Noutati

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

Mesajde Ali_E » Mie Aug 21, 2002 10:08 pm

Ia ziceti ma baieti ce facem cu REAL?
Incolo...ce mai ziceti ?
Ali_E
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Aug 19, 2002 10:32 pm
Localitate: prin zona

Mesajde MiG29 » Mie Aug 21, 2002 11:02 pm

Cu Real?Pai daca luam bataie la un gol doua diferentza shi daca mai shi marcam eu zic k e ok.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Rosu Oana » Sâm Aug 24, 2002 8:31 am

Ce?!?Nu mai aberati atata...Si tu mai mig..1-2 goluri diferenta..cu Real?!?Tot mai dormiti si visati la echipa de altadata..Treziti-va!!!A luat Dinamo bataie de la Astra cu 4-2 si va asteptati sa ia bataie la 1 gol diferenta cu Real?!?Ptiuu..pe ce lume traiti???Treziti-va la realitate..cand o fi Dinamo,Rapid sau Steaua de teapa unei echipe ca Bruges macar atunci mai vorbim,pana atunci ciocu mic.
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Aug 24, 2002 1:33 pm

Asta imi place mie la Oana. Ca e obiectiva. Desi tine cu Dinamo...recunoaste ca este o echipa foarte slaba.
Dinamo nu i-a batut pe Astra (desi arbitrii au fost cu ei) ....ce sa mai vorbim de cupe europene !? :mad:
Cu Real ar putea sa scoata si un egal. Nu ma mira..doar este joc amical ! Dar daca ar fi fost oficial sper ca ...constientizatzi...ca diferentza ar fi pe la 10-12 goluri !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Sâm Aug 24, 2002 2:51 pm

Bai oana in caz k nu ai observat pana acuma eu sunt destul de optimist shi de increzator in sansele de reusita ale lui dinamo indiferent daca joaca pe plan extern sau intern.Acuma daca pierdem in fata Astrei nu cred k ar trebuii sa facem un capat de tara din asta.Lotul este unul destul de valoros shi cu putina munca shi ceva mai multa seriozitate se pot face lucruri deosebite.

Moshule 10-12 goluri???Come on...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Rosu Oana » Sâm Aug 24, 2002 5:33 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Asta imi place mie la Oana. Ca e obiectiva. Desi tine cu Dinamo...recunoaste ca este o echipa foarte slaba.
Dinamo nu i-a batut pe Astra (desi arbitrii au fost cu ei) ....ce sa mai vorbim de cupe europene !? :mad:
Cu Real ar putea sa scoata si un egal. Nu ma mira..doar este joc amical ! Dar daca ar fi fost oficial sper ca ...constientizatzi...ca diferentza ar fi pe la 10-12 goluri !


Dap..se pare moshule ca noi doi gandim la fel..ma bucur. Si eu tot asa ma gandeam dupa cum spui tu daca era meci oficial, ar fi fost 10-0 pentru Real..acu sa fim seriosi..Si daca nu e meci oficial ne putem astepta la o surpriza din partea dinamovistilor?Putem oare visa la o victorie?Vom vedea azi la Protv la ora 22:30..
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Rosu Oana » Sâm Aug 24, 2002 5:36 pm

Initial trimis de MiG29
Bai oana in caz k nu ai observat pana acuma eu sunt destul de optimist shi de increzator in sansele de reusita ale lui dinamo indiferent daca joaca pe plan extern sau intern.Acuma daca pierdem in fata Astrei nu cred k ar trebuii sa facem un capat de tara din asta.Lotul este unul destul de valoros shi cu putina munca shi ceva mai multa seriozitate se pot face lucruri deosebite.

Moshule 10-12 goluri???Come on...


Mig nu te supara,ok? Am vazut ca esti foarte optimist..asa eram si eu..foarte bine,dar gandeste-te ca odata si odata trebuie sa te trezesti la realitate..Dar ce sa ne certam si sa tot vorbim..ce rost ar avea? Si oricum totul se va lamuri in aceasta seara..
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

5-2

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Aug 24, 2002 11:25 pm

E..nu a fost chiar asa de rau ! A fost chiar un meci foarte spectaculos..iar cainii roshii s-au prezentat foarte bine !
Golul lui Radu Niculescu este de antologie !
Cat de mult nu imi plac mie Dinamo...dar tin sa ii laud pentru prestatzia din aceasta seara.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde ptz » Dum Aug 25, 2002 1:31 am

pana in minutul 75 a fost excelent...din pacate sa vazut cat conteaza gica popescu in aparare...oricum rezultatul cam arata realitatea din teren...dar ce frumos ar fi fost un 2-2!!!
ptz
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 3:50 am
Localitate: Lacul Tei

Mesajde MiG29 » Dum Aug 25, 2002 1:36 am

Daca nu era penalty-ul ala inventat la 1-0 shi golul ala anulat la 0-0 poate speram la 0-0.Oricum Claudiu Niculescu si-a aratat inca o data clasa.Daca ar fii shi un pic mai harnic ar fii cu adevarat un mare jucator...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde AxL » Dum Aug 25, 2002 2:09 am

incredibil !!! voi va atacati atata pe un meci amical care nu inseamna NIMIC !!! valorea fotbalului romanesc este 0 (nula!) indiferent, si nu o sa schimbe asta un amical... valoarea se vede in meciurile oficiale cand dinamo (de exemplu) este umilita de pescari si alti fotbalisti amatori.
trezirea ! (prietenesc o spun)
Auzi cuvintele... dar întelegi sensul lor?
AxL
Junior Member
 
Mesaje: 161
Membru din: Joi Feb 21, 2002 10:40 pm
Localitate: Moksha !

Ha ha

Mesajde Rosu Oana » Dum Aug 25, 2002 8:28 am

Da intr-un fel incredibil.. dar ganditi-va ca daca Real ar fi jucat la forma maxima scorul ar fi fost cu totul altul..si sa primesti 3 goluri in cateva minute..jalnic. Oricum a fost un meci frumos,mai ales golul lui Claudiu.Bravo!Daca s-ar fi terminat egal sau daca Dinamo ar fi invins poate acest lucru le-ar fi ridicat moralul si am fi vazut o cu totul alta echipa. Dar asta este.
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde SOD » Dum Aug 25, 2002 1:12 pm

daca ar fi fost vreun telefon pus la dispozitia telespectatorului,aseara as fi sunat sa felicit echipa militienilor.daca pana in minutul 75 nu am de spus de cat BRAVO,nu pot spune acelasi lucru si dupa acest minut.lipsa de concentrare si neomogenitatea lotului si-a spus cuvantul.cu toate astea,sa stiti ca ati facut un meci mare.si nu ati avut nici sansa.

P.S. moshule,vezi ma ca incurci jucatorii de la dinamo cu aia de la fenerbahce.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Aug 25, 2002 1:58 pm

Auleo..scuze. Acum vad si eu ! Stiu ca Radu Niculescu joaca la gruparea albastra-galbena din celebrul cartier Fener !
La alb-roshul Claudiu Niculescu ma refeream ! :D

Stitzi ce m-a mirat ? Ca era atat de multa lume prezenta la Alicante ! De ce or fi venit asa de multzi sa vada un amical Real Madrid vs. o echipa necunoscuta ?
Si pe deasupra se mai si bucurau si sareau ca totzi dracii !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Aug 26, 2002 12:52 pm

Moshule, au venit sa vada pe Real Madrid, care este campioana Europei. Dinamo s-a tinut bine, dar nu am mai suportat la un moment dat si am luat "gura" televizorului din cauza de comentariu. Diferenta a fost facuta de rezerve. In timp ce oamenii trimisi in teren de Moldovan adimrau gazonul, advsersarii si ce se mai intampla prin tribune, cei de la Real au jucat fotbal si au marcat trei goluri. Mi-e groaza sa ma gandesc ce s-ar fi intamplat daca Niculescu ar fi marcat din 4-5 metri inaintea reusitei lui Grigorie. Cred ca ce si-a luat Arges de la Celta Vigo era nimic. Apropo de comentariu. Cu toate ca dupa golul anulat echipei spaniole camerele l-au aratat pe arbitrul de centru cu mana ridicata cateva secunde, comentatorii nu au sesizat ca scorul este tot 4-2. A trebuit sa dea reluarea golului sa-si dea si ei seama care este adevarul. Asta se intampla cand te gandesti numai la faptul ca Dinamo a condus campioana Europei cu 1-0 (chestie pe carer am auzit-o de vreo 50 de ori pana sa egaleze raul) si ca pana in minutul 72 alb-rosii s-au luptat de la egal la egal cu adversarii.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Lun Aug 26, 2002 10:57 pm

Indiferent de comentaiile ironice sau nu,eu sunt de parere ca Dinamo are jucatori care pot sa faca diferentza ,daca nu shi in europa atunci cel putzin in divizia A.Ca mai sunt shi vesnicele rezerve care sunt penibile,asta e altceva.As vrea totushi sa remarc ce bine s-a descurcat apararea lui Dinamo fara kiritza...poate se prinde shi moldovan shi il mai lasa pe banca sa ii dispara fumurile de mare jucator,ptr ca cel putzin in ultimul timp in afara de agresivitate inutila nu prea a aratat shi altceva.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Aug 27, 2002 11:22 am

Kirita nu o sa mai joace foarte curand la Dinamo. O noutate mi se pare si faptul ca echipa alb-rosie a piedut cu 6-0 in fata lui Betis Sevilla. Golurile au fost marcate de Arzu (4, 25), Alfonso (18), Capi (43) si Casas (83). In minutul 65, Craciunescu a gresit poarta, si a dus scorul la 5-0.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mar Aug 27, 2002 10:28 pm

Sincer sa fiu ma simt putin dezamagit de rezultatul asta.chiar nu ma asteptam la sa ceva,tiinand cont de faptul k au jucat relativ bine cu Real...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Rosu Oana » Joi Aug 29, 2002 6:18 pm

Initial trimis de MiG29
Sincer sa fiu ma simt putin dezamagit de rezultatul asta.chiar nu ma asteptam la sa ceva,tiinand cont de faptul k au jucat relativ bine cu Real...


6-0..mi-a cam picat fata...Dupa meciul cu Real cat de cat ar fi trebuit sa joace si ei altfel..dar ca de obicei trebuie sa ne asteptam la o infrangere din partea lor..Sper sa nu devina o obisnuinta.

Sa lasam deoparte lucrurile astea..si sa ne gandim la etapa viitoare cand Dinamo va intalni Bacaul..deci astept din partea voastra pronosticuri,sa spuneti cum v-ati dori sa joace Dinamo,ce tactica ar trebui sa impuna Moldovan, ce spuneti de Kirita-ar merge echipa mai bine fara el si alte chestii de genul asta.
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde MiG29 » Joi Aug 29, 2002 11:09 pm

Am mai zis-o shi cu alte ocazii,cred...kirita n-a a fost niciodata mare fotbalist si de aia cred k ar trebuii sa lupte shi el alaturi de ceilaltzi ptr a fii titularizat la Dinamo...Singura lui mare calitate e k e sufletist shi k e un dinamovist adevarat,dar asta nu e niciodata suficient...in legatura cu meciul cu Bacaul ,well pronosticul meu e 1!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde ptz » Joi Aug 29, 2002 11:55 pm

Munteanu-Popescu,Kirita,Burca-Fl.Petre,Stoican,V.Munteanu,Tames-Grigorie-Cl.Niculescu,Cl.Dragan...asta ar trebui sa fie echipa tip a lui Dinamo...Onut,Barcauan,Craciunescu out din echipa...
pt etapa cu Bacau Tamas in locu lui Burca si tiganu de Danciulescu in locu lui Cl. Dragan ambii accidentati.
ptz
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 3:50 am
Localitate: Lacul Tei

1-1 cu Bacau in Stefan cel Mare

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Aug 31, 2002 6:00 pm

A fost sau nu off-side ?
Eu nu mi-am dat seama din reluarea televiziunii. M-am uitat la linia de 6 m sa vad care era mai aproape de ea..si nu mi-am dat seama ! Totusi..parca dinamovistul a fost mai apropae de ea decat bacauanul !
Si chiar de n-a fost asa..lasa sa mai piarda si Dinamo pe mana arbitrilor ca destul a castigat cu ei !

Oana , avionule....ce parere avetzi ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Sâm Aug 31, 2002 6:40 pm

Ce parere am?Da-i in p... mea de ratatzi...Acuma il vand shi pe Niculescu,shi unde?La Genoa...Shi dupa aia se mai mira lumea de ce fotbalu romanesc are performante 0(zero)...Becali asta ne-a nenorocit...Stai sa vezi acuma campioana Romaniei cu Danciulescu (asta e OK) shi Barcauan sau Cl.Dragan in atac.Anu asta daca termina pe locu 5 e mare lucru...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Aug 31, 2002 7:41 pm

Cred ca nu a fost ofsaid, si, ca urmare, golul a fost anulat aiurea. Dar asta are o prea mica importanta. Daca era a castige, Dinamo putea sa faca asta cu cinci goluri anulate, nu cu unul. A nu se uita ca si FCM Bacau a avut o ocazie rarisima in repriza a doua, la scorul de 1-1.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Rosu Oana » Dum Sep 01, 2002 11:27 am

Deci..de asta am si pomenit de Bacau deoarece eram sigura ca va fi o partida interesanta si se putea chiar si o victorie pentru Bacau daca acestia insistau mai mult.Ce sa mai spun de Dinamo, sunt pur si simplu cu nervii la pamant. Vorba lui Mig dupa ce vand jucatorii cei mai buni-aia care arata cat de cat fotbal,mai au si pretentii dupa aia..Daca Dinamo vroia victoria pai nu era asta o problema..ce sa mai zic..Nu e vorba numai de Becali ca face,ca drege in stanga si-n dreapta, e vorba si de jucatori,de mentalitatea lor si multe alte chestii care au fost discute dar degeaba ca asta nu o sa stearga prostia din capul lor.
Daca a fost ofsaid sau nu ce mai conteaza(io zic ca a fost-cam greu de spus)..Dinamo tot nu o sa se schimbe,parca merg din ce in ce mai prost..De admirat ar fi Poli AEK care promite multe!!!
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

ION MOLDOVAN SI-A INAINTAT DEMISIA!!!

Mesajde baixinho© » Mar Sep 03, 2002 12:00 am

http://www.prosport.ro/articol/index.php?table=article&id=11594&chapter=Main%20Other%20Articles

Moldovan si-a dat demisia (2.09)
Egalul cu Bací£ul i-a fost fatal lui Ion Moldovan, care a fost sfí£tuit in aceastí£ searí£ sí£ demisioneze de la Dinamo dupí£ trei sí£ptí£mini de la instalare
Dinamo si-a schimbat antrenorul dupí£ doar 3 etape. Rezultatele slabe inregistrate de echipí£ sub conducerea lui Ion Moldovan, doar 4 puncte in 3 etape, i-au convins pe bosii clubului din Stefan cel Mare sí£ renunte la serviciile tehnicianului.
Moldovan a fost invitat dupí£-amiazí£ pentru o discutie cu presedintele Nicolae Badea la sediul Computerland, iar sedinta de recuperare a jucí£torilor a rí£mas in atentia secunzilor Cheran si Augustin. Badea l-a anuntat pe Moldovan cí£, dupí£ inceputul slab de campionat al echipei, oficialii clubului au ajuns la concluzia cí£ actuala formulí£ a bí£ncii tehnice nu are sanse sí£ readucí£ pe Dinamo in fruntea clasamentului. Lui Moldovan i s-a sugerat cí£ ar fi mai bine sí£ renunte chiar el la functie, pentru a nu fi nevoiti sí£-l demití£. El a demisionat la 21:30. "Atmosfera existentí£ si intretinutí£ in cadrul echipei, ostilitatea manifestatí£ la adresa echipei, pe care le-am resimtit in indeplinirea atributiilor de manager general m-au determinat sí£ mí£ retrag", a precizat Moldovan intr-un fax trimis presei.
Dinamo luase deja legí£tura cu Florin Marin incí£ din timpul dupí£-amiezii, fostul antrenor al "ciinilor" acceptind propunerea presedintelui Badea de a prelua din nou echipa. Plecat dupí£ un conflict cu Cornel Dinu, Marin se intoarce astfel in Stefan cel Mare dupí£ o intrerupere de 52 de zile si urmeazí£ sí£ conducí£ astí£zi primul antrenament al "ciinilor".
"Desi in ultimele zile am avut discutii cu conducerea lui Dinamo, nu mi s-a fí£cut nici o ofertí£ concretí£. Dací£ mi se va face, nu ví£d de ce n-as accepta-o"
Florin Marin

PS: Materialul este din ProSport.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mar Sep 03, 2002 12:30 am

Astia is chiar tampitzii...ce draq cred k or sa rezlove daca schimba antrenoru odata la 1 luna....ce urmaresc ?locurile 7-10...pe alea le au asigurate oricand...de parca ar fii vina lu moldovand k jucatorii joaca ca niste cizme....shi pe cine aduc?Pe nimeni altu decat florin marin,marele antrenor fara palmares shi performante....draq sa ma intzeleaga ceva...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Rosu Oana » Mie Sep 04, 2002 8:07 pm

Da mai mig...chiar ca-s tampiti...6 antrenori in cateva luni...
Saracu moldovan!Intr-un fel e mai bine pentru el ca a scapat.Lasa mai mig poate cu florin marin o iesi ceva cat de cat desi nu cred..
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde MiG29 » Mie Sep 04, 2002 9:42 pm

Mda...cred k nici florin marin nu o sa faca multzi pureci,da om vedea.Atzi auzit k se pare k Badea l-a vrut pe Mircea Rednic?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Rosu Oana » Joi Sep 05, 2002 11:02 am

Da om trai si-om vedea...N-am auzit despre Rednic ca ar fi dorit la Dinamo..Dar ar fi bine zic eu daca unu ca Rednic ar fi adus la Dinamo.Decat nici un antrenor si unu ca florin marin e bun-o sti si el cate ceva.Poate asta o fi antrenorul sortit lui Dinamo!
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron