finala Cupei Romaniei Dinamo-Rapid(pronosticuri,discutzii,etc)

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

cine va castiga Cupa?

Dinamo
4
67%
Rapid
1
17%
nu stiu/nu ma intereseaza
1
17%
National:D
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 6

finala Cupei Romaniei Dinamo-Rapid(pronosticuri,discutzii,etc)

Mesajde MiG29 » Dum Iun 02, 2002 10:35 pm

Pai dupa cum se shtie miercuri 5 iunie va avea loc pe stadionul lia manoliu zis hi natzional finala cupei romaniei intre Dinamo:) shi Rapid:(.Eu zic k batem cu 2-0.voi?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Eventul

Mesajde Pif » Lun Iun 03, 2002 3:56 pm

Eu cred ca le dam 4-0!:D
Avatar utilizator
Pif
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Mie Mai 29, 2002 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Lun Iun 03, 2002 4:26 pm

Desi sunt un anti-dinamovist convins si sper din tot sufletul sa bata Rapid pronosticul meu se indreapta spre victoria lui Dinamo. Chiar daca o sa ma dau cu capul de toti peretii cred ca Dinamo o sa faca eventul anul acesta.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Rosu Oana » Lun Iun 03, 2002 6:55 pm

DINAMO - RAPID 3-1
Sper sa fim in forma maxima !!!
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde MiG29 » Lun Iun 03, 2002 7:20 pm

Ma bucur sa vad k toata lumea e optimista!Hai Dinamo!Anul asta avem Event in Stefan cel Mare!!!

P.S.Bagherra dak luam cupa dau 2 beri:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mar Iun 04, 2002 8:41 pm

Sentimentele mele sunt asemanatoare cu cele ale lui Bagheera, adik ash vrea sa bata rapid, dar cred k dinamo e mai puternica. Ash merge pe un 2-1 pt caini.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Finala

Mesajde Rosu Oana » Mie Iun 05, 2002 10:06 pm

Spre bucuria tuturor stelistilor, Dinamo nu a reusit sa ia
eventul...Ce meci de kkt!Nici nu ma asteptam sa fie asa,
sa luam bataie de la rapid cu 2-1.Iata ca orice e posibil..
Practic din primele 15 min.Dinamo nu prea se regasea.
Ce sa mai zic de jucatori si comportamentul lor... M-a
amuzat ca sa zic asa golul lui Danciulescu ,amicul supor-
terilor dinamovisti.Oricum,a fost frumos golul.Dezamagire profunda din partea lui Dinamo...asta e.
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde MiG29 » Joi Iun 06, 2002 12:05 am

Mda...chiar k asta e!Las sa se mai bucure shi altzii!Dak faceau event li se urca la cpa k sunt cei mai buni shi nu e asa...au multe lacune.Cu toate astea consider k eliminarea lui niculescu a fost gratuita.Insa iencsi nu e la prima abatere.E un fotbalist extrem de rudimentar shi de violent...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde rrb » Joi Iun 06, 2002 8:23 am

toti ziceti ca bate dinamo dar pana la urma rapid a demonstrat pe teren ca e mai buna ca dinamo castigand fara probleme partida cu dinamo. La sfarsitul partidei toata lumea fiind fericita DINAMO a luat tricourile si medaliile de campion iar RAPID a luat Cupa Romaniei
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde Rosu Oana » Joi Iun 06, 2002 6:35 pm

Na,ce sa-i faci!Am luat bataie,asta e!si intr-adevar rapid
chiar merita victoria;au avut mai multe ocazii de gol decat
noi,au reusit sa marcheze si au castigat!Cel putin ambele
echipe s-au ales cu ceva:Dinamo cu campionatul,iar rapid
cu Cupa...
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde cutuma© » Joi Iun 06, 2002 10:18 pm

Deci
1.Niculescu shi Kiritza sunt doua monumente de nesportivitate shi ar trebui sa fie din minutul 1 eliminatzi preventiv
2. Faza cu tricourile de campioni shi titlul a fost umpluta de penibilitate intrucat au fost acordate pa gazon intr-o atmosfera de sarbatoare pt rapidishti shi de inmormantare pt voi
3.Mig, tzi-am zis k o sa tzin cu rapid, am tzinut cu rapid, shi m-am bucurat k au cashtigat. Ai vazut gestul lui Copos cu tortul in forma de cupa cu motto-ul :Frishca e a noastra, blatul al vostru shi originalul mult mai dulce.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Iun 06, 2002 11:30 pm

da decret dar macar atat kiritza cat shi niculescu se manifesta intr-un mod urat cand mecuil e oprit nu k boratura aia de iencsi care a intrat la rupere ieri,shi nu e prima data.La meciu din retur a facut la fel shi i-a scos pe dragan shi niculescu deci....
in legatura cu tortu lu copos,ce potzi sa ii ceri unui cofetar?atata shtie atata face...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Vin Iun 07, 2002 4:16 pm

intervin pentru a doua oara in fanclubul dinamo pentru a face niste precizari.

1.daca realizati eventul cred ca pe threadu asta erau pana acu zeci de posturi,dar in caz contrar vad ca se tace in bloc si nu comentati febril prestatia slaba a favoritilor.
2.spre deosebire de forumul steaua,nu prea vad threaduri in care sa infierati prestatiile proaste sau nesportive ale echipei campioane.va e rusine cu echipa voastra?va e rusine de greselile voastre?
3.comentati faza cu tortul dat de copos,dar de ce nu ziceti si ce-a facut dinu?s-a dus repede la tvr cu tortul si a inceput sa faca teoria tortiano-fotbalistico-shopenhauriano-dinamovista ca sa vada toata lumea ce s-a intamplat!as zice ca asta e un comportament infantil.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Vin Iun 07, 2002 4:19 pm

si inca ceva.de ce nu exista thread deschis pentru Kirita?sa intre lumea si sa zica cat de mitocan si de barbar este.
kirita e rusinea fair play-ului din campionatul romaniei.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Vin Iun 07, 2002 7:12 pm

S.O.D. atat eu cat shi Oana am criticat jocul shi am recunoscut k cei de la Rapid au fost mai buni...se tace intradevara,dar nu numai ptr k am ratat eventul ci si ptr faptul k in afara de 2-3 useri nu prea tzine lumea cu dinamo pe aici...in legatura cu ce a facut Dinu nu imi permit sa i comentez actiunile lui dinu
Cat despre kiritza...nu te opreste nimeni sa fac un thread aici in care sa iti spui parerea shi sa o ceri pe a altora.Te asigur eu k nu va fii modificat in nici un fel asa k,te rog!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Rosu Oana » Vin Iun 07, 2002 7:43 pm

Initial trimis de SOD
intervin pentru a doua oara in fanclubul dinamo pentru a face niste precizari.

1.daca realizati eventul cred ca pe threadu asta erau pana acu zeci de posturi,dar in caz contrar vad ca se tace in bloc si nu comentati febril prestatia slaba a favoritilor.
2.spre deosebire de forumul steaua,nu prea vad threaduri in care sa infierati prestatiile proaste sau nesportive ale echipei campioane.va e rusine cu echipa voastra?va e rusine de greselile voastre?
3.comentati faza cu tortul dat de copos,dar de ce nu ziceti si ce-a facut dinu?s-a dus repede la tvr cu tortul si a inceput sa faca teoria tortiano-fotbalistico-shopenhauriano-dinamovista ca sa vada toata lumea ce s-a intamplat!as zice ca asta e un comportament infantil.


Imi dau seama ca daca luam eventul era bucurie mare.
Nu mie rusine cu Dinamo,in ciuda faptului ca de multe
ori ma supara jocul echipei.In rest,nu.Fiecare echipa
comite greseli,dar asta e,din greseli se invata si asa
sper sa faca si Dinamo.Poate mai multe la anul.Oricum,
faza cu tortul mi-a placut.In legatura cu kirita,parca nu
se stia de jocul lui precum si a lui iencsi si a multor alti
jucatori.Nu dau nume ca sa nu se supere anumite pers.
Imi pare rau ca nu exista dinamovisti care sa posteze
aici si cu care dealtfel am schimba anumite pareri.Sper
ca in viitor acest lucru sa nu mai fie asa.
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Sod

Mesajde ptz » Sâm Iun 08, 2002 4:15 am

1.Nu se comenteaza...a fost un joc mai slab si atat.
2.Spre deosebire de voi nu avem atat de mult de infierat.
3.Mai bine era sa mearga pe burta???Las sa stie lumea cum se manifesta cofetarul...daca nu lua nici Cupa anu' asta se ducea si plangea cu ciorile in Ferentari.

Cat despre Kirita sa nu mai vorbesti.El este cel care pune cel mai mult suflet la Dinamo...mitocan si barbar e macelarul de Iencsi...iar rusinea fair-playului este bloc-notes...asa ca ciocu mic si vedeti la voi in gradina...ca nea pitzi tocmai a prelungit cu inca 3 ani parca???La mai mare...
ptz
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 3:50 am
Localitate: Lacul Tei

Mesajde SOD » Sâm Iun 08, 2002 2:09 pm

ptz,

suferi de delirium tremensis?citeste bai nene fanclubul steaua ,sa vezi ca noi avem puterea sa recunoastem greselile si pe cei ce gresesc.
cat desspre kirita,vorbesc cat vrea muschii mei,atata timp cat acest forum este democratic moderat de doi oameni care nu au cacat si muci in cap ca tine!
mai citeste si tu presa,mai uita-te la tv si dupa aia vino si zi-ne "stiri" d'astea fierbinti!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Iun 08, 2002 8:14 pm

ptz, eshti patetic dak il consideri pe kiritza ca o emblema pt dinamo, e o RUSHINE pt o echipa mare shi de traditzie k dinamo. Shi nu te mai lua de Raducanu k o fi el mai prost dar nici k zoofilul ala de kiritza de nesportiv nu e.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Asta este!

Mesajde Pif » Dum Iun 09, 2002 12:05 am

Asta este! Au fost mai buni decat noi trebuie sa recunosc, desi....daca juca Niculescu raman la ce am spus inainte...ii bateam cu 4-0! Cred ca jucatorul meciului a fost totusi...Stelea. Bravo Rapid!:(
Avatar utilizator
Pif
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Mie Mai 29, 2002 11:00 pm


Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori