflet, daca are cineva informatii despre cum sa-l contactez pe ADI ILIE, raspundeti la in forum sau scrieti-mi pe adresa de email raskall@k.ro .
Tel. 0722572002

Va multumesc.



BUNA AUREL! SPER CA AI PRIMIT ADRESA MEA DE E-MAIL? SPER SA MA POTI CONTACTA.

ADRIAN GEORGE ILIE
ADRIAN ILIE
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 18, 2003 12:55 am

Mesajde alina » Dum Feb 22, 2004 1:33 am

dl.Ilie chiar daca nu mai traim in comunism sunt si aici, pe acest forum niste reguli care trebuie respecate.in calitatea mea de moderator vreau sa va atentionez in trei privinte:
1.posturi consecutive (1 avert.)
2.quote la mesaj anterior (1 avert*2)
3.CAPSLOCK-UL
in mod normal asta ar insemna 1+2=3 =>BAN dar pe forumu iris asta nu se va intampla niciodata cat timp eu voi modera lucru valabil pentru orice user. data viitoare cand vom avea onoarea sa mai scrieti p'aici va rog sa respectati aceste 3 reguli si eventual daca timpul va permite cititi regulamentul.
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm


Înapoi la Iris

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator