Ceahlaul-Dinamo? Mici copii, sa vedeti Italia!

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

Ceahlaul-Dinamo? Mici copii, sa vedeti Italia!

Mesajde costasilviu » Mie Apr 10, 2002 6:33 pm

Pai aici se fac blaturi la greu, baieti, toata lumea insa le accepta(mai putin cei impotriva carora se fac).
Exemple:
Brescia-Verona;
Chievo-Milan;
si, ultimul exemplu, cel mai elocvent, Torino-Bologna. Bologna cu pretentii de ChampionsL., Torino, fara nici o pretentie, proaspat urcata din B, fara griji la retrogradare. 1-0 pentru Torino, la un moment dat capitanul torinez merge la un aparator si ii sopteste :lasciarli farre gol ! Da fundasul, dupa el, crezand ca nu a inteles bine: Cosa,cosa? Apoi a inteles, a dat din cap si Bologna a egalat. Toata lumea a vazut faza. Sanctiuni? Nexam !
Sau arbitrii, ati vazut Venezia-Roma? In Minutul 80 era 2-0 pentru Venezia, arbitru Colina, marele, a dat doua penaltiuri Romei, amandoua aaabsoooluuut gratuite. Nimeni nu a zis nimic.
Ziceti ca au micsorat cotele la pariuri la Ceahlaul-Dinamo ? In Italia sunt meciuri care nici nu sunt cotate, pentru ca rezultatul se stie cu saptamani inainte! Mai ales acum, la final.
Momentul zero? hahahaha, naivi sunteti cei ce credeti asta. Si inca ceva, de ce Dinamo (conform Prosport e campioana blaturilor pe ultimii trei ani?)
costasilviu
 

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Apr 11, 2002 10:39 am

pai nu incerca sa compari Italia cu Romania... daca si italienii erau in kkt la nivelul echipelor de club si de nationala... atunci si la ei se vorbea de blaturi...

Poate ca a zis prosport de blaturi... dar atata timp cat... nexam dovezi... inseamna ca abereaza... si pot sa zic ca abereaza frumos... adica scriu ceea ce vrea sa citeasca lumea, daca inca nu te-ai prins.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde costasilviu » Sâm Apr 27, 2002 12:18 pm

Nu numai ca incerc, dar iata ca si reusesc sa fac comparatia. Iar daca susti ca italienii nu sunt de tot cacatul la cluburi, inseamna ca nu ii mai uramaresti de vreo trei ani. Put, sopra, la nivel de cluburi cred ca si cu Dinamo sau, uite, cu Steaua, ar avea probleme!
Nationala italiei? Vedem invara, dar am un asaaa presentiment ca o fura...
costasilviu
 


Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori