Tzapinarii la Stuffstock

Forumul asociat fanclubului Tapinarii

Mesajde pnic » Lun Sep 13, 2004 2:16 pm

Io nu v-am vazut la stufstoc, da nu trebe sa sustineti caca ntati. V-am auzit din greseala pe activ fm si a fost de rau.
Avatar utilizator
pnic
Junior Member
 
Mesaje: 139
Membru din: Dum Iun 22, 2003 11:00 pm

Mesajde thor » Lun Sep 13, 2004 2:47 pm

N-am intrat io de mult p-aci, da' la asta nu pot sa rezist....
Imi spun si io parerea: aia d'au stat pana la sfarsit la Tapinarii probabil ca voiau sa vada ce urmeaza.... pe mine unu nu m-a impresionat performanta vocala (de fapt, mint, m-a impresionat: mi-a fost mila de sarmanu' solist care trebe sa se fi lovit tare rau in anumite zone sensibile....), iar din versuri n-am retinut nimic, deci clar nu m-au impresionat....
Eh, am spus-o si p-asta, plec pana nu ma ia cineva la injuraturi....

PS: sticla de rom pe care o beam nu mi s-a parut analgezic suficient asa ca am plecat dupa 1-2 melodii
Is everybody in?
The ceremony is about to begin.
Avatar utilizator
thor
Junior Member
 
Mesaje: 90
Membru din: Mie Iul 09, 2003 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Sep 13, 2004 3:10 pm

pnic, daca preia activ fm cine stiu si sper eu, nu o sa se mai intample "greseli" din astea, si io am avut cateva shocuri cu piticu care dansa taman la 8 dimineatza ...
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde pnic » Lun Sep 13, 2004 3:27 pm

E bine ca ai auzit un pitic. Io am auzit neshte ragete, de-am mai luat si o groapa cu masina f!@##$%^^ in %^r. Si ierea trecut de 10. M-a marcat evenimentu' bine de tot.
Avatar utilizator
pnic
Junior Member
 
Mesaje: 139
Membru din: Dum Iun 22, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Lun Sep 13, 2004 3:37 pm

aaaah... nu v-am ascultat live si sincer nu-mi doresc. o cunosc pe ilinca, stiu ca-i place despre voi, stiu ca nu e o clona de-a ta, si mai cred ca daca ar cerceta cu atentie opiniile tale ar percepe versurile atat de pline de subtilitati (...) cu alte urechi.
eu v-am ascultat tocmai datorita ilincai si datorita lu' RAZNA. ma, daca tot zic astia sa ascult, ia sa ascult. dat search pe dc ++ si am gasit. nu vroiam sa ma dau cu parerea inainte sa ascult insa dezamagirea a fost mare. voci in trupa asta nu exista, precum nici mesaj. evident, parerea mea de necemeist :rolleyes:

partea de sus am scris-o mai mult la insistentele tale din posturile de mai sus, ce vroiam eu sa zic de fapt e ca sunt oameni de o mie de ori mai talentati ca tine chiar si pe acest forum insa de un bun simt frapant. Nu cred ca voi trai sa o vad, de exp, pe bbannie, vreodata suferind de orice forma de vedetism ieftin (si sa nu-ti inchipui ca un om cu un asemenea talent, ca ea, nu are cu ce se lauda..). Insa cum ea s-a retras de pe forum, sansele ca cineva talentat de pe aici sa sufere de acelasi vedetism ca tine sunt infime. Oricum, treaba ta ce faci. Mie nu-mi place.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Sep 13, 2004 4:24 pm

nacsualo, pnic si thor sunt clonele tale sau i-ai pus tu sa posteze si i-ai mituit c-o bere (macsim doo)?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Lun Sep 13, 2004 8:33 pm

bah, mie imi plac cum canta tzapinarii
ca majoritatea artistilor au complexe si pareri de care nu ai vrea sa auzi, e alta poveste. eu propun sa il lasam pe tanase in pace ca artist si sa il batem ca om.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Sep 13, 2004 9:28 pm

si ca ziarist ce sa-i facem?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde The_FrozenLord » Dum Iul 03, 2005 3:14 pm

nimic legat d stuffstock sau muzik tzapinarii, da scrie si tu mah corect Tanase :D: ce-i cu acre in loc de care? sau vocalele scrise cu litere mari acolo unde le e locu?
Metalfan:Totusi, voi veniti cu acest „love metalâ€Â
Avatar utilizator
The_FrozenLord
Junior Member
 
Mesaje: 494
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Tapinarii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron