POLI - dinamo

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

POLI - dinamo

Mesajde copiutzu » Joi Dec 05, 2002 11:47 am

Bai muilor, nu v-ar fi rusine sa furati asa cum ati facut-o la Timisoara?
Bah, ce echipa curului aveti care nu e in stare sa bata o echipa pe care o considera net inferioara decat cu 2 oameni in plus si ajutata de arbitrii?
Si mai mult de atat cu un om in minus tot v-au tinut Polistii in sah. Bah, eu zic sa va faceti voi champions league dinamo, ca asa o sa ajungeti si voi acolo unde zicea borcea.
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

bai .. lasa .. noi sa fim sanatoshi

Mesajde AnDr3y - Radu » Joi Dec 05, 2002 10:31 pm

mah .. tu ca timisorean (cred) e normal sa fii nervos pe o treaba d`asta ... dar mai citeste si presa .. si mai vezi si parerea altora .. orice ar fi cu eliminari cu tot dinamo a fost superioara lui poli la toate capitolele .. poate nu si la capitolul "daruire" unde .. timisorenii au facut exces de zel .. si de acceea s-a ajuns unde s-a ajuns cu eliminarile si ... etc ... pana sa va elimine vou primu om .. dinamo a controlat shi-a facut vreo doua ocazii .. a avut shi un 11 m la stoican parca ... si la muneanu atunci a fost fault clar .. pt ca era in suprafata de protectie .. si a fost impins .. acolo orice contact cu portarul e fault...

FORZA DINAMOOOO!!!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Dec 05, 2002 10:47 pm

Ptr postu asta ai avertisment pe Dinamo.Ink unu shi :a .Dak ai ceva de transmis incearca sa o faci coerent shi foloseste un limbaj mai decent.Thread-ul e inchis.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm


Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori