Blogul meu pesonal

Stiti site-uri interesante sau cautati ceva pe internet? Aici e locul potrivit...

Blogul meu pesonal

Mesajde feelmypain25 » Lun Iun 03, 2013 5:00 pm

Buna ziua, acum cativa ani am inceput sa fac poze pentru a pierde timpul dar am fost la o sedinta foto si m-am gandit ca as putea sa incerc sa ma lansez cu fotografia. Mi-am cumparat un domeniu si am tot inceput sa fac poze la mai multi oameni si sper :D ca in viitorul indepartat sa pot face si un castig din asta.
Pentru ca ma stiu ocupa cat de cat de un site m-am gandit sa-mi cumpar un domeniu si totodata sa instalez o platforma, am ales wordpress pentru ca mi se pare usor de folosit si am un pic de experienta in aceasta platforma.
Am imbinat fotografia cu un pic de munca in domeniul "it" si a iesit acest domeniu: http://www.alexandrustan.com/, pentru ca stiu cum se "mananca" treaba nu ma astept sa am 10.000 vizitatori si activitate pe blog, dar daca ma ocup de el cum trebuie si imi dau interesul sper sa pot realiza ceva din asta.
Momentan nu prea am articole/poze urcate pe blog dar o sa mai pun, vreau sa ma ocup putin cu promovarea si dupa sa ma axez mai mult pe fotografie.
Daca credeti ca merita puteti da si un mic like pe facebook aici: https://www.facebook.com/AlexandruStanPhotographer
Ce pot sa zic .... astept parerile voastre sugestii tot ce se poate :) atat bune cat si mai putin bune, toate sunt bine primite.
Numai bine, Alex.
feelmypain25
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 03, 2013 4:59 pm

Re: Blogul meu pesonal

Mesajde eliana » Lun Iun 03, 2013 5:36 pm

Buna Alex,


Stiu ca suntem in epoca asta fast-forward in care nimeni nu mai are vreme de nimic. Nici macar de politete.

Dar:

1. Cand vii pe un forum (sau alt site) si te apuci asa direct de trantit linkuri se cheama ca esti nepoliticos.
2. Cand te apuci si dai drumul la un site, si te mai si apuci sa ii faci publicitate si el NU merge, se cheama ca te grabesti.
3. Nu ma apuc sa discut despre "am inceput si eu sa fac poze" si nici despre "sa ma lansez cu fotografia", ca risc sa par rea, si nu asta mi-e intentia.

Spor?
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα


Înapoi la Site-uri si Internet

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron