Care-s vinovatii de situatia echipei?

Forum dedicat echipei Dinamo si tuturor cainilor rosii!

Cine e vinovat de haosul de la Dinamo?

Chestionarul s-a închis pe data de Dum Iun 15, 2003 11:00 am

conducerea administrativa
3
75%
antrenorii
0
Niciun vot
jucatorii
0
Niciun vot
toti
1
25%
 
Voturi totale : 4

Care-s vinovatii de situatia echipei?

Mesajde Ayrton » Mie Apr 16, 2003 10:59 am

Eu vreau sa va spun ca simt o mare rusine pentru rezultatele de acum pe care acesti pseudo-jucatori ce imbraca tricoul alb-rosu le inregistreaza pentru acest club de legenda care se numeste Dinamo... Eu imi aduc foarte bine aminte de vremurile de acum 7-8 ani, cand nu aveam rezultate, dar eram macar mandri de
faptul ca suntem dinamovisti. Tin minte cum mergeam la intalnirile cu suporterii pe care Petre Buduru si Cristi Borcea le faceau martea sau joia, cum incercam cu totii sa facem sa renasca spiritul de dinamovist, si ma uit acum la conducatorii nostri: Nicolae Badea, Vova Cohn, Gigi Netoiu, Tica Danilescu...
Si-au creat o lume a lor, unde nu mai pastreaza contactul cu realitatea: Dinamo nu avea voie sa ajunga in situatia de acum, iar principalii vinovati ca totusi s-a intamplat asta sunt ei, conducerea administrativa, si argumente sunt destule...
Eu, ca suporter dinamovist, m-am saturat de nesimtirea lor, de greselile lor, de incompetenta de care dau dovada, si de aceea propun ca la fiecare meci de acum inainte, sa le cerem demisia! Si-au urmarit si si-au atins obiectivele lor: vinderea pentru bani negri a celor mai buni jucatori dinamovisti, si promovarea in prima echipa a unor caricaturi precum Cr.Munteanu, Burca, Onut,
Parvu, Grigorie, Domocos, Dragan, etc...
Destul! Solutia este plecarea lor, in corpore, pentru a nu ne mai fie noua rusine de ceea ce fac ei!

DEMISIA BADEA!
DEMISIA COHN!
DEMISIA NETOIU!

Hai Dinamo!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Dovlecel » Mie Apr 16, 2003 11:03 am

Badea, Cohn, Netoiu nu au vrut decat sa-l distruga pe Dinu si in schimb au distrus Dinamo...
Dovlecel
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Mar 07, 2003 3:21 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde MiG29 » Joi Apr 17, 2003 1:32 am

Conducerea e principala vinovata.Jucatorii poate k unii dintre ei vor dar e clar k nu pot.Probabil k singura solutzie e o noua conducere shi lotu de jucatori sa fie remaniat masiv.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm


Înapoi la FanClub Dinamo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori