a manutza de ajutor

Forumul asociat fanclubului Iris

a manutza de ajutor

Mesajde diana.certan » Lun Mar 11, 2002 7:14 pm

salut
ma numesc Diana certan si sunt studenta la stiinte politice ...as avea nevoie de ajutorul vostru. lucrarea mea de diploma se bazeaza pe un proiect dce isi propune sa analizeze fenomenul resocializarii individului din asociatii. Fan cluburile reprezinta o forma a asociatiei. Proiectul de care va vorbesc isi restrange aria de observatie la nivelul orasului cluj napoca. Insa imi este foarte greu sa identific fan cluburile din cluj, deoarece nu exista o lista centralizata a lor cel putin din cercetarile mele de pana acum. asa ca intrebarea mea este cine stie ceva despre vreun fan club din cluj si daca stie ceva despre asta mi-ar prinde bine ceva persoane de contact. Astept mesajele voastre pe adresa personala dcertan@yahoo.com...sper sa stiti voi ceva si sa ma ajutati ..altefl nu stiu ce va fi cu licenta mea
o zi placuta
diana
diana.certan
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Mar 10, 2002 4:36 pm
Localitate: cluj napoca , romania

Mesajde alina » Lun Mar 11, 2002 10:17 pm

eu sunt din cluj!un fanclub organizat nu stiu !!!
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

pt alina

Mesajde diana.certan » Mar Mar 12, 2002 4:46 pm

Initial trimis de alina
eu sunt din cluj!un fanclub organizat nu stiu !!!


salut
as vrea sa iti multumec pentru ca te-ai straduit sa raspunzi insa intrebarea mea este: nu stii de nici un fan club in cluj ...sau nu stii de un fan club iris in cluj?...

o zi placuta
diana
diana.certan
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Mar 10, 2002 4:36 pm
Localitate: cluj napoca , romania

Re: a manutza de ajutor

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Mar 12, 2002 9:52 pm

Initial trimis de diana.certan
salut
ma numesc Diana certan si sunt studenta la stiinte politice ...as avea nevoie de ajutorul vostru. lucrarea mea de diploma se bazeaza pe un proiect dce isi propune sa analizeze fenomenul resocializarii individului din asociatii. Fan cluburile reprezinta o forma a asociatiei. Proiectul de care va vorbesc isi restrange aria de observatie la nivelul orasului cluj napoca. Insa imi este foarte greu sa identific fan cluburile din cluj, deoarece nu exista o lista centralizata a lor cel putin din cercetarile mele de pana acum. asa ca intrebarea mea este cine stie ceva despre vreun fan club din cluj si daca stie ceva despre asta mi-ar prinde bine ceva persoane de contact. Astept mesajele voastre pe adresa personala dcertan@yahoo.com...sper sa stiti voi ceva si sa ma ajutati ..altefl nu stiu ce va fi cu licenta mea
o zi placuta
diana



aloo tanti....vrei sa ma studiezi in particular???
lasa-te de sportul asta nu suntem fani cu cutitu' in gura(cu mici exceptii)...noi suntem de aia calmi.....iar Iris nu are FANI!!!noi suntem suporteri.......si totusi nu merge o intrevedere privata?
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: a manutza de ajutor

Mesajde alina » Mar Mar 12, 2002 10:27 pm

Initial trimis de diana.certan
salut
lucrarea mea de diploma se bazeaza pe un proiect dce isi propune sa analizeze fenomenul resocializarii individului din asociatii.


ADICA?vrei sa ma resocializezi !

si ii dau dreptate lui schomi!noi SUPORTERII IRIS suntem f calmi n-ai prea avea ce sa studiezi la noi suntem oameni perfect normali !
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Re: Re: a manutza de ajutor

Mesajde diana.certan » Mie Mar 13, 2002 8:54 pm

Initial trimis de Rockeru'Somer


salut ca te-ai ostenit sa scrii...daca esti din cluj si stii de un grup de suporteri care s-au organizat intr-un fel sau altul intr-un fan club...merge si o intrevedere ...a si nu ma sperii de fani cu cutitu in gura :O)

so.....ce zici?

aloo tanti....vrei sa ma studiezi in particular???
lasa-te de sportul asta nu suntem fani cu cutitu' in gura(cu mici exceptii)...noi suntem de aia calmi.....iar Iris nu are FANI!!!noi suntem suporteri.......si totusi nu merge o intrevedere privata?
diana.certan
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Mar 10, 2002 4:36 pm
Localitate: cluj napoca , romania

Re: Re: a manutza de ajutor

Mesajde diana.certan » Mie Mar 13, 2002 9:09 pm

Initial trimis de alina


ADICA?vrei sa ma resocializezi !

si ii dau dreptate lui schomi!noi SUPORTERII IRIS suntem f calmi n-ai prea avea ce sa studiezi la noi suntem oameni perfect normali !


hei ce inseamna asta...nu ati inteles bine...nu vreau sa va studiez ...doamne fereste...doar vreau sa administrez niste chestionare ...ce e toata luumea asa de circumspecta ...nu inteleg ....oricum e o chestie ce tine de simtul civic al fiecaruia dintre noi de a raspunde la niste intrebari....ca la barometrul de opinie publica oameni buni...si nu e vorba doar de fanii iris ci si de fanii din alte asociatii...putin credit va rog...atat cer ...chiar am nevoie de ajutor oameni buni
o zi placuta
diana
diana.certan
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Mar 10, 2002 4:36 pm
Localitate: cluj napoca , romania

Mesajde alina » Mie Mar 13, 2002 10:11 pm

ok!m-ai lamurit!
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

cat e chestionaru'?

Mesajde Rockeru'Somer » Vin Mar 15, 2002 8:22 am

nu sunt din cluj din pacate....
da' ptoi sa-mi trimit chestionaru' prin mail.....sau vrei o discutie particulara?n-ar fi rau!
si cat dai pentru un chestionar completat?gluma,ca fiind din cluj ai probleme cu glumele,nu-i asa alina?
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde alina » Sâm Mar 16, 2002 1:05 am

poti sa-mi dai si mie un chestionar!de preferinta prin mail o duc cam rau cu timpul liber!da-mi un mesaj personal !

schomi : :con: iar nu m-am prins!
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Re: cat e chestionaru'?

Mesajde diana.certan » Mie Mar 20, 2002 11:20 am

salutare
scuze ca n-am apucat sa ajung la net de o juma de saptamana .si deci prin urmare ca raspund cu intarziere...mi-ai dat o idee fantastica cu trimisul chestionarelor prin email ...insa trebe sa vorbescu cu superiorul meu..adicatelea coordonatorul...si mi-a placut gluma cu cat dau pe chestionar ;O)..asa ca o sa te tin minte si daca primesc unda verde de la coordonator..sa fii pregatit psihic :O))..si btw numele meu e diana..alina e o tipa dragu care s-a ostenit sa ma ajute cu ceva informatii si careia ii sunt recunoscatoare...tot in categoria celor fata de care sunt recunoascatoare esti si tu :O)
o zi faina
diana
PS esti din cj?

Initial trimis de Rockeru'Somer
nu sunt din cluj din pacate....
da' ptoi sa-mi trimit chestionaru' prin mail.....sau vrei o discutie particulara?n-ar fi rau!
si cat dai pentru un chestionar completat?gluma,ca fiind din cluj ai probleme cu glumele,nu-i asa alina?
diana.certan
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Mar 10, 2002 4:36 pm
Localitate: cluj napoca , romania

Mesajde diana.certan » Mie Mar 20, 2002 11:55 am

salut mersi de feedback si apreciez mult ca iti gasesti timp sa imi raspunzi si mie......faza cu chestionarele prin e-mail ..mi-a trecut si mie prin cap insa trebe sa am unda verde d la coordonatorul proiectului..o sa va dau de stire ..oricum e bine de stiut ca vrei sa ma ajutzi daca primesc unda verde

diana

ps cu ce nu te-ai prins?

Initial trimis de alina
poti sa-mi dai si mie un chestionar!de preferinta prin mail o duc cam rau cu timpul liber!da-mi un mesaj personal !

schomi : :con: iar nu m-am prins!
diana.certan
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Mar 10, 2002 4:36 pm
Localitate: cluj napoca , romania

Re: Re: cat e chestionaru'?

Mesajde Rockeru'Somer » Vin Mar 22, 2002 10:16 am

Initial trimis de diana.certan
salutare
scuze ca n-am apucat sa ajung la net de o juma de saptamana .si deci prin urmare ca raspund cu intarziere...mi-ai dat o idee fantastica cu trimisul chestionarelor prin email ...insa trebe sa vorbescu cu superiorul meu..adicatelea coordonatorul...si mi-a placut gluma cu cat dau pe chestionar ;O)..asa ca o sa te tin minte si daca primesc unda verde de la coordonator..sa fii pregatit psihic :O))..si btw numele meu e diana..alina e o tipa dragu care s-a ostenit sa ma ajute cu ceva informatii si careia ii sunt recunoscatoare...tot in categoria celor fata de care sunt recunoascatoare esti si tu :O)
o zi faina
diana
PS esti din cj?



asteptam cu interes....chestionarele...nu sunt din cj iti mai spusai o data!!!ca singur ne-am intalni sa am inevti cum sa-l conplectez!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna


Înapoi la Iris

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron