Inca se mai poate

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

Inca se mai poate

Mesajde red_dog » Mie Iul 31, 2002 10:48 pm

Inca mai exista sperante pentru retur
Forza DINAMO
red_dog
 

Mesajde MiG29 » Mie Iul 31, 2002 11:16 pm

Sperante mai sunt....Dar era mai bine daca se termina 2-1...shi acum nu o sa joace nici Alexa care a fost printe cei mai buni jucatori...:(
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Aug 01, 2002 8:30 am

Sa se mai poata ce anume?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Aug 02, 2002 9:43 pm

Inca se mai poate ca Dinamo sa se mai califice...ce altceva?Speranta moare ultima ,nu?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Aug 03, 2002 10:15 am

La cum a jucat Dinamo am impresia k sperantza a fost PRIMA care a murit. Daca aia e daruire pe teren io-s mai inalt decat Abdul Jabar...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

inca se mai poate

Mesajde brai.red.dog » Sâm Aug 03, 2002 2:11 pm

Da, inca se mai poate, daca se tine cont de masivitatea adversarilor. Un jucator tehnic (Vlad Munteanu sau Grigorie) la mijloc este mai mult decat necesar. Si, bineintzeles, public fierbinte.
brai.red.dog
 

Mesajde MiG29 » Sâm Aug 03, 2002 3:10 pm

Ai auzit Decret?Vrem public fierbinte...Sa fii pe stadion,ok?:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Aug 03, 2002 5:24 pm

Bai mig, io ash veni, dar nu cred k m-ash simtzi in largul meu in mijlocul a cateva mii de dinamovishti. Sangele meu rosh-albastru ma impiedica sa fac asta. Le voi tzine totushi pumnii din fotoliul meu de acasa.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Aug 04, 2002 5:58 pm

Sicner sa fiu nu cred ca se mai poate. Este adevarat ca speranta moare ultima, dar in acest moment este debandada la echipa. Plus ca intervenit si Becali cu declaratiile lui. O sa tin cu campionii Romaniei dar dintr-un singur motiv: ca inaintea meciului tur si-au batut joc belgienii de ei la greu (intr-o prima faza nu i-au lasat sa faca anternamentul oficial pe terenul de joc, au aruncat suporterii cu brichete in autocar, etc, etc). Oricum, o sa fiu pe stadion, dar in interes de serviciu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ptz » Mie Aug 07, 2002 4:33 pm

azi e momentul adevarului...ura si la stadion!!!!!
ptz
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 3:50 am
Localitate: Lacul Tei

0-1

Mesajde AxL » Mie Aug 07, 2002 10:27 pm

inca un an de umilinta (nu ma refer doar la dinamo ci la tot fotbalul romanesc).
Auzi cuvintele... dar întelegi sensul lor?
AxL
Junior Member
 
Mesaje: 161
Membru din: Joi Feb 21, 2002 10:40 pm
Localitate: Moksha !

Mesajde ptz » Joi Aug 08, 2002 2:02 am

nu meritati nu meritati tricoul rosu sa-l purtati!!!
Din acelasi ciclu: Rusine rusine rusine sa va fie!!!...Asa va vrem mereu!!!(lol?)...samd
ptz
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 3:50 am
Localitate: Lacul Tei

Mesajde baixinho© » Joi Aug 08, 2002 8:40 am

Parerea mea este ca, totusi, inca se mai poate. Vine SUpercupa, incepe Campionatul, o sa debuteze si Cupa Romaniei. Fara cei doi Claudiu, Dragan si Niculescu, fara omogenitate si cu debandada care este in aparare - eu cred ca inca se mai poate.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Aug 08, 2002 10:51 pm

Dinamo inca mai joaca la off-side shi rezultatele se vad...oricum as putea afirma ca am avut shi ceva ghinion...un 1-1 poate era ceva mai apropiat de realitate.Acuma sunt curios daca il schimba pe Dinu....Ar fii chiar culmea sa vina Hagi la Dinamo
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

parerea mea

Mesajde red_dog » Vin Aug 09, 2002 11:40 pm

Hagi nu merita sa ajunga la DINAMO . Ca antrenor nu a demonstrat inca nimic. Ne sunt destui 10 olteni nu mai avem nevoie de un alt experiment.
De ce sa nu vina Lupescu ? ( macar a demonstrat ca ar face orice pentru DINAMO )
red_dog
 

Mesajde baixinho© » Vin Aug 09, 2002 11:58 pm

Daca Hagi de bine de rau a demonstrat ca stie ceva in meseria asta, Lupescu nu a aratat nimic. Oricum, Hagi a refuzat oferta. Talnar va pregati echipa pentru Supercupa, iar luni va fi numit noul antrenor. Oricum, meciul cu Ceahlaul va fi castigat chiar daca Dinamo nu va face nici un antrenament. Mai multe nu spun.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Dinu demis

Mesajde Aliosha » Sâm Aug 10, 2002 11:54 am

Tactica ingenioasa din meciurile cu Bruges l-a trimis pe Dinu, din nou, pe banca de rezerve. Dinu e antrenor la Dinamo de 2-3 ori pe sezon. Vine ... pleaca...
Nu se simte prost sa fie mereu dat afara si apoi sa se intoarca ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat ?

Dar cat timp inca sa mai poate... de ce nu ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Re: Dinu demis

Mesajde Rosu Oana » Sâm Aug 10, 2002 6:12 pm

Hehee..Am revenit si eu...Ce sa spun mai mult decat ati spus..
Ghinion...pentru mine a fost o mare dezamagire cred ca si pentru
voi.Ce sa-i faci daca boul de Niculescu "un jucator de mare experienta" bleah...Nu avem om de gol .. si nu credeti ca ar fi cazul de adus unul bun?Cat despre Dinu si demisia sa nu cred ca e corect!De ce?Ca el si orice alt antrenor care ar fi fost in locul lui ar fi vrut ca echipa sa mearga mai departe.Am sperat pana in ultimul moment, ca ceva se va intampla,desi mintea mea stia ca dupa felul in care Dinamo joaca nu va merge mai departe.
Ptz tu esti dinamovist ?Asa gandesti!Pana la urma Dinamo tot Dinamo ramane..asa ca trebuie sa fii alaturi de echipa si la bine si la rau..asta cred ca stii..nu?
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Dum Aug 11, 2002 2:50 pm

Din cate se vede, in ultimul timp sunteti mai mult "la rau" alaturi de Dinamo, decat "la bine". Iar ca tacamul sa fie complet, ati pierdut si Supercupa. De fapt, cortect ar fi spus "am castigat-o", ca de fapt asta a fost. Dar nu-mi pare rau. Trebuie sa recunosc ca Dinamo nu joaca nimic. Dupa al doilea meci cu FC Bruges, Vladimir Cohn spunea ceva de genul "daca ne batea Steaua sau Rapid trebuia sa ne facem probleme". Ete ca Rapid a batut pe Dinamo. Stau acum si ma gandesc, la care dintre probleme se gandeste mai intai. Cea mai penibila declaratie mi s-a parut cea a lui Talnar. Intrebat ce trebuie sa schimbe ca sa iasa echipa din impas, antrenorul prinicipal de trei zile care a pregatit echipa pentru un singur meci a stat si a gandit vreo 5-6 secunde, dupa care a spus: "Nu stiu". Dar cred ca nu este singurul care ar fi dat acest raspuns. Sa mai spun ca Stoican si Barcauan se intrebau la finalul meciului cu Rapid: "Cine ne-a pus sa venim aici" si regretau ca au plecat de la Craiova, unde (tot ei spuneau) "ar fi fost regi"?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ptz » Dum Aug 11, 2002 7:52 pm

Oana...sunt alaturi de echipa...din pacate multi nu merita sa se afle in ac. echipa...eu ragusesc si stau pe ploaie(eu si inca mii de caini)si ei isi bat joc...pe Dinamo o voi sustine mereu...dar pe dansatorii astia pe mese nu!
ptz
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 3:50 am
Localitate: Lacul Tei

Mesajde MiG29 » Dum Aug 11, 2002 10:53 pm

Sunt dezamagit total de Dinamo...incep sa cred k jucatorii adusi de la Craiova nu isi au rostul in angrenajul echipei...ar trebuii sa ramana doar Alexa shi eventual Stoican desi pana acum nu a aratat mare lucru...shi sa vina odata un antrenor adevarat la echipa asta...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm


Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori