Paula Seling - 'Timpul'

Forumul asociat fanclubului Paula Seling

Mesajde Unregistered » Lun Sep 15, 2003 1:02 am

Mie imi place ma mult ca Ploaie In Luna lui marte... de cand cu piesa asta si mai ales videoclipul ei, cred ca imi place si de Paula
Unregistered
 

Este cea mau buna

Mesajde Florian » Vin Sep 26, 2003 6:08 pm

Cumparati albumul.este ceva de vis.credeti-ma.
Florian
 

Este cea mau buna

Mesajde Florian » Vin Sep 26, 2003 6:08 pm

Cumparati albumul.este ceva de vis.credeti-ma.
Florian
 

Este cea mau buna

Mesajde Florian » Vin Sep 26, 2003 6:08 pm

Cumparati albumul.este ceva de vis.credeti-ma.
Florian
 

Mesajde cat_ » Mar Sep 30, 2003 8:53 pm

da,noua melodie e chiar reusita.vocea paulei pune in valoare melodia care este extrem de frumoasa,sau melodia scoate in evidentza calitatile vocale ale paulei.anyway...sper ca fata asta sa ajunga departe,deoarece chai merita!
''O stea din cerul meu am ales..pentr tine.Vreau sa intelegi,eu,te cunosc..cel mai bine.Nu e de ajuns sa stiu cine esti,vreau sa imi spui ca tu ..ma iubesti''
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

paula seling

Mesajde Unregistered » Sâm Oct 04, 2003 7:13 pm

Poate cineva sa imi spuna cum se numeste melodia Paulei Seling in care apar produsele Maybelline? Eventual un link unde pot gasi imagini din videoclip. Multumesc.
Unregistered
 

Re: paula seling

Mesajde Unregistered » Sâm Oct 11, 2003 12:49 pm

Initial trimis de Unregistered
Poate cineva sa imi spuna cum se numeste melodia Paulei Seling in care apar produsele Maybelline? Eventual un link unde pot gasi imagini din videoclip. Multumesc.


Se pare ca intrebi de piesa "Langa mine" cu Directia 5. Eu asa zic. De ...imagini din videoclip nu stiu unde sa gasesti, imi pare rau dar nu stiu sa existe pe undeva
Unregistered
 

Mesajde M|haElla` » Sâm Oct 11, 2003 8:50 pm

Mie imi place foarte mult melodia! De fapt...toate melodiile Paulei sunt absolut superbe!
De videoclip nu mai spun! Este si acela extraordinar!
BRAVO!
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

fara sfarsit...

Mesajde florian » Mie Oct 22, 2003 7:28 pm

Cine nu a fost la concert,a pierdut ceva foarte frumos.
A fost ceva extraordinar,o atmosfera de vis creata de vocea Paulei,de oamenii care sunt in jurul ei,de public.Un public care stie ce inseamna muzica buna.
Paula Seling este cea mai buna din Romania.
florian
 

Anterior

Înapoi la Paula Seling

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator