Liga Campionilor 2004 / 2005

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

Mesajde Ayrton » Joi Aug 12, 2004 8:07 am

Ce sa mai zic si eu... am fost pe stadion, am sperat, am dorit mai mult ca orice sa invingem, sa ne depasim conditia, dar obiectiv trebuie sa recunosc: atat putem la ora aceasta, cu echipa aceasta...
Despre atmosfera nu mai scriu decat 2 cuvinte: "SUNTEM UNICI!"
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Aug 12, 2004 8:23 am

pacat insa ca puteam sa batem

numa daca aveati 11 bate de baseball.
bre in repriza a doua pe teren nu era decat o singura echipa care a facut cam ce a vrut ea. atz avut noroc ca englezi nu s-au concentrat.
SUNTEM UNICI!

asta nu e musai de bine.
trebuie sa recunoastem cu totii faptul ca jocul "cainilor rosii" a fost foarte bun

daca e sa o luam din orice punct de vedere aceasta afirmatie e mai mult decat haioasa
scor: meci pierdut acasa - deci???
joc: din minutu 70 dinamo nu mai avea suflu - unde e jocul bun?

Singurul lucru de care am ramas impresionat: spectatori intradevar fura multi si oke.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Aug 12, 2004 11:41 am

Iata ce scrie pe siteul oficial al lui Man U : " Dinamo, backed by some of the most partizan supporters in Europe... "
Bravo suporterilor !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Raz van Helsing » Vin Aug 20, 2004 10:07 pm

Oribilul Mosh scrie:Iata ce scrie pe siteul oficial al lui Man U : " Dinamo, backed by some of the most partizan supporters in Europe... "
Bravo suporterilor !

Pai cred si eu ca li s-a parut atmosfera grozava, ca doar au fost si stelisti in tribune...
Nu sufar de o secare a vointei de putere. Puterea mea este iubirea. Ascetismul ilar negand viata nu este singurul garant al iubirii, alpinismul ratiunii si cufundarea in marea pasiunilor conduc invariabil la sentimente considerate chiar de catre baba morala inaltatoare. Sunt bolnav sau in sfarsit sanatos. Tot un drac. Ecce homo
Avatar utilizator
Raz van Helsing
Junior Member
 
Mesaje: 186
Membru din: Vin Aug 06, 2004 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Aug 26, 2004 8:45 am

Deci evolutia lui Dinamo de aseara a fost cel putin penibila.Au venit pe Old Trafford ca ultimii oameni,au jucat cu frica de parca aveau ceva de pierdut.Ando s-a apucat sa faca iecsperimente cu 4-4-2 tocmai cu engeljii.Galamaz si Iordache trebuiesc iexclusi din lot pentru totdeauana.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde AdevaRapper » Dum Aug 29, 2004 12:13 pm

Cine a spus ca pe Olt Trafford Dinamo a jucat "de la egal la egal" cu echipa gazda a mintit urat! Acea lupta se poate numi de la egal la egal doar in masura in care ambele echipe au jucat pe acelasi teren, lucru care, ce-i drept, a parut doar o coincidenta nefericita. Daca asta e atitudine de joc in fata echipei a 3a a lui Manchester, Borcea va spune in curand "lasati-ne sa ne pregatim pentru Liga Campionilor" din divizia B. Penibil jocul, penibil Dinu care gasea scuze legate de gradul de civilizatie, penibil comentatorul TV care se excita teribil de fiecare data cand Dinamo reusea sa treaca de linia ce desparte jumatatea proprie de cea adversa.
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Raz van Helsing » Dum Aug 29, 2004 8:59 pm

Post scris fara sa imi dau seama in sectiunea gresita:

CFR Cluj a batut pe Dinamo cu 4-2... Cate puncte are campioana pana acum? 3? Aproape ca as zice ca nu mai e Borcea stapanul lumii...
Nu sufar de o secare a vointei de putere. Puterea mea este iubirea. Ascetismul ilar negand viata nu este singurul garant al iubirii, alpinismul ratiunii si cufundarea in marea pasiunilor conduc invariabil la sentimente considerate chiar de catre baba morala inaltatoare. Sunt bolnav sau in sfarsit sanatos. Tot un drac. Ecce homo
Avatar utilizator
Raz van Helsing
Junior Member
 
Mesaje: 186
Membru din: Vin Aug 06, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori