VDV Camp

Forumul asociat fanclubului Vita de Vie

VDV Camp

Mesajde bhuttu » Joi Mar 04, 2004 9:01 pm

Discutam azi cu Andreeea(cum care Andreea?) despre VDV Camp si acum vad ca nu exista pe fanclub nici un thread evenimentului pe care domnisoara in cauza l-a numit "cel mai important al anului", pentru ea cel putin.

Mie mi se pare un proiect deosebit de interesant si abia astept sa vad si cum o sa iasa.

Subiectul asta il intentionez ca o cale pentru participanti de a se cunoaste mai bine si de a discuta impresii/pareri privind evenimentul. Si in special pentru cei ca mine, care nu prea intra nici pe Undernet la #vitadevie, nici pe grupul de pe Yahoo, iar fanclubul e una din putinele cai de a cunoaste membrii grupului. Sper c-o sa postati.

Daca ai citit tot mesajul si nu stii despre ce este vorba... http://www.vdvcamp.dap.ro
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Sâm Mar 06, 2004 10:28 am

se stie si vin destui de pe forumu' asta, doar ca e mai bine sa nu stie tot babuinu' de pe fanclub.ro de chestia asta, decat dupa ce a fost...
oricum andreea a postat adresa vdv camp pe acilea pe undeva...
ne vedem acolo!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde bhuttu » Dum Mar 07, 2004 9:55 am

de ce? oricum, e pe bani asa ca n-o sa se infiga toata lumea.

Da' io de exemplu as vrea sa cunosc mai bine niste membri "marcanti" ai grupului VDV(de genul HokaHey, Vlads_ro, chrome etc.) si daca m-as ducepe grup m-as pierde de tot in discutiile de acolo. Mai bine sa se piarda ei in astea de pe fanclub. :)
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Lun Mar 08, 2004 9:30 am

Am discutat de la inceput daca acest proiect sa fie anuntat si pe acest forum si concluzia unanima a fost ca NU!
Pentru ca:
- este un eveniment destinat in primul rand alora care au treaba cu Vita de Vie (muzica...)
- poate fi considerata o intalnire de foarte multi prieteni care desi se cunosc, nu s-au vazut niciodata, iar fanclub.ro nu prea se incadreaza in profil
- este o etapa foarte importanta din formarea Grupului VDV si oarecum punctul de plecare spre o dezvoltare a sa.
- s-ar fi creat impresia unei "intalniri a forumistilor" extinsa pe vreo 3 zile si la atatia utilizatori ai acestui forum, s-ar fi inscris multe personaje care din punctul meu de vedere nu au ce cauta acolo.
- nu de oameni ducem lipsa, s-au inscris destui de pe lista de discutii ceva mai concentrata pe VDV
- vor participa cativa membrii fanclub.ro - destul de importanti, care au totusi tangenta cu acest eveniment, si stim sigur ca il respecta!
- evenimentul este clar in stilul Grupului VDV si nu al fanclub.ro, pentru ca nu fanclub.ro a strabatut tara la concerte, nu fanclub.ro a cumparat albumele VDV, nu fanclub.ro a legat "prietenii VDV" etc. etc. etc.

Sper ca e destul de clar, si pe cat posibil am facut o triere a participantilor, pentru a nu avea surprize neplacute, sau pentru a nu exista cazuri de oameni care sa se simta exclusi. Oricum fac pariu ca foarte curand vom auzi de Hi-Q Noi Camp, etc. etc. etc. - evenimente care desigur nu se vor ridica la acelasi nivel ;)
Oricum, din fericire VDV Camp se pare ca va aduna cam toti oamenii care ar trebui sa vina!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde bhuttu » Lun Mar 08, 2004 10:01 am

Mie de ce nu mi-ai spus?

Tare nervoasa te facusi!:)

Sterge subiectul.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Lun Mar 08, 2004 12:36 pm

Nu-s nervoasa, sper doar sa fie clara explicatia.
Oricum, subiectul asta e bun deschis, poate ca asa lamureste si pe altii exact ce si cum!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Rockeru'Somer » Mie Mar 10, 2004 10:53 am

VDV CAMPERS rulz!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde marian jan » Dum Mar 21, 2004 2:16 pm

da,da'unii rulz maimult ca altii.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Lun Apr 19, 2004 3:01 pm

Am fost si la VDV Camp si au fost si ceva oameni de pe aici, dintre cunoscutii dumneavoastra:
bhuttu, marian jan, Rockeru' Somer, darkshines, danone, Aphex Twins, curly, tseposu, Gabyzzu, sorin vdv, si inca ceva lume.
Mi-ar placea sa vad reactiile celor de mai sus pe acest subiect!
Mie mi-a placut!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am


Înapoi la Vita de Vie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron