Dinamo în campionatul 2006-2007

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

Mesajde old lord » Joi Noi 09, 2006 11:56 am

O victorie sambata cu Otelul va linisti apele si va avea darul sa ne introduca iar intr-o perioada buna.
Hai Dinamo!


de acord, hai dinamo
dar victoria care ar linisti complet apele (si toata lumea va amuti) va fi cea din cupa uefa de la bruges (parerea mea foarte posibila).
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Lun Noi 13, 2006 9:05 am

Dinamo-Otelul 3-0 - obiectiv indeplinit :D

ps: nenorocitul de netoiu tot nu tace si cica e scandal la dinamo. cum mha daca un suporter oarecare face o declarartie de ciuda, gata e scandal la dinamo ?!?!? ce televiziune publica de rahat ??
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

bulanul lui Dinamo

Mesajde SilviuS » Sâm Noi 18, 2006 5:16 pm

pana la moarte.... sunt caine pana la moarte...
asta ca sa nu se interpreteze urmatoarele randuri. de la semifinala aia din CC, dupa ce am batut Hamburgul. da.
tocmai s-a terminat cu Urziceniul. un egal chinuit. un penalti refuzat alora... Dinamo nu joaca nimic de la inceputul campionatului (ma rog, exceptie cateva jumatati de meci) si totusi castiga. si in campionat si in UEFA.
sa mor daca inteleg...
nu facem deloc pressing, gresim pase simple la greu, avem un portar speriat, sa nu mai zic ca nu mai castigam un duel aerian din vara.
privesc jocurile alor mei cu fularul la gat, ma bucur cand Niculescu@co o baga in atze, si totusi nu pot sa nu ma mir cum naiba castigam. impresia unui joc confuz, greoi, obosit nu reusesc sa mi-o alung din minte.
gresesc mai?
SilviuS
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Noi 18, 2006 4:57 pm
Localitate: BelPaese

Mesajde MiG29 » Sâm Noi 18, 2006 6:40 pm

Asa, si? Sincer nu inteleg unde bati...jocul nu mi-se pare chiar asa de incalcit cum zici tu. Uneori poate e previzibil, dar de cele mai multe ori merge...si se vede. Pana una alta (exceptie cateva meciuri, returu cu beitar, meciu de la cluj, cel cu gloria, in cupa cu pandurii, cel de azi, cel cu besiktas), am jucat mai bine decat adversarul, si...am castigat. Pana la urma asta conteaza. Gresesc?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde SilviuS » Dum Noi 19, 2006 6:56 pm

nttttzzz. jocul nu merge. nu merge deloc.
sunt exceptii acele jocuri in care am jucat bine, putine...
am ramas cu amprenta asta, de echipa de atac si asta-mi place, dar parca dormim pe teren, pe bune. echipa n-are nerv!
SilviuS
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Noi 18, 2006 4:57 pm
Localitate: BelPaese

Mesajde Ayrton » Lun Noi 20, 2006 9:09 am

Sincer, personal eu inteleg ingrijorarea dinamovistilor vizavi de jocul echipei din acest moment. Insa exista explicatii asupra faptului ca ne chinuim:
- nu avem un lot suficient de valoros pentru acorperirea titularilor indisponibili
- cei ce joaca in locul indisponibililor, chiar daca ii simpatizez intrucat sunt jucatori proveniti de la juniorii lui Dinamo (Predescu, Ropotan, Tames) sau din alta parte (D.Serban, Galamaz) trebuie sa recunosc ca ori e prea devreme pentru ei ori sunt deja expirati
- am observat ca in meciurile disputate ziua (orele 13.00, 14.00, - CFR Cj, Pandurii in cupa, Urziceni) in ultima vreme nu reusim sa le tratam serios; si nu stiu de ce.

Totusi, trecand peste aceste motive, nu trebuie uitat ca la acest meci am avut un inamic in plus: Netoiu. Nu-i posibil ca un om ce se declara dinamovist, ce e posibil sa mai aiba totusi o implicare actionarila la noi, sa dea prime in bani adversarilor nostri pentru a ne pune piedica. Totusi, cu ocazia acestui 1-1 i-am dat peste bot si ratatului ala de mirela radoi (ce ironii fine are in el, finul de cioban...).
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Lun Noi 20, 2006 11:21 am

echipa s-a relaxat, asta e toata problema iar mircea rednic ar trebui sa se trezeasca
stam prost cu imaginatia iar atacantii nu se prea vad atunci cand sunt marcati bine de aparatorii adversi
ne trebuie un mijlocas de constructie
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Noi 20, 2006 1:52 pm

Cu siguranta ne trebuie un mijlocas de constructie insa si mai obligatoriu ne trebuie jucatori cu talie!
Si in aceasta etapa, am luat gol din corner sau faza fixa. Cand pe teren avem numai pitici (gen Margaritescu, C.Munteanu, Tames, D.Serban, Ze Kalanga, Pulhac, Predescu, Ad.Cristea etc...) nu e greu sa marchezi contra noastra...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Mar Noi 21, 2006 10:01 am

Gaev s-a dovedit un portar bun, vad ca evolutiile sale sunt din ce in ce mai bune

pai la fundasi ar trebui o limita minima de inaltime, cineva trebuie sa tina cont de asta cand cumpara fundasi
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mar Noi 21, 2006 10:29 am

Dar macar sa cumpere... ca in afara de Blay, in vara trecuta nu s-a cumparat nimic si l-am pierdut si pe Gabi Tamas definitiv...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Noi 21, 2006 5:11 pm

mircea rednic ar trebui sa se trezeasca


ie treaz bre insa toti avem limite

ce tare se simte la voi lipsa lu ze galanga(cum plm io spune) pe dreapta, sa muara titirica
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mar Noi 28, 2006 9:06 am

Avansul de 11 puncte al lui Dinamo - al doilea din istorie, la sfarşitul turului
(ProSport)

Cele 11 puncte care o separă pe Dinamo de ocupanta locul doi in clasamentul Ligii I, Steaua, reprezintă a doua performanţă intr-un clasament al celor mai mari diferenţe de puncte inregistrate la finalul unui tur de campionat. In acest sezon, Mircea Rednic a reuşit să termine turul campionatului cu 15 victorii, inregistrand o infrangere, 1-2 in deplasarea de la CFR Cluj, şi un rezultat de egalitate, 1-1, cu Unirea Urziceni, tot in deplasare.
Cea mai mare diferenţă s-a inregistrat in ediţia 1999-2000, cand Dinamo a terminat turul acelui sezon la 12 puncte faţă de următoarea clasată, FC Argeş. Dinamo, pregătită de Cornel Dinu, nu a cunoscut infrangerea in prima parte a acelei editii, avand un bilanţ de 15 victorii şi două rezultate de egalitate. Ambele remize au fost inregistrate in deplasare, la Ceahlăul Piatra Neamţ, scor 2-2 şi la eterna rivală, Steaua, scor 1-1. La finalul sezonului respectiv, Dinamo a cucerit titlul de campioană cu un avans de 12 puncte faţă de următoarea clasată, Rapid.
A treia performanţă in acest top se leagă tot de numele lui Mircea Rednic şi datează din sezonul 2002-2003, tehnicianul aflandu-se atunci insă pe banca echipei Rapid. La finalul turului, gruparea giuleşteană avea un avans de 10 puncte faţă de Dinamo şi a terminat sezonul pe aceeaşi poziţie, dar cu un avans de doar şapte puncte faţă de locul al doilea, ocupat de Steaua.
In sezonul 1995-1996, Steaua caştiga titlul neoficial de campioană de toamnă cu un avans de opt puncte in faţa formaţiei Rapid. Antrenorul de atunci al "roş-albaştrilor", Dumitru Dumitriu, a inregistrat 12 succeste, trei remize şi două infrangeri. Steaua a cucerit titlul de campioană cu un avans de nouă puncte faţă de ocupanta locului secund, FC Naţional.
Cel mai bun tur de campionat reuşit de Dinamo in istoria sa a fost in sezonul 1988/1989, cand echipa antrenată atunci de Mircea Lucescu a inregistrat 16 victorii şi un egal. Atunci, Dinamo a terminat turul la egalitate de puncte, 33, cu Steaua, echipă ce avea să devină campioană cu o linie de clasament 31 victorii, 3 egaluri şi nicio infrangere.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Mar Dec 05, 2006 11:08 am

Dinamo - National 1-0
Este cea de a 16 victorie. Asta mha face sa mha intreb daca mai e posibil sa pierdem campionatul ? Trebuie sa pierdem de 4 ori ca steaua sa ne ajunga iar steaua cu siguranta va mai gresi. Mai sunt 15 meciuri (fara cel de sapt viitoare), asta inseamana o infrangere la 3-4 meciuri .
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mar Dec 05, 2006 11:44 am

O victorie in meciul de la Targu Jiu de duminica va distruge complet sperantele lui mimi stoica si ale mirelei radoi la titlu. Nu le va ramane decat sa-si bage unghia de razboinici in jugulara si sa spere ca toti banii dati adversarelor si arbitrilor ii vor ajuta ca macar locul 2 sa-l prinda.

Dinamo a aratat si aseara ca o ECHIPA ADEVARATA! Ambitie, putere de lupta, dorinta de victorie si pregatire fizica. Iar peste toate aceste ingerdiente oricand necesare, in aceasta toamna s-a adaugat si niste valoare. Iar cel ce a facut din aceste ingredinente un amestec reusit si o combinatie castigatoare este MIRCEA REDNIC! Bravo!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mar Dec 05, 2006 12:28 pm

Dinamo a aratat si aseara ca o ECHIPA ADEVARATA! Ambitie, putere de lupta, dorinta de victorie si pregatire fizica. Iar peste toate aceste ingerdiente oricand necesare, in aceasta toamna s-a adaugat si niste valoare

adevarul ca sa bati o echipa ca nationalul cu 1-0 intradevar este o mare realizare. nu uita: noroc. mult noroc.
plm. atz luat 3 puncte si atat. nu atz aratat deloc ca o echipa mare, poate din cauza oboselii, poate din cauza io stiu cui. ca o echipa mare atz aratat in meciu cu rapid.

banii dati adversarelor si arbitrilor

voi ar trebui sa fiti ultimii oameni care sa poata spune asa ceva.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Dec 05, 2006 12:53 pm

Dinamo a aratat si aseara ca o ECHIPA ADEVARATA


intanplator vazui meciu si obiectiv vorbind, dinamo nu a aratat mai nimic aseara si deci departe de a arata ca este o echipa adevarata. dinpotriva, s-a conplacut in jocu adversarei care si-a bagat autocarele si camiuanele marca cartzu in puarta, a jucat incalcit, haotic si fara inspiratie, dominand steril o lanterna rosie care a venit in gruapa duar pentru o remiza

in plus, oficialii stelei au declarat clar acu fro 3-4 etape ca locu 1 e loat deja asa ca nu-nteleg care e problema vuastra mai ales ca borcea a afirmat deja ca dinamo, din etapa trecuta, se pregateste pentru liga canpionilor

O victorie in meciul de la Targu Jiu de duminica


ajtia nu sunt aia de v-au scos din cupa si pe sportu din liga 1? :D
o sa fie greu bre, condescu ie mana-n mana cu nashu asa ca daca nu bateti nu dati vina pe steaua sau rapid c-au platit arbitrii :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde kacio » Mar Dec 05, 2006 1:33 pm

eyewitness scrie:intanplator vazui meciu si obiectiv vorbind, dinamo nu a aratat mai nimic aseara si deci departe de a arata ca este o echipa adevarata.

o echipa adevarata , o echipa mare castiga si atunci cand joaca slab :cool:
ROCK AGAINST COMUNISM
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Dec 05, 2006 2:29 pm

kacioss,
dispretul pe care l-am nutrit si cultivat in tinp pentru dinamo a fost de multe ori alimentat si de unii suporteri inbecili, lozincari si sloganari, care n-au incearcat niciodata sa poarte o discutie obiectiva despre fenomenu fotbalistic in sine ci s-au rezumat duar la stereotipuri si maxime de peluza pentru a se baga in seama, astfel ca afirmatia ta de genu

o echipa adevarata , o echipa mare castiga si atunci cand joaca slab


este o perla de stefan cel mare de dinapoia lu ficus pe care cu siguranta ar fi trebuit sa i-o spui antrenorului braziliei inainte de meciu cu franta din semifinalele cm de anu asta sau lu rednic inainte de meciu de la cluj
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mar Dec 05, 2006 2:40 pm

orcum ochila, tre sa recunosti ca kacios a recunoscut ca au jucat slab, fatza de entuziasmul lui ayrton.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde kacio » Mar Dec 05, 2006 2:45 pm

ce te-ai atacat asa ma ?:) Da, au jucat slab si o echipa mare castiga si cand joaca slab si nu o zic eu , o zic oamenii de fotbal :) . Din postul meu anterior tot ce-mi apartine mie si numai mie e :cool: :)),restu am copiat ce zic unii :) .
Si au jucat slab ptr ca aia se aparau cu 3 sferturi din echipa si celalalt sfert statea pe jos
ROCK AGAINST COMUNISM
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mar Dec 05, 2006 3:04 pm

daca pierde 2-3 jucatori, dinamo e in stare sa piarda si titlul. nu ar fi priam data cand dupa un tur foarte bun echipa de pe primul loc sa faca un retur dezastruos. ramane de vazut. in functie si de viitoarea evolutie in uefa. si a lor si a lu stiaua.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde eyewitness » Mar Dec 05, 2006 3:13 pm

nu bre, io nu ma atac asa usor, nici macar daca te iei de sportu studentesc :D
ideea era ca macsima ie ceva de genu ca o echipa adevarata este mare chiar si atunci cand pierde insa borcifiind ati scos-o voi inedita cu ce-ai zis tu mai sus
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mie Dec 06, 2006 9:04 am

caciosica, cine e ma in avataru tau ? Jean Valvis la 13 ani ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Dec 06, 2006 9:53 am

memet: Recunosc ca am postat manat de entuziasm, dar sa ma scuzi daca in lojele inaltimii voastre manifestarile de entuziasm sunt interzise! :)

eye: Nu stiam ca declaratiile lui Borcea sunt asa de respectate si divinizate de catre suporterii Sportului Studentesc... Pentru ca macar noi dinamovistii am renuntat de ani de zile in a lua de bun orice tampenie debitata de boul asta... Si in opinia mea, personala (si poate si de "suporter inbecil, lozincar si sloganar"), acest campionat se afla abia dupa etapa 18 din 34... ceea ce inseamna ca lupta pt titlu este departe de a fi incheiata.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Dec 06, 2006 10:54 am

ceea ce inseamna ca lupta pt titlu este departe de a fi incheiata.

nici chiar voi nu suntetz atat de tampiti sa pierdeti in 16 etape 11 puncte, cred.
amu, daca pleaca ganea, retrag ce am zis mai sus.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mie Dec 06, 2006 11:21 am

Dinamo nu are cum sa piarda titlul. Asta-i clar, insa eu inca sper ca o echipa de pe locul 3 din Campionat sa ia Liga. Ma repet nu? :D
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Joi Dec 07, 2006 11:15 am

Dinamo va merge direct in grupele ligii campionilor daca ia campionatul. Nu-mi place deloc, si mha enerveaza enorm. Eu vroiam ca Dinamo sa se califice in grupele ligii campionilor participand in preliminarii. Asa e corect avand in vedere faptul ca Steaua merita sa mearga direct in grupe, ei i se datoreaza o buna parte din coeficient. Cred ca UEFA ar trebui sa modifice regulamentul , si sa tina cont de echipa care are un coeficient mai bun.
Nici nu mai stiu ce sa-mi doresc ? Nu are sare si piper calificarea direct in grupe (pentru noi ca pentru steaua are tot ce-i trebuie) ??
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Dec 07, 2006 11:24 am

in grupe se duce echipa de pe locul 1 dupa temrinarea campionatului.pe aia nu stabilesc decat meciurile din campionat.au fost destule cazuri in care unele echipe mergeau excelent in cl sau uefa,iar in campionat erau la mijlocul clasamentului.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Dec 07, 2006 2:34 pm

cutuma© scrie:Dinamo nu are cum sa piarda titlul. Asta-i clar, insa eu inca sper ca o echipa de pe locul 3 din Campionat sa ia Liga.


Cu un pic de sansa si ceva investitii ale lui Berlusconi in aceasta iarna e posibil sa ti se indeplineasca dorinta partial: o echipa plasata mai jos de locul 3 in campionatul intern sa castige Liga Campionilor. Milan.
Eu imi doresc asta. Sa castige Milan liga si Dinamo sa joace turul 3 preliminar si sa mai bata o echipa pana intra in liga, sa va inchida gura definitiv.

Echipe calificate in C.L. optimi:
Grupa A: Chelsea (Anglia), Barcelona (Spania)
Grupa B: Bayern Munchen (Germania), Inter Milano (Italia)
Grupa C: Liverpool (Anglia), PSV Eindhoven (Olanda)
Grupa D: Valencia CF (Spania), AS Roma (Italia)
Grupa E: Lyon (Franţa), Real Madrid (Spania)
Grupa F: Celtic Glasgow (Scoţia), Man Utd (Anglia)
Grupa G: Arsenal Londra (Anglia), FC Porto (Portugalia)
Grupa H: AC Milan (Italia), Lille (Franta)

Doar Liverpool mai poate fi in situatia asta. Si deocamdata Bayern, dar poate ajunge rapid in primele 2 in Bundesliga.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Joi Dec 07, 2006 3:05 pm

old lord scrie:Dinamo va merge direct in grupele ligii campionilor daca ia campionatul.


Incetati cu afirmatia asta. V-am spus de o mie de ori ca asta e o conditie NECESARA nu si SUFICIENTA. Milan, Bayern, Arsenal, Valencia, Liverpool. Toate aceste 5 echipe au sanse sa castige Liga Campionilor fara sa termine pe primele 2 locuri in campionat. Asta ca nu luam in socoteala si o posibila surpriza de proportii gen Lille ( nu radeti, Porto si L'pool aveau la fel de mici sanse )

Recunosc, daca Dinamo trece de turul 3, imi inchide gura. Altfel nu.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator