imbracaminte

Forumul asociat fanclubului Vita de Vie

imbracaminte

Mesajde little_vortex » Mar Apr 09, 2002 9:19 am

am observat la un concert ca cezar avea un tricou pe care il purtase sorin cu o seara inainte shi pe pupe cu un tricou al lui despot

chiar n-or avea shi iei bani de haine :) ?

p s :no ofense eu sunt un mare fan al formatziei!!
little_vortex
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Apr 09, 2002 7:46 am

daca ai sti

Mesajde K-gula » Mar Apr 09, 2002 10:39 am

pai ce caterinca este intre ei, este si normal sa faca glume d`astea intre ei. stai linistit ca la valoarea toalelor de pe ei, unul care este imbracat cu Calvin Klein ar trebui sa adauge bani grei pt. a putea sa-i ajunga din urma. si `n fond si la urma urmei ce conteaza mai mult? cum se imbraca sau cum canta. Ozzy se dezbraca la stoaca goala pe scena si facea tot felul de treburi. ce mai conteaza un tricou schimbat intre trupareti.

K-gula.
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Uau! Ai fost la doua concerte consecutive? Caaaand?

Mesajde Zgubilici » Mie Apr 10, 2002 6:36 am

Am impresia ca little_vortex e personaj cunoscut noua, rugam o prezentare la Guesstbook.
Treaba asta cu tricourile si eu am vazut-o, si solutia pe care am gasit-o e asta.
Cand pleaca la concerte isi iau multe multe tricouri si le pun intr-un dulap, si de acolo fiecare isi ia ce-i place.
Cineva se mira ca la ultimele 4-5 concerte la care a fost Cezar era imbracat de fiecare data cu tricou cu Einstein, si l-a intrebat daca e tricoul lui de concerte, iar Cezar a dat cea mai tare replica posibila: "haine de scena au aia de la trei sud est!".
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

repet

Mesajde K-gula » Mie Apr 10, 2002 10:24 am

voi mergeti la concerte pt. a vedea cu ce se mai imbraca artisti, sau pt. a asculta muzica ce va place.

K-gula.
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Mie Apr 10, 2002 11:28 am

hainele lor sunt tari...dupe ce l-am vazut pe cezar cu einstein mi-am tras si eu un tricoi...cum zice si kgula..voi veniti sa vedeti ce izmene si-a tras despot sau sa auziti cum urla???

offtopic: ptr. k-gula felicitari ptr. prestarea ta d.p. albumul plus infinit? de la racla...mi-a placut sincer......si apoi voi live sunati mai bine ca o groaza de trupe "rock"!bravos mah!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Zgubilici » Mie Apr 10, 2002 1:49 pm

Mai, toalele sunt misto vorbeam si noi ca fapt divers, ca doar nu ascultam ce canta hainele...
Eu am subliniat faptul ca nu au haine de scena, muzica e destul de expresicva ca sa nu fie nevoie de schimbari de look si alte scuze des intalnite prin Romania.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Sfantu` » Mie Apr 10, 2002 3:09 pm

Am vazut azi intr-un articol in Capital despre rock alternativ o fotografie de-a lui Despot in care purta un tricou cu KORN....mi-a dat o idee :) dar tot muzica e cea care conteaza :)
Shi dupa cum spunea marele maestru Porky Pig...."That's all folks!"
Sfantu`
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Mar 05, 2002 5:10 pm
Localitate: Looney World

Mesajde Zgubilici » Mie Apr 10, 2002 6:21 pm

de-a lungul perindarilor mele prin tara pe la concerte am vazut (cred ca) intreaga garderoba a dansatorului si toata lumea ramane cu gura cascata cand vede atatea nume de formatii(bune) pe ele, misterul de unde a facut rost de ele ramane inca ne-elucidat.
La Sorin am vazut tot felul de tricouri cu mesaje haioase, cel mai tare pe care l-am vazut la el a fost cel cu care a venit la concertul ala faimos de pe 20 decembrie din BackStage, scria pe el "The day when pigs fly has finally arrived".
Pupe are un stil ceva mai elegant de imbracat, desi elegant nu e cuvantul potrivit, uitati-va si voi pe poze, o sa intelegeti ce vreau sa spun.
Cu Burete parca m-am obisnuit deja sa-l vad cu blugi, cu tricourile lui speciale si cu geaca de piele a la motociclisti "Hollywood rock tour!".
De Cezar am zis.
Hai ca suna a picanterii ce am scris in mesajul asta dar ma conformez si eu topic-ului.
Se imbraca misto dar m-as duce la un concert si daca s-ar imbraca la costume cu cravata :p
Eh pana la ura, personalitatea se reflecta in stilul de imbracat ca si in piese asa ca se cam potrivesc toate intre ele.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

da..

Mesajde little_vortex » Vin Apr 12, 2002 8:18 am

concertele au fost in end zone si the web.. in iasi n-am reushit sa ma mai duc :)
da ma cunoashtetzi dar o vreme prefer sa imi pastrez anonimitatea :)
little_vortex
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Apr 09, 2002 7:46 am

this is getting interesting

Mesajde Zgubilici » Vin Apr 12, 2002 12:03 pm

Stai sa-mi scanez memoria sa vad cine a fost si in End Zone si in Web...Michi stiu sigur dar nu poti fi el pentru ca zici ca nu ai fost la Iasi. Matze are ID-Matze totusi ai putea sa fi el.
Sa fie oare vorba de iubitul meu fratzior si sa nu stiu?
Gina e plecata din tara si nu are timp de mail desi impresia mea e ca nu esti fata.
Well, those are the matches that i could find...desi s-ar putea sa mai fi scapat cate ceva.
Cand se va elucida misterul?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde little_vortex » Lun Apr 15, 2002 6:41 am

inca o faza..
tricoul pe care il purta cezar la concertul din end zone il putetzi gasi pe http://www.vitadevie.ro .......imbracat de sorin!!

pa :S
little_vortex
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Apr 09, 2002 7:46 am

Mesajde Zgubilici » Lun Apr 15, 2002 7:41 pm

Bai a devenit deja plictisitor subiectul asta, te-am reperat, si te-am vazut in End Zone intr-un tricou ce-l putase altcineva cu o seara inainte ;)
Ce dai sa nu te descopar?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Sfantu` » Lun Apr 15, 2002 8:41 pm

Hmm pai urmeaza sa trecem la deodorante, sampoane si alte maruntzishuri ce fac parte din viata de zi cu zi a fiecarui om. Apoi va aparea o propunere pentru membrii trupei si anume sa isi lanseze propria line de imbracaminte, precum au facut uratele de la Andre si tot asa...
Shi dupa cum spunea marele maestru Porky Pig...."That's all folks!"
Sfantu`
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Mar 05, 2002 5:10 pm
Localitate: Looney World

Mesajde alexandraserban » Dum Noi 24, 2002 3:00 pm

bai,dar voi aveti probleme existentiale,n-am ce sa spun...
ma plictisiti ingrozitor,cati ani aveti?grow up!!!!
alexandraserban
 

Mesajde Zgubilici » Dum Noi 24, 2002 3:19 pm

ai cautat bine tot forumul si asta a fost singurul subiect care ti-a starnit o reactie?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am


Înapoi la Vita de Vie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron