Site nou dar cu chestii utile! Simplu pt. fast loading!

Stiti site-uri interesante sau cautati ceva pe internet? Aici e locul potrivit...

Site nou dar cu chestii utile! Simplu pt. fast loading!

Mesajde VictorN » Lun Mar 22, 2004 5:38 pm

Sal
Stiu si eu un site este al meu nu e el mare lucru dar are cateva pagini bune cu proxiuri ,link-uri utile si metode de facut bani on-line nu se fac bani multzi dar daca va tineti de treaba macar puteti strange pentru vacanta la mare in cateva luni.
http://www.bani.home.ro
O zi buna.
Ciao!
VictorN
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mar 22, 2004 5:35 pm
Localitate: Craiova

Mesajde supermouse » Mie Apr 28, 2004 10:54 am

te cred, dar nu shtiu de ce nu am incredere in site-uri pe hosting gratuit shi fara macar un domain name.Amatorisme
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Reply

Mesajde VictorN » Sâm Iun 19, 2004 2:06 pm

Am mai multe site-uri pe diferite domenii daca ar trebuii sa inregistrez toate domeniile pe care am site-uri si mai vreau sa adaug altele noi ar inseamna ca as da faliment.
VictorN
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mar 22, 2004 5:35 pm
Localitate: Craiova

Mesajde RaU1103 » Mar Iun 22, 2004 5:24 pm

Un site care nu este cu nimic nou, care nu are nici un aspect, si a carui utilitate lasa de dorit ...
Avatar utilizator
RaU1103
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mar Feb 10, 2004 12:00 am

Mesajde supermouse » Vin Aug 20, 2004 12:48 pm

VictorN scrie:Am mai multe site-uri pe diferite domenii daca ar trebuii sa inregistrez toate domeniile pe care am site-uri si mai vreau sa adaug altele noi ar inseamna ca as da faliment.

NU, ar insemna sa fii profesionist
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde SoundMaster » Vin Aug 20, 2004 4:45 pm

Supermouse, nu te supara dar am si eu o rugaminte. Arata si tu un site facut de tin ca sa veda si baietii dupa aici ce inseamna sa fii profesionist.
O zi buna...
SoundMaster
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Mar 31, 2004 1:14 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde C@TZY » Sâm Ian 29, 2005 1:39 am

Supermouse lasa-ne
Avatar utilizator
C@TZY
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Ian 25, 2005 12:00 am

Mesajde PHALANX » Lun Ian 31, 2005 12:14 pm

E simplu' si fara o tona de impopotonari . Dar despre metodele de facut bani ... ce sa zic .. maruntis...

btw are cineva idee cum se pot face bani adevarati ... asa sa-i intorci cu lopata...ma refer la ceva mii de euro macar.Daca vad vre-un reply demn de luat in seama dau share la cunostintele mele sau cel putin la ce experimentez acum.
Avatar utilizator
PHALANX
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Ian 11, 2005 12:00 am

Mesajde weed13 » Vin Feb 18, 2005 11:53 pm

phalanx dragul meu, te ajut eu !
in primul rand, gandeste-te tu care ii orasu in care se facea mai demult silva si bucegi. ii la 32 de km de unde locuiesti tu.meri acolo, si cauti barul mercato! vis-a-vis de baru asta este un bloc. intri in el, si bati la usa din fata ta. pe ala care deschide, il intrebi care-i cel mai tare tip din blocu ala, ca il bagi in ma-sa. vine ala, iti traje un pumn in gura, si te proiecteaza direct in usa mea. io iti deschid, si nervos fiind, pun cainele pe tine, pt ca nu te cunosc.
dupa ce imi dau seama ce vrei de fapt, te trimit la iesirea din oras inspre cj, unde il cauti pe un tip de ii zice kaki. ii un tip la vreo 2 m, cca 4 ani de sala intr-o vara, tuns punk, cu ochelari. nu baga in seama dimensiunile, ca nu vede bine. ala iti frije o palma peste muaca cu dreapta, incat capu tau se orienteaza 95 de grade est, astfel in ochii tai aparand o casa verde. acolo trebuie tu sa ajungi. cum bati la poarta, treci de pitbull si de cei 2 rotvailari, vezi pe un mos, care o sa iti zica ca cea mai buna afacere ii cea cu guma de mestecat, si anume, sa inventezi guma de mestecat cu aroma de tuborg.
tu o sa razi de asta, stiu, da te asigur ca itinerariul pana acolo o sa te ajute mult de tot sa iti bagi mintile in cap cu privire la facutu de euro de intors cu lopata si mai ales, sa renunti la experimentele astea de cacat.
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde usr » Dum Feb 20, 2005 4:59 pm

sau mai simplu licitezi un portavion pe ebay ca bajetzii
Avatar utilizator
usr
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Feb 19, 2005 12:00 am


Înapoi la Site-uri si Internet

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori