Despre Mirc

Stiti site-uri interesante sau cautati ceva pe internet? Aici e locul potrivit...

Despre Mirc

Mesajde LauraS » Mie Apr 14, 2004 9:51 pm

Mirc - un program foarte cunoscut pt a comunica. Dar exista multe optiuni ale acestui program (de ex. mesajul de quit, ce melodie ascultzi intr-un anumit moment) :) multi se intreaba cum se pot face aceste lucruri. dak stitzi ceva despre acest program, scrietzi aici. in rest...va urez HAVE FUN!!! :)
LauraS
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Feb 02, 2004 8:15 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde superbiggy » Mie Apr 14, 2004 10:12 pm

Draga LauraS,
Pentru a-ti fi de folos mai bine te astept pe canalul #succes de pe serverul Underground EU pentru un chat in timp real. Sunt sigur ca ai mai multe intrebari decit astea doua. Pentru a transmite un mesaj global de salut, anunt sau ce melodie asculti scrie / ame mesaj iar mesajul tau va aparea simultan pe toate canalele pe care esti conectata. Mai exista si scripturi cu setari speciale sa faca asta automat atunci cind tu asculti o melodie. Mesajele de quit se pot da asemanator inainte sa te deconectezi sau intri in options/irc/messages/quit message si introduci mesajul dorit. Sper ca ti-am fost de folos.Navigare placuta in continuare.
Profesional oricum oriunde oricind .
Avatar utilizator
superbiggy
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am
Localitate: bucuresti


Înapoi la Site-uri si Internet

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori