Noutati

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

Mesajde MiG29 » Joi Mar 02, 2006 6:34 pm

mda..cre ca totusi ultimele posturi au cam loat-o pe aratura:D
pana la urma se pare ca transferul lui Alexa a fost finalizat, Dinamo a ajuns la o intelegere cu chinejii, uramand ca in schinbul a 200.000$ sa fie ieliberata cartea verde. Ceea ce ie bine, bineinteles.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Apr 03, 2006 11:43 am

Ion Marin, demis. Vine Florin Marin!
Sefii lui Dinamo l-au demis pe Ion Marin. "Sapaliga" si-a luat in aceasta dimineata "la revedere" de la fostii sai elevi, care au intrat in cantonamentul de la Saftica pentru meciul cu FCM Bacau fara antrenor principal, numai cu secundul Marco Oneto. "E a treia oara cand ma frig cu Dinamo. Le-am lasat jucatorilor caseta de la meciul cu Poli Iasi, si cateva casete cu jocul Bacaului pentru a pregati partida de miercuri", a declarat fostul antrenor al cainilor. Viitorul tehnician al lui Dinamo va fi Florin Marin, care a primit o detasare pana pe 20 mai 2006 de la federatie pentru a-i antrena pe alb-rosii, Marin fiind pana azi antrenorul nationalei de tineret.

Ion Marin: â€Â
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Apr 03, 2006 4:34 pm

Netoiu o ia pe urmele lui becali ... si-a numit antrenorul lui ... daca da gres precum e foarte probabil cred ca din vara ne paraseste si el ... daca ar pleca si borcea si in locul lor ar veni tiriac eu as fi 100% de acord sa pierdem campionatul!

PS: te rog eu frumos din tot sufletul sa nu mai dai link la site-ul ala, ca e o penibilitate de idee: ziaristii de la gsp (in majoritate covarsitoare stelisti si craioveni) fac site in care posteaza articolele lor din ziarul roz-bombon de doi bani si au pretentia ca ar fi site al suporterilor dinamovisti... Sunt ridicoli daca isi inchipuie ca eu ca dinamovist voi da clic acolo sa le creasca lor traficul si sa-si ia bani din publicitate, iar ei sa denigreze la infinit nu doar actuala conducere a lui Dinamo, ci si pe suporteri, si orice idee alb-rosie...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Mar Mai 16, 2006 4:55 pm

andone a declarat ca nu va veni la dinamo si se intoarce in grecia sa antreneze actuala sa echipa de club
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Mai 16, 2006 5:52 pm

old lord scrie:se intoarce in grecia sa antreneze actuala sa echipa de club

omonia nicosia. ~p~p~p
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mar Mai 16, 2006 8:05 pm

andone cand vine, cand nu vine, nici iel nu stie sigur ce vrea...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde old lord » Mar Mai 16, 2006 8:16 pm

baixinho © scrie:omonia nicosia. ~p~p~p


care e faza ? :D

eu unul prefer sa nu vina. decat un dinamo intr-o vesnica agonie mai bine un dinamo in ruine si cine stie....

Dinamo pregateste in aceste zile o lovitura de imagine. Actionarul Cristi Borcea a tratat cu Adi Mutu o eventuala intoarcere a starului la Dinamo, daca Juventus va fi retrogradata in Divizia C.

"Revenirea lui Adi Mutu ar fi o lovitura fantastica de imagine, incomparabila cu cea a aducerii lui Gica Popescu. S-ar incepe si proiectul noului Dinamo
"Daca va veti intoarce la Dinamo si Juventus va fi retrogradata, va promit ca o sa ma asez la masa negocierilor si ca o sa iau in calcul revenirea la Dinamo", i-ar fi marturisit Mutu lui Andone.
"
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Mar Mai 16, 2006 8:30 pm

Dinamo pregateste in aceste zile o lovitura de imagine. Actionarul Cristi Borcea a tratat cu Adi Mutu o eventuala intoarcere a starului la Dinamo, daca Juventus va fi retrogradata in Divizia C.
~p~p~p~p

sa vina mooootooooooo~p~p~p~p

lordule, nicosia e in cipru;)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde memetshot » Mar Mai 16, 2006 8:55 pm

bre, era vb de mutu ala din tribune
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mar Mai 16, 2006 9:30 pm

astia n-ar putea sa-l ia nici pe Surdu de la Cluj ~p
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Mai 16, 2006 11:16 pm

old lord scrie:care e faza?

arată-mi in botanica limbii romane unde este Nicosia in Cipru pe hartă şi imi dau cuvantul meu de onoare că-ţi sug penisul unde şi cind vrei matale.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mar Mai 16, 2006 11:30 pm

rade, glumim da va rog io in incinta,da?
cu alte cuvinte, mai usor cu off-topicu ca`l pun pe aiu sa va dea ban la totz :n:
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

migule scuza off :D....scrisesem de la inceput, da de la ore.....

Mesajde memetshot » Mar Mai 16, 2006 11:49 pm

[quote="baixinho ©"]arată]
baicsule...itz arat io unde e nicosia la cipru. dai o bere pentru asta?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Mai 16, 2006 11:54 pm

bre, io ce linba vorbesc?

P.S. si fara supt organe si alte d-alea p-aicia,da? :dir:
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde old lord » Mie Mai 24, 2006 1:59 pm

Mircea Rednic a ajuns la un acord pentru a prelua Dinamo din vara. Mircea rednic a facut performanta pe unde a fost. Cred ca e o buna solutie pentru dinamo. O mult mai buna solutie decat Andone

Antrenorul Mircea Rednic, ajuns la un acord pentru a prelua Dinamo din vara, s-ar putea afla intr-o situatie dificila in ultima etapa, cand actuala sa echipa, FC Vaslui, ar putea decide campioana, dar si participarea in Cupa UEFA a viitoarei sale formatii.
In ultima etapa sunt programate partidele FC Vaslui- Steaua, Jiul-Rapid si Poli Timisoara-Dinamo. Daca Steaua va castiga meciul de la Vaslui, atunci va deveni campioana indiferent de rezultatul Rapidului. Un eventual meci egal sau o infrangere a stelistilor va duce titlul in Giulesti daca Rapidul castiga la Petrosani.
Dinamovistii pot prinde un loc in preliminariile Cupei UEFA numai in cazul in care Steaua va castiga campionatul. Daca Rapid, detinatoarea Cupei Romaniei, va realiza eventul, atunci giulestenii vor merge in preliminariile Ligii Campionilor, iar Steaua si FC National vor participa in preliminariile Cupei UEFA, ultima in calitate de finalista a Cupei Romaniei.


eu unul prefer ca steaua sa piarda titlul
cred ca putem ajunge in cupa uefa si prin uefa intertoto
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Mai 24, 2006 3:13 pm

nu creca rednic ie solutia salvatuare pentru dinamo insa succesu lui va depinde mult si de infuzia de jucatori preconizata de actionari. daca rednic ar fi preloat echipa de unde a lasat-o andone nu cred ca ar fi facut mai mult decat marinii. si daca iar se apeleaza la fosti, gen barcauan, alecsa, danciulescu etc iar nu-i vaz bine lucru care, pe mine personal, m-ar bucura nespus :D

eu unul prefer ca steaua sa piarda titlul


creca si copos & co are aceiasi preferinta :D

cred ca putem ajunge in cupa uefa


creca puteti, sportu poasa scuata macsim 4p din doo meciuri si voi 6p, deci da, cupa uefa ie apruape :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Mai 24, 2006 6:05 pm

O sa vedem ce o sa fie si cu Rednic. Personal nu mi se pare cea mai fericita idee, da daca omu ie lasat in pace sa-si vade de treaba si cei 9 (noua) actionari isi vad fiecare de treburile lor si nu se mai amesteca unde nu ie cazu, s-ar putea sa aiba rezultate. Orijcum ie ceva mai bine...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mai 24, 2006 6:11 pm

ie pe dracu migule :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Iun 10, 2006 1:51 pm

rednic definitiv la voi pentru 110.000 para pe sezon. cam putin pentru pretentiile de canpionat si uiefa. ajteptam transferurile
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde old lord » Mar Iun 20, 2006 1:29 am

Zece dintre jucatorii cu care Dinamo Bucuresti a terminat campionatul trecut nu se mai regasesc in lotul jucatorilor din Soseaua "Stefan cel Mare".

Este vorba de Cristi Munteanu, Vladimir Gaev, Ionut Balan, a caror destinatie este inca necunoscuta, plus alti sapte jucatori aflati la final de contract cu Dinamo:

Cosmin Barcauan (final de contract, Sahtior Donetk)
Daniel Florea (final de contract, Sahtior Donetk)
Tiberiu Curt (final de contract)
Florentin Petre (final de contract, transferat la TSKA Sofia)
Ianis Zicu (final de contract, Inter Milano)
Florin Bratu (final de contract, Nantes)
Vlad Munteanu (transferat, Energie Cottbus)


de plecat se pleaca si asta zic io e f bine dar de venit inca nu am auzit ceva notabil dar iata ce lot sa reunit astazi:

Portari:
Florin Matache
Mircea Oltean (Unirea Urziceni) Fundasi:
Dorin Mihut
Eugen Craciun (Dinamo II)
Cosmin Moti
Lucian Goian (Ceahlaul)
Radu Stefan
Manuel Scarlatache (Pandurii Tg. Jiu)
Cristian Pulhac
Alexandru Dragomir (Dinamo II)

Mijlocasi:
Stefan Grigorie
Cornel Predescu (Unirea Urziceni)
Dan Alexa
Alexandru Pacurar (Gloria Bistrita)
Adrian Cristea
Razvan Paduretu (Gloria Bistrita)
Andrei Margaritescu
Adrian Ropotan
Catalin Munteanu
Alin Ilin (Jiul Petrosani)
Iulian Tames (FC National)

Atacanti:
Ionel Danciulescu
Claudiu Niculescu
Claudiu Dragan (Jiul Petrosani)
Dan Codreanu (U. Cluj)

nu am auzit mai nimic de nici un jucator din lista aia si vad ca multi vin de la echipe care au retrogradat sau erau aproape de retrogradare sau echipe nou promovate
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Joi Iul 27, 2006 7:43 pm

n-a ca mai vin si vesti bune

Ze Kalanga a semnat cu Dinamo, Borcea mai anunta un transfer

Angolezul Ze Kalanga, anuntat de Dinamo ca singurul jucator din Liga I care a jucat la Cupa Mondiala 2006, a sosit joi in Romania si a semnat cu echipa ros-alba. Desi el nu stie nici macar cum il cheama, Ze Kalanga a tinut sa o avertizeze pe Steaua in limba romana.

"Am realizat unul dintre cele mai bune transferuri de la Dinamo din ultimii ani. Cu acest transfer ne-am indeplinit obiectivul, acela de a aduce jucători de valoare la Dinamo. Totul depinde acum de conducerea tehnică şi avem mare incredere in Mircea Rednic", a declarat Borcea.

"99% mai aducem un jucator. Stiti ca nu pot spune cine este, pana nu e sigur", a mai spus Borcea.

Ze Kalanga a semnat cu Dinamo un contract pe trei sezoane şi va primi un salariu de aproximativ 100.000 de euro pe an.
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde V@lentino Rossi » Sâm Aug 05, 2006 3:25 pm

si ca sa te completez my lord :P ;)) ... ze kalanga nu poate juca pana nu primeste cartea verde de la clubul care l-a vandut... pe motive prostesti. cica au oferte de la bayern leverkusen de 250k dolari si nu stiu ce vor acuma ... sa il ia inapoi! :-< .. oricum se preconizeaza integrarea sa in lot de luni! dupa meciul cu sportul!
V@lentino Rossi
Junior Member
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Aug 04, 2006 9:19 pm
Localitate: Pe circuit!

Mesajde baixinho© » Dum Aug 06, 2006 8:35 am

Rossi, Dinamo joaca impotriva echipei Pandurii Targu Jiu. sincer, mi-ar fi placut sa joace impotriva Sportului, acolo unde este Sportul acum, dar asta este alta poveste.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde V@lentino Rossi » Dum Aug 06, 2006 6:35 pm

dap stiu ... am scris pandurii prima oara... dar am zis ca tot mai frumos suna Sportul :-< ... ce meci ar fi fost! 8-> pffff oricum nu are importanta! :)
V@lentino Rossi
Junior Member
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Aug 04, 2006 9:19 pm
Localitate: Pe circuit!

Mesajde eyewitness » Dum Aug 06, 2006 7:00 pm

v@lentino, primul post aiurea si de bagare in seama pe fanclub iti va atrage ban de 2 saptamani

adminu de serviciu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Aug 10, 2006 5:47 pm

Cu doar 4 ore inainte de meciul cu Beitar, Claudiu Niculescu a parasit cantonamentul de la Saftica!
2006-08-10 17:30:00
Claudiu Niculescu a parasit acum citeva minute cantonamentul lui Dinamo de la Saftica, cu doar 4 ore inainte de meciul cu Beitar. “Am acceptat prea mult sa-si bata lumea joc de mine si sa fiu pacalit de promisiuni desarte. Sper ca Dinamo si Poli Timisoara sa se inteleaga cit mai repede", a declarat jucatorul.

Badea: "E o decizie unilaterala!"
2006-08-10 17:35:00
Nicolae Badea s-a declarat surprins de decizia lui Claudiu Niculescu de a parasi cantonamentul de la Saftica. "Este o decizie unilaterala a lui Claudiu, pe care si-a asumat-o in totalitate, dupa ce in urma cu trei ore avusesem o noua discutie cu el. Tot ce pot spune este ca Dinamo detine 100% drepturile federative pentru Niculescu", a declarat presedintele lui Dinamo.
Referitor la un posibil transfer al lui Niculescu, Badea a spus doar atat: "Claudiu este inca sub contract cu Dinamo".

Urma sa fie rezerva?
2006-08-10 18:14:00
La conferinta de presa premergatoare meciului de diseara, Mircea Rednic a anuntat ca va incepe partida impotriva lui Beitar cu trei atacanti. Se pare ca, ulterior, antrenorul dinamovist s-ar fi razgandit, iar Niculescu nu ar mai fi fost titular, in locul sa urmand a fi introdus Tames. La auzul vestii, Niculescu s-ar fi enervat si ar fi luat decizia de a pleca din cantonamentul de la Saftica.

Turcu: “Este un jucator fara responsabilitate"
Conform Realitatea TV, Vasile Turcu a comentat plecarea lui Claudiu Niculescu din cantonament: “Este incredibbil ce se intimpla. Este un jucator matur, dar fara responsabilitate". “Nu doream ca jucatorul sa se desparta de Dinamo in aceste conditii", a comentat si finantatorul lui Poli, Marian Iancu.

surse: dinamovisti.ro (primele 3) si gsp.ro
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Aug 10, 2006 7:38 pm

Nu ma ajteptam la asa ceva chiar inaintea meciului. daca Niculescu era tare ar fi ramas si ar fi luptat pentru titularizare, n-ar fi plecat ca un las. chiar m-a dezamagit, din partea mea n-are decat sa se duca la poli, sa joace acolo, da nu cunva sa-l tina Cartu rezerva, ca se supara, isi ia jucariile si pleaca iar.
da uare i-o place lu Diana la Timisoara?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Vin Aug 11, 2006 8:32 am

Din partea mea ar trebui sa-l suspende vreo 3-4 luni si sa-l amendeze serios, sa nu mai aiba bani de cazinouri si haine de fitze, si sa vezi caum va deveni bland ca un miel si n-o sa mai puna botul sa suga de la orice membru pe care i-l arata netoiu...
Pt ce a facut ieri, cand a sabotat echipa inaintea unui meci important eu n-o sa-l iert niciodata, chiar daca ramane la Dinamo si ceilalti 3 ani de contract pe care-i mai are.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Lun Aug 21, 2006 8:53 am

ganea se afla un conflict cu borcea. ganea a dat vina pe borcea ca nu e titularizat. mircea rednic a declarat ca daca vrea sa plece ii cumpara bilet de avion

nu-mi pace asta. Intai niculescu si acum ganea. se intampla ceva ce nu suna a bine
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Aug 21, 2006 10:18 am

old lord scrie:ganea a dat vina pe borcea ca nu e titularizat.

inexact: a spus ca doi actionari, borcea si turcu, fac echipa. ma rog, e cam acelasi lucru.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron