Vreau sa cumpar anumite dvd-uri si carti de pe net din strainatate.

Stiti site-uri interesante sau cautati ceva pe internet? Aici e locul potrivit...

Vreau sa cumpar anumite dvd-uri si carti de pe net din strainatate.

Mesajde maryann » Joi Apr 14, 2005 4:36 pm

De doua saptamani ma chinui sa cumpar niste dvd si mi-au anulat comanda pt ca nu trimit in Romania din cauza clientilor neseriosi, iar cu cartile stau la fel de prost pt. ca nu-mi gasesc comanda iar vanzatorul este offline.Cum se face ca din toata lista de vanzatori tocmai el este offline.
maryann
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Ian 13, 2005 11:50 am
Localitate: constanta

Mesajde el MaLeFiCo » Joi Mai 26, 2005 3:14 am

Incearca sa mergi pe amazon sau pe situri ceva mai mari , daca numele de pe cartea de credit corespunde cu cel al destinatarului nu cred ca vor fi probleme. Sau incearca sa-ti deschizi un cont paypal.
Daca nici una dintre variante nu functioneaza gaseste-ti o cunostinta de dincolo si sa-ti trimita la ea pachetul.

uite un site frantuzesc cu super preturi la dvd-uri dar nu cred ca esxpediaza in ro http://www.cdiscount.fr
el MaLeFiCo
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Noi 19, 2003 9:39 pm
Localitate: am sa ma-ntorc....

Mesajde Zul_Karnain » Joi Feb 02, 2006 7:19 pm

Unele le poti cumpara si din Romania.De exemplu pe www.virtualsfera.lx.ro poti gasi si e-bookuri in engleza.Arunca o privire,poate gasesti ce te intereseaza.
Zul_Karnain
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Ian 25, 2006 6:23 pm
Localitate: Romania

...

Mesajde PiticStyle » Vin Noi 17, 2006 2:52 am

Iti vand eu ce vrei :). Incepand de la Lynda.com la Oreily, Friends Of ED, video, pdf etc. Contacteaza-ma pentru informatii.
PiticStyle
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Noi 17, 2006 12:00 pm
Localitate: Timisoara


Înapoi la Site-uri si Internet

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron