Lansare site nou * www.f1.as.ro *

Stiti site-uri interesante sau cautati ceva pe internet? Aici e locul potrivit...

Lansare site nou * www.f1.as.ro *

Mesajde repyx » Joi Mar 04, 2004 9:10 am

Tovarasi, stimabililor, cetateni, intrati rogu-v-as pe http://www.f1.as.ro si
spuneti-mi parerea voastra. Sper sa va placa si sa va tina cat mai aproape de Motor Sport ! Este in constructie, dar l-am lansat ca-mi fac o parere si sa am si opiniile voastre.







--------------------------------------------------------------------

Don't be a lonely looser : be ORGANIZED ! :bye:
repyx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 04, 2004 8:49 am
Localitate: Bucuresti

Raspunsuri

Mesajde repyx » Sâm Mar 13, 2004 7:52 pm

Cu tot respectul, am cerut pareri si idei despre conceptia site-lui [nu unde este instalat], iar pana acum [inafara unor idei excelente vis-a-vis de structura], am primit numai sfaturi care nu prea au legatura cu rugamintea initiala. Dar pentru ca tot am ajuns la server, trebuie sa spun ca avem o legatura speciala cu cei de la as.ro si pana acum site-ul a mers excelent [din toate punctele de vedere]. Ca o noutate, l-am instalat si pe dap.ro [unde exista si spatiu mai mare si viteza e de asemenea excelenta]. Deocamdata, fiind site ne-comercial trebuie sa ne multumim cu ce ne ofera partenerii "gratuit". Asta e ... Apropos "www.dots.ro" nu mai serveste, iar http://www.mxhost.net merge ca un ... vorba ta, kkt [sorry de expresiune] si mai are si doar 25 Mb oferiti. Deci nimic interesant.
Si tot ca un raspuns, trebuie stiut faptul ca avem cele mai rapide stiri si comentarii datorate legaturii LIVE cu doua servere dedicate Formulei 1 [deci totul va fi mai mult decat "cald" / va fi "hot"].
Asteptam in continuare ideile voastre ... constructive !!!

Toate cele bune oaspetilor nostri !!!

http://www.f1.as.ro
Un om intelept invata din greselile altora, un om destept invata din greselile lui, iar prostul nu invata din nimic... Confucius

*************************************
Vizitati & Comentati * www.f1.as.ro * Multumim !
repyx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 04, 2004 8:49 am
Localitate: Bucuresti

CURSA NOUA [SEPANG, Malaysia], TITLURI NOI, COMENTARII NOI

Mesajde repyx » Sâm Mar 20, 2004 12:35 am

Va invitam din nou pentru comentarii despre antrenamente, calificari si cursa pe siteul nostru
http://www.f1.as.ro. S-a deschis rubrica NEWS, cea de COMENTARII si FUN [unde, garantam ca aveti ce vedea].
In rest toate cele bune si va dorim sa castige favoritul vostru !!!
Un om intelept invata din greselile altora, un om destept invata din greselile lui, iar prostul nu invata din nimic... Confucius

*************************************
Vizitati & Comentati * www.f1.as.ro * Multumim !
repyx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 04, 2004 8:49 am
Localitate: Bucuresti

Multumiri !!!

Mesajde repyx » Dum Mar 28, 2004 12:13 pm

Le multumim tuturor celor care ne-au trimis mesaje de incurajare si apreciere. Criticile ne-au prins intotdeauna bine si ne-au aratat ca mai avem multe de imbunatatit la site-ul nostru. Oricum, dupa numarul mare de vizitatori, suntem bucurosi ca am reusit sa atragem atentia fanilor Formulei 1 si veti vedea ca surprizele si materialele ce le pregatim vor fi din ce in ce mai variate si, speram noi, mai apropiate de "fata" unui site adevarat despre motor sport. Va asteptam, in continuare sa va aratati cu adevarat calitatile de comentatori si critici ai "marelui circ", trimitandu-ne pe adresa f1@as.ro materialele voastre.
Tuturor vizitatorilor nostri le uram,

Toate cele bune !!!
f1.as team
Un om intelept invata din greselile altora, un om destept invata din greselile lui, iar prostul nu invata din nimic... Confucius

*************************************
Vizitati & Comentati * www.f1.as.ro * Multumim !
repyx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 04, 2004 8:49 am
Localitate: Bucuresti

Provocare !!!

Mesajde repyx » Sâm Apr 03, 2004 5:22 pm

Va lansam o noua provocare : BAHRAIN !!! Exotic si inedit. Noutati, clasamente si comentarii. Va asteptam.
Un om intelept invata din greselile altora, un om destept invata din greselile lui, iar prostul nu invata din nimic... Confucius

*************************************
Vizitati & Comentati * www.f1.as.ro * Multumim !
repyx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 04, 2004 8:49 am
Localitate: Bucuresti

Comentarii

Mesajde repyx » Joi Apr 08, 2004 4:57 pm

Stimati cititori ai forumului si ai site-ului nostru, va invitam sa va spuneti parerile si opiniile cu privire la tot ce este nou in Formula 1. Va asteptam cu toate criticile, laudele, ideile, sugestiile sau comentariile dvs., vis-a-vis de tot ce considerati ca merita mentionat pe acest forum. Fiecare este liber sa-si exprime opiniile, fara a intra nici un moment in polemici inutile.
Un om intelept invata din greselile altora, un om destept invata din greselile lui, iar prostul nu invata din nimic... Confucius

*************************************
Vizitati & Comentati * www.f1.as.ro * Multumim !
repyx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 04, 2004 8:49 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Site-uri si Internet

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori