Ce preferati t2 sau hub pt rql3?

Discutii libere despre joace, troubleshooting games, drivers..

Mesajde EroarE » Vin Apr 23, 2004 12:07 pm

;f .....nu e
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde eXtazy » Vin Apr 23, 2004 4:02 pm

asemanarea dintre ztn si hub este ca pe amandoua daca ai 4-5 fraguri in fata este greu sa pierzi. Ideea e sa conduci.
Avatar utilizator
eXtazy
 
Mesaje: 135
Membru din: Lun Apr 12, 2004 11:00 pm

Mesajde s1nn3r » Vin Apr 23, 2004 4:15 pm

ce faci dsp??? ce zici de hub???
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering."
Avatar utilizator
s1nn3r
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Apr 17, 2004 11:00 pm

Mesajde The VeNoM » Vin Apr 23, 2004 4:23 pm

Eu sunt CLAR pentru T2...
Avatar utilizator
The VeNoM
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Apr 22, 2004 11:00 pm

Mesajde s1nn3r » Vin Apr 23, 2004 4:37 pm

venom scuze dar ce-i shaft-u'??
"Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering."
Avatar utilizator
s1nn3r
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Apr 17, 2004 11:00 pm

Mesajde RooT » Vin Apr 23, 2004 6:03 pm

shaft e lightninggun ... arma aia de face bzzz bzzz .. si se vede unfulger drept care cand mishti tzinta se mishca aiurea in functzie de cg_trueligning. Ia 7 damage pe ping ... si unii (vezi huci, wv ...) cred ca poa sa traga prin ziduri cu ea ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde dorinn » Vin Apr 23, 2004 7:04 pm

GlugA scrie:eu prefer ztn3 , dm6 , t4 si nimic altceva pentru ca nu mai am chef sa invat alte harti . Dar daca trebuie neaparat sa invat , atunci chiar de ciuda nu o sa le invat.

asta ma deranja si pe mine: invatarea porcariilor alea 2...dar am dupa ce m-am gandit mai bine mi-am dat seama ca nu e necesar :
so alege el hub/t7 dau forfeit la harta (sau ma duc la baie cele 15 min daca tre jucata fiecare harta), eu aleg dm6 - daca ma bate inseamna ca merita sa treaca mai departe asa ca nu-i suparare, dar daca eu castig dm6 -> la baraj scot cealalta porcarie asa ca se reduce la cine stie mai bine t4 sau ztn
damn i'm good :silly: pt cine nu se antreneaza pe t7/hub -> prv me :ham:
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde Fuma » Vin Apr 23, 2004 7:20 pm

aham...ai dreptate..deci trag 2 concluzii....1- harta ta preferata e dm6..si 2- esti lamer! :B
Avatar utilizator
Fuma
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Vin Apr 23, 2004 7:23 pm

Fuma scrie:aham...ai dreptate..deci trag 2 concluzii....1- harta ta preferata e dm6..si 2- esti lamer! :B

si? astea le stie toata lumea... :kiss:
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde Opa-Opa » Vin Apr 23, 2004 8:32 pm

" :kiss: " si daca smile-u din dreapta e zanza iar smile-u din stanga un barbat mai putem trage concluzia cu numarul 3: esti ghei
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde stormro » Sâm Apr 24, 2004 12:01 am

Faxiu scrie:daca iti spun ca hub3 este mai mica decat dm17 si mai putin complicata decat ztn, .




mie imi place sa ma complic pe ztn:P decat sa ma simplific pe hub ;n
stormro
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Apr 09, 2004 9:56 pm
Localitate: QuakeLand

Mesajde radiation » Sâm Apr 24, 2004 2:49 am

Heeyy...hub :D
radiation
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Apr 20, 2004 9:59 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde rthc.ro|mav » Sâm Apr 24, 2004 6:50 am

Ok..enough is enough!
Vad ca toata lumea se cearta aici pe t2 si hub..bene.Da de t7 nimeni nu zice nik.Asta inseamna ca va place?Eu nu prea am auzit multi laudand harta aia...asa ca ideea ar fi urmatoarea: de ce sa nu se faca un poll cu t2 si t7 sa vedem care iese avand in vedere ca sunt multi entuziasti ai hub-ului

PS O sa va bat ru-si-ni-ca la cei care se c..a pe ei cu hub-ul asta si nu o sa-l joace la RQL.
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde FaXiU » Sâm Apr 24, 2004 7:38 am

vb. braxatului, cred ca o sa se joace tot alea 3 si sporadic cate un t7/t2/h3 tocmai pentru ca sunt multi care dupa aceasta discutiune vor elimina h3. alalalt elimina t2 si tot asa.

P.S si daca te atingi de vun fir de par din capu meu, te arunc din planor:N
faxqiu uai tzarane....
Avatar utilizator
FaXiU
Junior Member
 
Mesaje: 340
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Sâm Apr 24, 2004 8:58 am

Ma, ramane hub3 si t7 ;) ... dar puteti sa discutati in continuare problema, it's fun 2 read :D. Si eu cred ca se va alege mai rar hub3 si t7.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde rthc.ro|mav » Sâm Apr 24, 2004 9:17 am

Kshule credeam ca forumul pt asta e: discutii cu caracter constructiv in urma carora se pot lua anumite decizii sau schimba anumite decizii, si nu cu scopuri de amuzament (atunci cand e cazul "I`m on top" dar nu cred ca se pune problema acu)
Cat despre "Si eu cred ca se va alege mai rar hub3 si t7"..pai hai sa le schimbam tata
Miroase a dictatura aici, no offence :z
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde EroarE » Sâm Apr 24, 2004 9:51 am

eu sunt de acord sa se bage t2 in locul t7... asta doar asa, sa-i fac o favoare mevului...:)...da serios..prefer t2 decat t7...desi pe amandoua sunt muci...:D
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Sâm Apr 24, 2004 11:04 am

Da mav e pt. discutii constructive. Din 33 de inscrisi si-au spus parerea aici maxim 10 dintre care cativa nu stiu ce sa zica da sau nu, 3,4 au zis nu, alti 3,4 au zis da.

Apoi am zis ca o sa fie alese mai putin. Asta e o parere personala. Daca tu zici ca sunt asa mare prevazator atunci sa ii dam lu Wv toate permiile ca eu cred ca va castiga locul 1,2 si 3 .. si 4 si 5 si 6. Totusi, la QLAN2 de exemplu cpm1a si hub s-au jucat mult mai putin ca restu hartilor, de aia am zis.

Daca tu crezi ca e dictatura deschide ochii si la alte concursuri. Ultimele concursuri de q3 care le-am vazut au fost( si e bine ca au fost asa) de genu: asta e concursu, astea sunt premiile, inscrieti-va, nu va convine - PA!.

Aici nu a fost asa. Repet nu am vazut in threadul asta suficiente opinii contra t7 si hub si explicatii convingatoare (nu de genul "nu vreau sa o invat, schimbati-o") ca sa ne schimbam decizia initiala. Nu cred ca am ales super harti complicate, dar daca vrei facem un concurs cu q3dm17 cu botii cum a zis si root. Sau sunteti toti super vedete si nu va permiteti sa va va riscati "reputatia" pe 2 harti noi?

Si ce e cu semnul ala de ban? Nu am admin pe forum, sorry, ca ti-as da cu cea mai mare placere. Trebuie sa vorbesti cu root daca vrei.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde rthc.ro|mav » Sâm Apr 24, 2004 12:05 pm

Oky-doky kshule
Eu am propus in felul urmator : sa se faca un poll in care sa se voteze ori t7 ori t2 sa vedem si noi de iese, nu?Din aia 10 care ne agitam aici ca titirezii (si care o sa si onoreze cu prezenta 100% RQL-ul) eu, EroarE, Storm si mai nou Venom suntem pt T2.Hai sa vedem daca se mai gasesc inca 2.Cat despre restul de 23 ii consideram ca se abtin.
Cine organizeaza concursul (recte tu, spawn, root si shade) are dreptul sa puna, pe langa cele 3 harti de baza, 2 harti care li se par lor mai faine si mai noi.Tu ai spus ca nu crezi ca se vor juca prea mult (sau chiar deloc dupa mine) cele 2 harti.DAR...daca sunt jucatori care doresc o alta harta ( si nu pt ca e faina, noua si pt ca se joaca pe la QLAN ci pt ca chiar vor s-o joace) nu e normal sa se aplece putin urechea si la vorbele lor?

"Nu admin pe forum, sorry, ca ti-as da cu cea mai mare placere"- trebuia sa pui si tu un smile sau chiar ai vb serios ;i
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde SpanKissimo » Sâm Apr 24, 2004 12:25 pm

mav3rick scrie:Kshule credeam ca forumul pt asta e: discutii cu caracter constructiv in urma carora se pot lua anumite decizii sau schimba anumite decizii


Pai ce caracter constructiv e ala cand tu te incapatanezi sa tragi de t2-u ala si cand vezi ca nu poti sa o bagi in locu hubului schimbi placa si te iei de t7, cam infantila abordare. Majoritatea au zis ca nu tin sa vada t2-u iar si tu speri sa prinzi o harta care nu place sa aiba loc t2-u in locul ei.
SpanKissimo
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Vin Apr 16, 2004 7:56 pm
Localitate: Pe val

Mesajde EroarE » Sâm Apr 24, 2004 12:48 pm

pana la urma orice harta e buna atat vreme cat o stii bine...asa cum orice harta e naspa daca nu o stii... asa ca ca sa nu mai batem apa in piua PUNETI MANA SI INVATATI HARTILE!!!!!...sau nu :P
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Sâm Apr 24, 2004 1:02 pm

mav3rick scrie:Cat despre restul de 23 ii consideram ca se abtin.

De ce sa nu ii consideram ca sunt de acord cu regulamentul?
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde EroarE » Sâm Apr 24, 2004 1:52 pm

kshu scrie:Da mav e pt. discutii constructive. Din 33 de inscrisi si-au spus parerea aici maxim 10 dintre care cativa nu stiu ce sa zica da sau nu, 3,4 au zis nu, alti 3,4 au zis da.



...asta nu un criteriu prea demn de luat in seama... mie imi sugereaza dezinteres mai degraba decat o acceptare... pun pariu ca daca s-ar face o modificare de harti...toate sa fie noi ...reactiile vor fi tot din partea a 10 oameni/useri... restu urmand sa afle la fata locului ca sunt alte harti... e destul de tipic... :(
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Sâm Apr 24, 2004 2:18 pm

Gata am terminat!!
Sa preia altu stafeta ;j

A..si inca ceva: tacerea si indiferenta celor 23 nu promoveaza siteul cre ca o sa fiu si eu al 24-lea
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde [stryder] » Sâm Apr 24, 2004 2:21 pm

eu sunt pt sistemul rql2...adica 3 harti mari si late...singurele care se mai joaca pe la noi...se stiu! :rulz:
mai putina agitatie si mai mult spectacol,parerea mea!(ca participant la rql)..care dupa cate am inteles din ce s-a discutat mai sus nu conteaza chiar deloc...macar pt amuzament (:|
Avatar utilizator
[stryder]
 
Mesaje: 643
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

stacheta rulz

Mesajde FaXiU » Sâm Apr 24, 2004 2:23 pm

ba mancav=-as stafeta, m-am prins acu intr-n tarziu tardiv ca discutam de pomana. Care nu vrea sa jocae h3, o elimina si gata. cine nu vrea t2/t7 o elimina si gata, ce mai tura vura?
faxqiu uai tzarane....
Avatar utilizator
FaXiU
Junior Member
 
Mesaje: 340
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Sâm Apr 24, 2004 5:00 pm

Vezi tu Faxiu..tocmai asta e problema.Toti vad ce le 2 harti ca fiind de rezerva, adica harti care trebuie eliminate nu jucate.Eu nu despre asta imi bat gura aici

PS : A nu se intelege ca nu mai scriu pe forum ci doar ca nu o sa mai comentez in nici un fel deciziile luate la "nivel inalt" (gen concursuri, treburi administratie etc).Vorba lui Kshu : imi place...bine- nu...pa si PU LA revedere :bye:
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde o-neill » Sâm Apr 24, 2004 9:39 pm

sunt tare curios daca aceste doua harti noi vor produce o shimbare ... adica daca vor influentsa castigarea primelor 3 locuri ... shi in cazu in care vor fii aceiashi de la rql 1,2 ( sluga , p1t , baz ) primii 3 ...sunt curios daca va risca cineva sa joace una din cele 2 hartzi intr-o faza superioara a competitsiei ( finala sau semifinala )
Avatar utilizator
o-neill
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Lun Apr 05, 2004 11:00 pm

Mesajde God » Lun Apr 26, 2004 1:02 am

Hub...iubesc harta asta!
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde RooT » Lun Apr 26, 2004 1:26 am

Mie mi se pare imposibil de imaginat un om care completeaza un formular de inscriere si scrie bUCURESTI ... asta avea caps lock si nici nu s-a uitat ce-a scris inainte sa dea submit ... fantastic ... cata superficialitate ... :)
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Games

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator