Girls Aloud-Sound Of The Underground

Forumul asociat fanclubului Girls Aloud

Mesajde OLiX » Vin Apr 25, 2003 10:18 pm

BabyGirl ... mmm .. ce sa zic .. nu esti prea bine informata ;) Eu am o piesa noua de a lor .. se numeste "Girls Aloud - No Good Advice (http://www.mp3sfinder.com).mp3" ;)) Suna destul de binishor .. e un fel de "oooooooo popstars" :))
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Lun Apr 28, 2003 9:28 pm

That's right...nu sunt!! :) poate pentr k nu lucrez la radio ;) !! o sa iau si eu melodia!! oricum daca nu e promovata la TV sau la radio k prima inseamna k nu o sa mai auzim de ele prea mult de acum inainte! :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde OLiX » Joi Mai 01, 2003 4:45 pm

ehh .. probabil ca va incepe sa fie promovata in curand .. probabil ca si piesa asta va fi un fel de "kutcha la payas" a fetelor de la Las Ketchup. Adica o piesa "after succes". O piesa care nu e la fel de buna ca prima .. dar o piesa care .. sa le mai tina putin in topuri si apoi sa dispara definitiv si sa uite lumea de formatia respectiva. Sper ca nu am fost prea rautacios dar .. cam asta-i realitatea.
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Joi Mai 01, 2003 9:18 pm

nu imi place melodia deloc!!!!!! :( Olix ai dreptate!! e destul de usor sa ajungi in top...e greu sa te mentii! alea de la las ketchup au avut o melodie...si atat...si astea la fel!!! s-au dus! :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Titina » Dum Mai 04, 2003 9:02 am

Pai,na.....shtiam c-asha va fi....pana shi prin strainatate exista formatii care dupa o melodie dispar.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

INventat...

Mesajde Aurolacul » Dum Mai 04, 2003 12:46 pm

Initial trimis de X-Tina Aguilera
Pai,na.....shtiam c-asha va fi....pana shi prin strainatate exista formatii care dupa o melodie dispar.


Pei normal, asta a fost inventata in strainatate, shi in pacate a ajuns shi in Romania.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde OLiX » Lun Mai 05, 2003 5:39 pm

lolix .. sa mor io ;) noi criticam aici de parca am fi critici de muzica .. ma intreb oare daca in state sau in anglia or fi forumuri dinastea unde "critici" dinastia ca noi ar sta, ar discuta si ar da cu cutitu-n muzica ;)
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Anterior

Înapoi la Girls Aloud

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron