Sondaj Pentru Suporterii Adevarati.!!!

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

Sondaj Pentru Suporterii Adevarati.!!!

Mesajde dantes » Mar Ian 03, 2006 10:29 pm

Ce parere aveti despre conducerea clubului fc Dinamo? :dir:
dantes
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Dec 30, 2005 6:18 pm
Localitate: ACASA

Mesajde Sică » Mar Ian 03, 2006 11:00 pm

prima oara ar fi trebuit sa iti spui tu parerea ta.
parerea mea despre conducerea lui dinamo ? nu este asa buna, au bani dar se zgarcesc sa dea pe jucatori de asta si echipa este instabila, si slaba in multe puncte.
Andone a fost inlaturat doar din cauza ca nu se intelegea cu becali si asta nu e un motiv sa il dea afara dar fie au adus un antrenor strain care sa speram va face treaba mai buna ca andone. Multe greseli au facut cei din conducerea lui dinamo dar nu o sa stau sa le insir acum pe toate fiindca imi este lene
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Syd » Mie Feb 22, 2006 12:55 am

da, se si vede deja ce treaba buna face noul antrenor.
Avatar utilizator
Syd
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Lun Sep 05, 2005 11:00 pm

Mesajde TaZ » Joi Apr 06, 2006 2:46 pm

Deci Ion Marin sau Florin Marin nu sunt antrenori pt. Dinamo.Inlaturarea lui Andone de la echipa a fost cea mai mare greseala a conducerii administrative a lui Dinamo.Au jucatori buni dar nu sunt folositi la adevaratul lor potential.
TaZ
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Apr 06, 2006 8:34 am
Localitate: Slobozia

Mesajde rrrrronaldinho » Vin Apr 07, 2006 10:58 pm

Daca pleaca si Florin Marin poate le gasesc eu antrenor.Gasesc pe strada o persoana cu numele de familie Marin si va fi antrenor.
Conducerea lui Dinamo e foarte dezordonata.L-au adus pe Becali ca sa-l dea afara pe Ando si sa faca ravagii la echipa.Pleaca Becali, pleaca si Vigo si vine Ion Marin.Ion Marin sta trei-patru etape si pleaca si-l aduce pe Florin Marin cu o etapa inainte de derby-ul cu Steaua.
Asta e treaba?Sa schimbi in vreo trei luni o gramada de antrenori mai ales cand sti ca esti pe primul loc si ai meci cu Steaua!? :please:
Prostul intelege in rate.
Avatar utilizator
rrrrronaldinho
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Joi Apr 06, 2006 11:00 pm


Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator