hmm....intra shi vezi

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

hmm....intra shi vezi

Mesajde SmokeDawg » Sâm Mai 04, 2002 3:51 am

Cred ca se face prea mult tam-tam pe fotbalu nostru
care de fapt e o tentativa de fotbal . merg shi eu la meciuri (cam la 7-8 pe an ) shi sunt f dezamagit kiar shi de caini.
(bine acum dupa victoria cu steaua no comment :>)

oricum cred ca mai e drum ffff lung ca sa ajungem macar la nivelul grecilor sau turcilor care nu erau asha departe acu vreo 5-6 ani.


intrebarea este ce s-ar putea face pentru creshterea nivelului jocului shi astfel spectacolului, pt a se explica astfel sumele imense cashtigate de fotbalishtii noshtri in raport cu rezultatele obtzinute.

la tv se spune ca e vb de centrele de copii shi juniori
dar oare cum pot supravietzui acestea intr-o tzara unde principalele teme de discutzie in parlament sunt diferentzele inter-etnice

AM deviat RAU de la subiect shi oricum politik sux asha ca datzi-va shi voi cu parerea
mai vb
SmokeDawg
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 12:28 am
Localitate: romania-rosiori

Mesajde Aliosha » Sâm Mai 04, 2002 5:27 am

In primul rand ca sa avansam ar trebui sa terminam cu mismasurile, combinatiile periculoase etc... Numai daca joci sportiv poti avansa, altfel nu ai cum sa cresti in valoare. Nu am facut aici nici un apropos la echipa Dinamo. Este un lucru general valabil care ar trebui respectat de toate echipele.
Se vede de la o posta ca jocurile disputate cu incrancenare au un nivel ridicat. Daca toate s-ar desfasura dupa aceiasi parametri am ajunge mult mai bine.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm


Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron