netoiu va distruge si pe dinamo ?

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

netoiu va ditruge si pe dinamo ?

Chestionarul s-a închis pe data de Vin Feb 21, 2003 11:34 am

da
2
100%
nu
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 2

netoiu va distruge si pe dinamo ?

Mesajde PATTEU » Mie Ian 22, 2003 11:33 am

netoiu distrugatoru ?
Avatar utilizator
PATTEU
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Mar Ian 14, 2003 12:00 am

netoiu

Mesajde PATTEU » Mie Ian 22, 2003 11:38 am

vad ca marele dinamovist netoiu a inceput sa vanda cam toti jucatorii care i-a adus de la craiova si usor ,usor se baga si peste cainii maiu vechi !!!
a plecat - Craciunescu,I.Savu.Barcauan,Danciu,Talvan,Bolohan la tineret,V.Munteanu se pregateste Stoican si Kirita ,asa ca acest netoiu nu este dinamovist este un hot cand isi va umple buzunarele va pleca si de la dinamo ,incotro?
Avatar utilizator
PATTEU
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Mar Ian 14, 2003 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mie Ian 22, 2003 12:45 pm

Nu atat Netoiu cat tiganul de badea si jidanul de Cohn se infrupta din dinamo de parca ar fi mosia lui tac'su...
Pai ce bani a bagat Badea la Dinamo de a ajuns el presedintele CA?!? E un hot si un bandit, ca si Vova Cohn!!! Rusine sa le fie!
Bugetul clubului e asigurat din sponsori, publicitate si drepturi TV, precum si din vanzarea jucatorilor; ei nu baga nici un ban si isi iau comisioane si bani negri din vanzarea jucatorilor (vezi cazul Claudiu Niculescu, vandut la Genoa pe 1 mil $ - cifra oficiala, desi aia erau aproape in faliment si nu au platit de 1 an nici un ban pe Mihalcea si Nastase!), si apoi fac scandal ca pierdem in primul tur in cupele europene...

AFARA BADEA! AFARA COHN! AFARA NETOIU!

Dinamo va trai mai bine fara voi, escroci si banditi nesimtiti!
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Remy » Vin Ian 24, 2003 10:56 pm

asta-i sigur.
Mai ramane sa te intrebi: O va distruge cum era sa distruga Craiova sau o baga in B direct?
in caz ca nu v-ati dat seama, Netoiu se duce unde sare banu'.
El condor pasa!
Remy
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Lun Dec 23, 2002 10:22 pm
Localitate: Romania, Craiova

Mesajde HERETE » Lun Ian 27, 2003 9:15 am

militianu isi face treaba :D
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

Mesajde Hightop » Vin Mai 16, 2003 11:46 pm

Nu o va distruge , o va duce-n B . nu anu asta... in cativa ani
Nobody Likes me . But I like That !
Hightop
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Lun Iun 24, 2002 11:51 pm
Localitate: Coltu' Strazii

Mesajde CraiovaUltras » Sâm Mai 17, 2003 3:57 pm

Netoiu poarta acum blestemele Craiovei, si Dinamo primeste ce merita conducatorii sai!

Arbitrajul din meciul din cupa cu Astra a fost efectiv penibil, s-a vazut clar cum Altmayer si Muresan au tras cu Dinamo......pacat ca numai asa se realizeaza "ridicarea" lui Dinamo!
CraiovaUltras
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Dum Mai 04, 2003 2:54 pm

Re: netoiu va distruge si pe dinamo ?

Mesajde Aliosha » Sâm Mai 17, 2003 4:23 pm

.... sa speram.


:j
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Raspopitu » Sâm Mai 24, 2003 10:52 pm

Nu are ce sa distruga!!!
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

:

Mesajde Ayrton » Mar Aug 19, 2003 10:44 am

Articol din presa de azi:

"Consiliul Director al lui FC Dinamo va suferi mai multe modificí£ri in proxima sedintí£, care va avea loc piní£ la sfirsitul acestei luni. Una dintre ele va avea loc chiar la virf, in Biroul Executiv, vicepresedintele Gigi Netoiu urmind sí£ fie eliberat din functie. Pe scaunul acestuia va fi instalat Constantin Toma, presedintele Omniasig, principalul sponsor al "ciinilor". In Consiliul Director, existí£ mai multe locuri libere, unul dintre ele fiind eliberat, nu demult, de fostul ministru al turismului, Dan Matei Agathon. "Gí£urile" din CD vor fi umplute de alte persoane apropiate clubului Dinamo, printre care reprezentantii sponsorilor "Gealan", "Stalinskaya" si "Lotto".
Nu numai in Consiliul Director vor avea loc schimbí£ri, ci si in componenta staff-ului executiv. Manager general va fi numit Cornel Dinu, care va primi in citeva zile decizia de pensionare din cadrul MI. Presedintele Nicolae Badea asteaptí£ acest eveniment, dupí£ care va convoca o sedintí£ extraordinarí£ a CD, avind ca principal punct pe ordinea de zi numirea "Procurorului" in functia de manager general.
Actualul Birou Executiv

Presedinte:
Nicolae Badea (presedinte Computerland, KFC Romania, Pizza Hut Romania)
Vicepresedinti:
Nicolae Berechet (pensionar, ex-general M.I.)
Vladimir Cohn (presedinte Romcarton)
Gigi Netoiu (presedinte Vincon Vrancea)
Petre Badea (presedinte Aedificia Carpati)
Constantin Iftimoaie (director in cadrul Primariei Bucuresti)"

Se pare ca pana la urma Netoiu n-a reusit nici la Dinamo sa-si faca o echipa competitiva pentru Europa, si nici sa "distruga clubul" cum isi inchipuiau dusmanii.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am


Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori