Un site de jocuri!

Stiti site-uri interesante sau cautati ceva pe internet? Aici e locul potrivit...

Un site de jocuri!

Mesajde ciobitud » Dum Feb 08, 2004 12:48 pm

Nu stiu daca stiti dar pe internet au aparut, mai ales in ultima perioada, o serie de site-uri de jocuri on-line care iti permit sa castigi o serie de cadouri si inclusiv bani. Sistemul este destul de simplu : ei obtin bani din publicitate si pentru a atrage vizitatori impart o parte din profit cu jucatorii sub forma de cadouri sau de cec-uri.

Marea majoritate a acestor site-uri sunt in limba franceza si situate, bineinteles, in Franta dar trimit cadouri si Romania. Unul din site-uri se numeste Giftee.net. Acest site nu primea pana acum cateva zile decat membrii din cateva tari ale Uniunii Europene (Belgia, Franta, Italia, Marea Britanie, Spania si inca cateva) insa in urma insistentelor mele au acceptat si Romania (in cazul in care nu ma credeti puteti vizita forumul lor unde veti vedea un anunt pe aceasta tema) cu conditia ca eu sa fiu moderator si sa ma ocup de comunitatea romaneasca (raspund la intrebari, comunicare etc). Si nu numai atat dar au promis ca, daca colaborarea functioneaza, vor deschide si un Giftee.ro 100% in limba romana.

Aici as avea nevoie de ajutorul vostru : daca ati putea sa va inscrieti ar fi genial, astfel am putea arata un interes general din partea romanilor. Si voi ati avea oricum de castigat deoarece pentru moment puteti comanda in schimbul punctelor cadouri din Franta care vor fi trimise prin posta in Romania (eu am comandat deja un cd si l-am primit prin posta). Si poate cine stie, un site de jocuri romanesc va lua nastere in curand...

Site-ul este in limba franceza insa am creat un forum romanesc pe aceasta tema unde o echipa este gata sa raspunda intrebarilor dumneavoastra + un mic tutorial on-line.

Forumul il puteti gasi la adresa http://invisionfree.com/forums/MakeMoney/index.php?showforum=91 si inscrierea este gratuita si dureaza 30 de secunde (chiar daca este la inceput forumul din care face parte are deja peste 900 de membrii si o experienta de peste un an in domeniu deci in curand veti vedea mult mai multe post-uri). Mini-tutorial-ul il gasiti la adresa http://users.skynet.be/makemoney/giftee_poze/giftee_index.html . In cazul in care aveti nevoie de ajutor ma puteti de asemenea contacta la adresa de mail tudor.ciobanu@skynet.be si va voi raspunde in mai putin de 24 de ore.

Adresa site: http://www.Giftee.net

As dori sa incercati acest site si sa ne spuneti parerea voastra aici deoarece nu aveti nimic de pierdut ci doar de castigat. Castigurile medii zilnice sunt de 1 punct si ele pot fi preschimbate in cd-uri (intre 20 si 50 de puncte/cd), dvd-uri (cam 50 puncte/dvd) si multe alte cadouri (accesibile in sectiunea Boutique, dupa inscriere) inclusiv cec-uri. Repet inscrierea este 100% gratuita si nimeni nu va va cere vreun ban sa jucati sau sa comandati cadouri !

In cazul in care vom avea un raspuns pozitiv, Giftee.ro (adica un site 100% limba romana) isi va deschide portile asa ca am aprecia daca v-ati putea inscrie chiar daca este doar pentru a incerca. Si daca nu cerem prea mult, pe forumul giftee s-a deschis un topic pentru romani in limba romana asa ca ar fi super daca ati veni sa dati un buna-ziua si sa aratam ca suntem o comunitate unita. Link : http://www.giftee.net/forum/detail.php?forumid=11&id=11142&p=1

Este primul site care considera Romania la egalitate cu celelalte state si nu vede in noi trisori sau profitori asa ca eu zic sa nu-i dam cu piciorul acestei ocazii!

Multumesc !
ciobitud
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Feb 08, 2004 1:49 am
Localitate: belgia

Mesajde ciobitud » Mie Feb 11, 2004 11:21 pm

Dupa cum ziceam mai sus, as dori, in colaborare cu Giftee, sa deschid un site de jcouri romanesc. Intrebarea mea este daca ati fi interesati si daca v-ati inscrie la un asemenea site (o mica discutie pe aceasta tea mi-ar fi foarte utila).

Mersi!
ciobitud
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Feb 08, 2004 1:49 am
Localitate: belgia


Înapoi la Site-uri si Internet

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator