Ce preferati t2 sau hub pt rql3?

Discutii libere despre joace, troubleshooting games, drivers..

Mesajde God » Lun Apr 26, 2004 2:54 am

cA sA vEZI cATA sUPERFICIALITATE....tE rOG sA mA sCUZI!!!!! :z
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde God » Lun Apr 26, 2004 2:57 am

There....happy now??
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde Dragosbm » Lun Apr 26, 2004 11:16 am

Faine dispute p-acilea : :A
Sorry ca ma bag in seama ca nici eu nu particip la RQL ... HUB e cam "stramta", dar cel mai mare dezavantaj e ca e foarte "intunecata"(nu va luatzi de mine ca stiu sa schimb luminozitatea-aprind lumina in incapere :yD ). Tourney7 e chiar interesanta.
Concluzia: T7 mult mai k lumea decat HUB... spoose un n00b. Hai Pa ! :sal:
Dragosbm
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Apr 06, 2004 9:21 am
Localitate: Baia Mare / Cluj-Napoca

Mesajde The vTx » Lun Apr 26, 2004 9:38 pm

In Brasov inca nici nu stim daca venim, asa ca ce zic io s-ar putea sa fie asa degeaba .. parerea mea ca o sa iasa dubios cu hartile astea. Cum a zis si stryder parca ... 3 harti nu cred ca deranjeaza pe nimeni, deci propunerea mea este: NICI t2, NICI t7, NICI hub ... sa ramana hartile clasice, ma indoiesc ca acum in perioada bac/sesiune sta cineva sa "invete" hartile noi. Daca se vor mai multe harti, io zic asa : T2, HUB, T7. O sa fie neplacut sa vedem forfeturi pentru ca multi (cel putin io) asa as face ... daca cumva ajunge hub sau t7 ... nu prea am ce juca.
Avatar utilizator
The vTx
Junior Member
 
Mesaje: 80
Membru din: Dum Apr 25, 2004 11:00 pm

Mesajde [stryder] » Lun Apr 26, 2004 9:58 pm

vtx,parerea ta nu conteaza,defapt nici a noastra, nu vezi ? :(
Avatar utilizator
[stryder]
 
Mesaje: 643
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Lun Apr 26, 2004 10:39 pm

'[stryder scrie:']vtx,parerea ta nu conteaza,defapt nici a noastra, nu vezi ? :(

cata indolenta, cata rea vointa din partea ta strydere!! :-X
parerea fiecaruia conteaza, insa aici nu e vb de oameni obisnuiti! este vorba de superoameni, cei mai buni dintre noi - cei carora lumea le zice simplu ADMINI! oameni cu capacitate intelectuala deosebita, super dotati fizic (30-40cm!!!!), oameni care au jurat sa-si traiasca viata in a satisface cat mai bine dorintele si nevoile tale, ale lui vtx, ale lui simon...
chiar crezzi ca alegerea celor 5 harti a fost o treaba de mantuiala, ceva de genul: noi stim hartile astea, ceilalti nu asa ca da-i naiba peprosti? ei afla ca nu! s-au facut zeci si sute de simularri, s-au studiat f. multe harti (inclusiv harta facuta de shade si tinuta odata pe fragbytes), s-a facut tot posibilul ca in final cel care va triumfa va putea spune: sunt cel mai bun! simpy the best!
si sincer adevarata problema nu sta in cele 2 harti noi, ci in faptul ca nu mai putem tine pasul, suntem intrecuti de noua generatie, sunt oamenii trecutului care ne mai bucuram cateodata cu o victorie pe dm6, respectiv pe ztn...asta e timpul isi spune cuvantul - vremea noastra a trecut sau mai bine spus nu a fost niciodata :(
si totusi ceva lipseste...da, este clar cpma1a!!! unde e ? d c nu e ?
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde kshu » Mar Apr 27, 2004 12:33 am

Ca sa folosesc o expresie predominanta in comunitatea de Counter-Strike (am scris frumos pt. Google :D) ... "dorinn ruleaza fin ..." .

Eu nu am 20cm! Pot sa plang? pls! :(
Simulari da! Multe simulari @ beer :). We did that!

Partea serioasa a postului ar fi ca nu am ales hartile la intamplare si cum am mai zis inainte incercam prin 2 harti noi sa marim spectacolul, sa promovam ceva nou intr-un joc cu vechime multa, sa incercam ceva diferit. Sunt destui dintre inscrisi care au fost de acord si au inteles ce vrem sa facem, altii nu vor fi de acord niciodata poate, dar nu avem ce face, e greu sa multumesti pe toata lumea.

De exemplu eswc, au schimbat sistemul clasic de joc complet, au introdus doua stagii de grupe + 1 tablou single, iar anul asta mai mult au introdus echipe nationale care vor juca 1v1, deci ceva nou. Adaugarea a 3 harti de cpma in concurs a fost cea mai neinsemnata schimbare dintre toate. Si eswc e doar un exemplu.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde dorinn » Mar Apr 27, 2004 1:12 am

eu nu joc cs -> ce inseamna ruleaza fin :con:
si totusi iubirea...eu vreau si cpma1a! 3 harti vechi necesita 3 harti noi, de aceea cpma1a este solutia: a treia harta noua...cine e cu mine? sau mai bine zis cine nu e cu mine sa-si spuna parerea aici, ceilalti sunt clar cu mine.
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde EroarE » Mar Apr 27, 2004 8:48 am

pai ar fi o problema ... daca sunt 2 jucatori (doh) care au cate o harta castigata... si dupa aia elimina fiecare cate una ..ar mai rmane 2 harti la baraj... so?... merg gagii la o bere si se inteleg ei pe care o aleg din cele doo? :P

PS: ... am zis ca nu mai ma bag in discutia asta care oricum e degeaba :-" ... dar l-am vazut pe zanza ca s-a bagat si nu m-am putut abtine :U
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde The vTx » Mar Apr 27, 2004 11:03 am

Propun atunci sa se inchida threadu ..........
DONE
Avatar utilizator
The vTx
Junior Member
 
Mesaje: 80
Membru din: Dum Apr 25, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Mar Apr 27, 2004 11:05 am

vTx..am si io o intrebare: de ce nu reusesti tu niciodata sa vii in Bucuresti?E vorba de bani?
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Mar Apr 27, 2004 3:45 pm

ce inseamna ruleaza fin??????????????????
eroare o sa bagam si ospdm8! asa fiecare ekimina 2 harti
ps: vad ca sunteti toti de-acord cu mine!! asta e bine!
mav -> vtx e ocupat cu fragging lame bots for my next movie asa ca nici acum nu poate veni si pls nu zice ca e lamer, chicken, doar gura e de el, varzar anonim, tzanc obidit...oricum venom a venit data trecuta, e cap de serie noi il asteptam :D
acum ma duc sa intreb ce inseamna "ruleaza fin" pe toate threadurile
d c sa se inchida threadul?
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde The vTx » Mar Apr 27, 2004 11:06 pm

Mav -> de absolut fiecare data rql au fost EXACT la mijlocuu sesiunii, ca si anuu asta: la noi incepe prin 10 mai si se termina prin 15 iunie, deci vine iar pe la mijloc.Anu asta avem ceva mai putine si fiind si ultimuu rql o sa incerc sa vin. q3 n-am mai jucat de vreo 3-4 luni decat asa un meci dp dialup pe luna, asa ca acest tzanc obidit nu are nici o pretentie.
De ce am propus sa se inchida threadul? ... pentru ca s-au hotarat deja hartile, deci nu are nici un sens sa mai vorbim degeaba.
zanza in urma atacului tau miselesc ma simt obligat sa raspund.
PS: te cunosc cat de trist poti fi, asa ca iti multumesc de dinainte pentru ban.
Fişiere ataşate
slab.jpg
slab.jpg (14.7 KiB) Vizualizat de 4017 ori
Avatar utilizator
The vTx
Junior Member
 
Mesaje: 80
Membru din: Dum Apr 25, 2004 11:00 pm

Mesajde God » Mar Apr 27, 2004 11:30 pm

Eu unul sunt total de acord cu t7 si hub!! chair o sa imi aleg hub in loc de ztn cu jucatorii mai buni!
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Mar Apr 27, 2004 11:31 pm

atac miselesc (:| hahaha
pai cum s-o iau in gura? intai tre s-o ai draga vTx -> tre sa fii barbat :) nu un tzanc care se ascunde sub fusta mamei :silly:
nu-ti pot da ban si oricum nu ti-as fi dat: pe mine nu ma supara decat jucatorii de q3 :M
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde The VeNoM » Mie Apr 28, 2004 12:12 am

zanza + vtx --> lasati disputa pentru cand o sa va intalniti :u
Avatar utilizator
The VeNoM
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Apr 22, 2004 11:00 pm

Mesajde Groparoo » Mie Apr 28, 2004 10:38 am

am fost nevoit sa citesc intregul forum...si nu prea sunt convins de ce sa nu se joace harti noi...adica noi astia mai "nujbie" care nu s-au afirmat inca...facem un efort si venim la bucuresti si acum ma dau ex pe mine, pic in grupa cu unu care joaca de ceva ani numai dm6, ztn..un jucator cu reputatie, toata lumea il cunoaste...si nu isi permite sa piarda pe o harta noua..de ce? eu cred ca cei ce nu vor harti noi sunt egoisti si puturosi...si nu jignesc pe nimeni in special acu', da' asta cred eu..asta e parerea mea..daca intr-adevar conteaza :)
vot' meu hub in loc de t2 :ham:
LagFrag
Avatar utilizator
Groparoo
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde eXtazy » Mie Apr 28, 2004 10:49 am

hahaaaaaaaa. Ce bine ma simt. Am reusit sa il supar pe zanza o data ==> sunt jucator de q3. YESSSSS!!!!! \:/ :o
Avatar utilizator
eXtazy
 
Mesaje: 135
Membru din: Lun Apr 12, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Mie Apr 28, 2004 10:52 am

Ca sa nu apara confuzii mai incolo sa creada unul care citeste doar o parte din thread ca se joaca t2 sau ca hartile nu sunt hotarate, inchid threadul.

Hartile raman: pro-q3dm6, pro-q3tourney4, ztn3tourney1, pro-q3tourney7 si hub3tourney1. Linkuri la ele puteti gasi in regulament.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron