iris digital in presa

Forumul asociat fanclubului Iris

iris digital in presa

Mesajde Vizitator » Dum Oct 07, 2001 10:00 pm

ca sa vedeti cat de rapid sunt, in juma de ora o sa pun pe sit articolele din ziarele de luni de la concert


-----------------


gata click aici
Vizitator
 

Mesajde alina » Dum Oct 07, 2001 10:03 pm

eu le-am citit deja
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Dum Oct 07, 2001 10:16 pm

pe care mah, pe alea din ziarele de luni????
Vizitator
 

Mesajde gaga » Lun Oct 08, 2001 7:30 am

Nu stiu daca TV-ul e presa dar chiar in noaptea respectiva (dupa concert) la TVR 1 s-au dat imagini de la respectivul (nu s-a vazut decat manelista aia care statea pe gard in fatza mea) iar duminica noaptea a dat interviuri cu toti cei de la concert (la tele 7) mai putin Dan Teodorescu fiindca era bolnav si a plecat acasa.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde alina » Lun Oct 08, 2001 2:00 pm

da mai ziarele luni erau azi noapte pe net le-am luat si azi sa le am si pe hartie
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

ziarul ziua

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Oct 08, 2001 9:42 pm

eu am citi doar ziua,dar m-am kkt pe mine de ras,scriau doi tipi...prima greseala ,au uitat ca au cantat si vdv....asta se intampla in titlu caci in continut ziceau de ei....iar fatala a fost faza in care ziceau ca Johhny Raducanu a cantat alaturi de Cristi cele doau piese cantate anu' trecut!astia au fost mai beti decat aia cu Valuri!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde alina » Lun Oct 08, 2001 10:21 pm

rockere articolul asta a fost bun le-ai vazut pe celelante schimbau doar numele orasului si cam atat ce sa mai zic de greseli nu prea mi-am dat seama ca eu N-AM FOST LA CONCERT bip
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

special pentru Alina

Mesajde curly » Lun Oct 08, 2001 11:04 pm

Initial trimis de alina
rockere articolul asta a fost bun le-ai vazut pe celelante schimbau doar numele orasului si cam atat ce sa mai zic de greseli nu prea mi-am dat seama ca eu N-AM FOST LA CONCERT bip

ai repetat de vreo2 ori ca n-ai fost la concert desi noi stim asta....usoara frustrare?
a fost misto concertul dar eu raman la parerea ca tot in craiova canta mai bine.......mai mult suflet,mai putin show-bizz
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Oct 09, 2001 10:23 am

Initial trimis de alina
rockere articolul asta a fost bun le-ai vazut pe celelante schimbau doar numele orasului si cam atat ce sa mai zic de greseli nu prea mi-am dat seama ca eu N-AM FOST LA CONCERT bip

e un articol JALNIC,iar daca stiam di-nainte care erau aia ii ziceam lu' Angel sa le fi luat gatu'!
sa ma pysh pe tot ziarul lor de kkt...nici macar nu e bun de sters!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

kk cu mot

Mesajde DEATHANGEL » Mie Oct 10, 2001 9:34 pm

Initial trimis de Rockeru'Somer

e un articol JALNIC,iar daca stiam di-nainte care erau aia ii ziceam lu' Angel sa le fi luat gatu'!
sa ma pysh pe tot ziarul lor de kkt...nici macar nu e bun de sters!

Se stia ca asa va scrie! Ehe, bine cu celelalte ziare, ca altfel...absente, absente!
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Mesajde alina » Joi Oct 11, 2001 11:55 pm

faza e ca ziua a fost sponsor la digital tour SHAME!!!
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Vin Oct 12, 2001 12:03 am

wellcome in lumea mirifica a santajului si a publicitatii
Vizitator
 

Mesajde gaga » Vin Oct 12, 2001 7:59 am

Faza cea mai tare e ca 7 seri (sau 7 beri?) a fost sponsor principal si nici macar nu a amintit de concert in saptamana in care a avut loc, cu toate ca in saptamana anterioara avea pe coperta 4 afisul de la Iris Digital. Mister total....
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Oct 15, 2001 12:52 pm

singurul articol care spunea pe bune a fost in adevarul !
restu' kkt ,de fapt asa este toata presa romanesca ,nici un post tv nu a zis nimic!
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Lun Oct 15, 2001 1:06 pm

Ba au dat la TV, Shomere, nu citesti posturi mai vechi? Au dat la TVR 1 chiar in noaptea aceea si apoi sapt. urmatoare au dat pe Tele7 interviuri cu toti cei de la concert. Ce sa-ti fac daca nu esti pe faza?? (la TVR s-a vazut manelista aia cu cearsaful din fata ta).
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Oct 15, 2001 1:25 pm

Initial trimis de DANA
Ba au dat la TV, Shomere, nu citesti posturi mai vechi? Au dat la TVR 1 chiar in noaptea aceea si apoi sapt. urmatoare au dat pe Tele7 interviuri cu toti cei de la concert. Ce sa-ti fac daca nu esti pe faza?? (la TVR s-a vazut manelista aia cu cearsaful din fata ta).

mi-am adus aminte ca l-am vazut pe nelu la tl7 ,pe tvr nimic si apoi shteorfa cu carpa era o nemernica,era cu gajiu' dupa ea ,dar tot m-am strecurat,si la bisuri am fost pe grad!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

iris la primatv

Mesajde Rockeru'Somer » Mie Oct 17, 2001 9:48 am

a fost ieri la prima o emisiune cu Iris,singura cu adevarat,imagini de la concertul asta si de la cel de anu' trecut!
si interviuri super nu dobitocisme stil tl7
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Mie Oct 17, 2001 10:12 am

Am vazut si eu emisiunea. A fost SUPER!!!!! Pe tine nu te-am zarit da' i-am vazut pe idiotzii cu cearceafu' din fata noastra, aia de care nu vedeam noi cu fata de panelisti pe care i-am bagat eu somewhere si carora le-a dat fraieru' de frati-tu o tigara.:mad:
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

cum e si normal...

Mesajde Vizitator » Mie Oct 17, 2001 5:25 pm

emisiunile bune si interesante sunt lipsite de reclama

am vazut-o shi eu, din intamplare, of course
Vizitator
 

dana

Mesajde curly » Mie Oct 17, 2001 9:51 pm

Initial trimis de DANA
Am vazut si eu emisiunea. A fost SUPER!!!!! Pe tine nu te-am zarit da' i-am vazut pe idiotzii cu cearceafu' din fata noastra, aia de care nu vedeam noi cu fata de panelisti pe care i-am bagat eu somewhere si carora le-a dat fraieru' de frati-tu o tigara.:mad:

bai,tot zici de mine ca ma iau de tine din orice?dar cum sa nu fac asta cand nu-mi ierti nimic?......in plus de asta sa refuzi o tigara unei femei e mai grav decat isi poate inchipui barbatul misogin care e in tine si care iti mai face farse cateodata
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde alina » Mie Oct 17, 2001 10:02 pm

am vazut si eu emisiunea super!no comment
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Joi Oct 18, 2001 7:20 am

Ha!!!! Curly nemisoginu'. Cum bah sa te iert cand i-ai dat o tigara aleia (a draq manelista dusa cu valu') dupa ce i-am adresat io fraza de imbarbatare: Ce p**a mea te plangi ca-ti iei pumni si coate, doar stai in primu' rand. Da m-a razbunat rockeru' care a venit cu bodyguardu, (sa traiasca Petala).

Vali, ai dreptate... Si eu tot din greseala am dat peste emisiune si mare pacat ca nu s-a stiut de ea ca a fost super... Am incercat sa-l sun pe alin sa-i spun da' n-a raspuns.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

tu ai sunat?

Mesajde Rockeru'Somer » Joi Oct 18, 2001 8:09 am

Initial trimis de DANA
Ha!!!! Curly nemisoginu'. Cum bah sa te iert cand i-ai dat o tigara aleia (a draq manelista dusa cu valu') dupa ce i-am adresat io fraza de imbarbatare: Ce p**a mea te plangi ca-ti iei pumni si coate, doar stai in primu' rand. Da m-a razbunat rockeru' care a venit cu bodyguardu, (sa traiasca Petala).

Vali, ai dreptate... Si eu tot din greseala am dat peste emisiune si mare pacat ca nu s-a stiut de ea ca a fost super... Am incercat sa-l sun pe alin sa-i spun da' n-a raspuns.

tu ai sunat?
ti-a raspuns mama!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Joi Oct 18, 2001 8:12 am

nu bah aline! Nu mi-a raspuns NIMENI! Sau o fi ridicat dupa ce am inchis eu. Am crezut ca esti la net sau in alta parte. Dar ai vazut emisiunea?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

emisiune

Mesajde Rockeru'Somer » Joi Oct 18, 2001 3:15 pm

acum cu scoala cand trebuie sama trezesc la 6,30 ,nu mai merg seara lanet,merg ziua la severin si cateodata aici laorosva....tu ai sunat....eram acasa....a raspuns mama si a zis ca i-a inchis cineva telefonul....am vazut emisiunea de la momentul in care il arata peboro facnd solo=ulpe jos....cat am pierdut?
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Joi Oct 18, 2001 3:20 pm

mai eu nu am prins-o nici pe aia cu boro pe jos (parca) Si cere-i scuze lui maica-ta din partea mea dar nu am vrut sa-i inchid (stii doar ca sunt civilizata) Dar probabil ca ea a raspuns tocmai cand puneam eu receptorul jos... Scuze.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde alina » Joi Oct 18, 2001 9:55 pm

mai eu am vazut toata emisiunea(culmea ,mi-a zis maica mea de ea) nu cred ca ati perdut prea mult
am incercat sa+o vad si in reluare dar n+am ajuns ,fucking school
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Mesajde shinee » Vin Oct 19, 2001 1:17 am

...concertul iris

parerea mea despre concert o puteti citi in Total Anarchy...
cu fata de la Adevarul am fost in masina ( e o prietena de-a mea) si ma mira ca n-a fost mai drastica in cronica ei...
sigur, daca aceasta cronica a mea la iris ar fi aparut intr-un ziar, poate m-ati fi urit. poate si asa ma uratzi...
poate fiindca sunt prea dura si prea rea de gura si (din pacate) fiindca m-am imprietenit cu prea multe grupuri de pop rock (si s-ar fi uitat stramb la mine sa scriu 'de rau' de ei) m-am retras acum cativa ani din Vox Pop Rock.
totusi, sa facem un apel la obiectivitate... poate din cauza oboselii si a relaxarii TUTUROR, concertul iris NU isi merita banii pe bilet.
Ana Calin
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Rockeru'Somer » Vin Oct 19, 2001 11:53 pm

Initial trimis de shinee
...concertul iris

parerea mea despre concert o puteti citi in Total Anarchy...
cu fata de la Adevarul am fost in masina ( e o prietena de-a mea) si ma mira ca n-a fost mai drastica in cronica ei...
sigur, daca aceasta cronica a mea la iris ar fi aparut intr-un ziar, poate m-ati fi urit. poate si asa ma uratzi...
poate fiindca sunt prea dura si prea rea de gura si (din pacate) fiindca m-am imprietenit cu prea multe grupuri de pop rock (si s-ar fi uitat stramb la mine sa scriu 'de rau' de ei) m-am retras acum cativa ani din Vox Pop Rock.
totusi, sa facem un apel la obiectivitate... poate din cauza oboselii si a relaxarii TUTUROR, concertul iris NU isi merita banii pe bilet.
Ana Calin

vezi ca ti-am raspuns la mesajul respectiv!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna


Înapoi la Iris

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron