Good Charlotte

Forumul asociat fanclubului Good Charlotte

Good Charlotte

Mesajde Saby » Mar Mai 18, 2004 7:57 pm

yeah...mie imi plac super mult...i just think they fuckin' rock!! well...yeah..sunt o fana GC! wooooT! voi ce credeti despre ei?
Avatar utilizator
Saby
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Mai 17, 2004 11:00 pm

Mesajde kahlan » Mar Iun 01, 2004 8:39 pm

imi plac...nu exagerat d mult dar imi plac...mi-au creat o impresie mai proasta cand am auzit ca i-au luat apararea lui britney in fata lui amy lee...
cel mai mult imi place piesa hang on...mai ales mesajul!!!
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde whatever » Mar Iun 01, 2004 10:10 pm

imi par penibili.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Crazy Babe » Joi Iun 03, 2004 9:45 pm

mie imi plac melodiile hold on, anthem si lifestyles of the rich and famous dar nu sunt o fana good charlote... restu melodiilor sunt de cacao
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde whatever » Sâm Iun 05, 2004 12:07 am

sunt doar o alta trupa de teen-pop-cica punk . Nu sunt cu miile in lume, au trebuit sa apara si astia.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Saby » Sâm Iun 05, 2004 11:04 pm

k@tzy scrie:imi plac...nu exagerat d mult dar imi plac...mi-au creat o impresie mai proasta cand am auzit ca i-au luat apararea lui britney in fata lui amy lee...
cel mai mult imi place piesa hang on...mai ales mesajul!!!

haha..normal ca i-au luat apararea lui Britney..eu una nu o pot suferi pe Amy Lee..tipa aia mi se pare atat de egoista si fitoasa..anyways..melodia de care vorbeai se numeste 'Hold on' :p
Crazy Babe scrie:mie imi plac melodiile hold on, anthem si lifestyles of the rich and famous dar nu sunt o fana good charlote... restu melodiilor sunt de cacao


mm..macar ai asultat ambele albume?
Avatar utilizator
Saby
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Mai 17, 2004 11:00 pm

Mesajde Saby » Sâm Iun 05, 2004 11:05 pm

Crazy Babe scrie:mie imi plac melodiile hold on, anthem si lifestyles of the rich and famous dar nu sunt o fana good charlote... restu melodiilor sunt de cacao


mm..macar ai asultat ambele albume?
Avatar utilizator
Saby
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Mai 17, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Vin Iul 09, 2004 6:10 pm

shi mie-mi plac...aproape k-s fana :) ..(ink nu am toate mel. lor ...)
ps: mie-mi place mult de Amy Lee,dar recunosc k atunci kand ea o critik pe Britney...chiar a fost bine k ei i-au luat apararea lu' Brit,k oricum nu ar trebui Amy sa se lege chiar asha de imbracamintea sau look-ul cuiva...asta e treaba celei kre are acel look sau acea imbracaminte...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Saby » Lun Iul 12, 2004 2:29 pm

da stiu. si pe mine ma enerveaza chestiile astea. nu e treaba lor cu ce se imbraca altii..etc.meh
I.wanted.you.for.nothing.more.than.hating.you.for.what.you.were.
If.It's.Love.Make.It.Hurt.
Secrets don't make friends.so.Fuck you.
Avatar utilizator
Saby
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Mai 17, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Vin Aug 13, 2004 11:17 pm

cica Good Charlotte scot prin Octombrie park un album nou..asha am citit intr-o revista...oricum,din pacate,eu nici pana acuma nu am toate melodiile de pe albumul "lifestyles of teh rish and famous"...k de pe primul cred k el am pe toate...
ps: saby,plzz dak n-ai altceva mai bun de facut,sa incerci sa-mi trimti shi mie toate mel. care nu le am :) plzz. :D a,da....sa-mi dai msg dak ai fi de acord sa mi le trimit,dup'aia ma ocup eu de "cum le trimiti"(poate ai YM shi... :D :D )thanks!
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Saby » Joi Aug 19, 2004 9:51 pm

Ahh..pai..eu am CDurile originale..si..nush daca mai am mel in comp. Dar oricum..Ai msn sau yahoo?
O..and yeah..scot un nou album pe 4 oct..impreuna cu un DVD..
I.wanted.you.for.nothing.more.than.hating.you.for.what.you.were.
If.It's.Love.Make.It.Hurt.
Secrets don't make friends.so.Fuck you.
Avatar utilizator
Saby
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Mai 17, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Joi Sep 02, 2004 8:02 pm

Good Charlotte au scos acuma o noua mel. "predictable"...e super mishto....clipul ink nu l-am vzt..nici nu shtiu dak a aparut :)
ps: bloody_heart66 e id-ul de YM
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Good Charlotte Rox!

Mesajde Rav3n » Dum Sep 05, 2004 12:08 am

Well, vreau sa zic ca Good Charlotte rox! I-am cunoscut cand au venit la Montreal si sunt foarte de treaba. A si fost un interviu despre ei in care ziceau ca ei canta despre ceva realist, despre viata cum este in realitate si incearca sa transmita mesaje fanilor prin melodii. Si sunt foarte de treaba. Probabil cei mai de treaba dintre toate trupele. :B
Rav3n
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Sep 04, 2004 11:51 pm
Localitate: Canada

Mesajde Saby » Lun Sep 13, 2004 11:12 am

Rock Chick scrie:Good Charlotte au scos acuma o noua mel. "predictable"...e super mishto....clipul ink nu l-am vzt..nici nu shtiu dak a aparut :)
ps: bloody_heart66 e id-ul de YM



Dap. A aparut si clipul.Este super.Si urmatorul album 'The chronicles of life and death' care o sa apara pe 4 oct in Europa si pe 5 In State este Super. Am ascultat niste melodii de pe el..si sunt super.
I'll add you on Yahoo.
:)
I.wanted.you.for.nothing.more.than.hating.you.for.what.you.were.
If.It's.Love.Make.It.Hurt.
Secrets don't make friends.so.Fuck you.
Avatar utilizator
Saby
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Mai 17, 2004 11:00 pm

Mesajde Saby » Lun Sep 13, 2004 11:17 am

Rav3n scrie:Well, vreau sa zic ca Good Charlotte rox! I-am cunoscut cand au venit la Montreal si sunt foarte de treaba. A si fost un interviu despre ei in care ziceau ca ei canta despre ceva realist, despre viata cum este in realitate si incearca sa transmita mesaje fanilor prin melodii. Si sunt foarte de treaba. Probabil cei mai de treaba dintre toate trupele. :B



haha..lucky bastard. Kidding.
Da stiu. Am si eu foarte multi prieteni care i-au intalnit..si stiu ca sunt super de treaba.:D
I.wanted.you.for.nothing.more.than.hating.you.for.what.you.were.
If.It's.Love.Make.It.Hurt.
Secrets don't make friends.so.Fuck you.
Avatar utilizator
Saby
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Mai 17, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Lun Sep 13, 2004 7:36 pm

a,ce kkt ..shi eu cum de nu i-am intalnit,cu toate k am umblat prin aproape toata aerica? ~p
on-topic: noua mel. Predictable e super...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde ^Dark_Angel^ » Mar Ian 04, 2005 2:08 pm

....hmmm....sunt destul d bunicei.......meritita urmariti.yo una sunt curioasa c vor face in continuare....
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde pink13068855 » Dum Apr 17, 2005 1:52 pm

1.good charlotte rulz
2.amy lee kicks britney's dirty bitchy ass
3.pink rulz

ROCK RULZ!Bye....asha shi moarte fanilor de manele britney spears shi andreea balan :fuck:
pink13068855
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 22, 2004 9:17 pm
Localitate: Terra/Europa/Romania/Bucuresti

Mesajde ValiEnte » Dum Apr 17, 2005 3:00 pm

rock rulez!traiasca fanii britney spears :A

sunt destul de slabi,fara interes,dar oricat sunt alti mai prosti ca ei..
ex: simple plan :D
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Xtina_punk » Lun Apr 17, 2006 11:43 am

mannn .... GOOD CHARLOTTE are the BEST!!! ... sunt o super mega faana.... sunt ci mai tari... :D shi cei care zic ca nu`s buni ... se inshala amarnic... shi le sugerez sa le asculte TOATE piesele... shi dupaia sa mai vb :P

Good Charlotte Kiks ass!!!! They rock maaan!! SUNT SUPER TARI! mega extra fana :X .... voi c parere avetzi? A-) :*
Avatar utilizator
Xtina_punk
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 14, 2006 11:00 pm

Good Charlotte

Mesajde Xtina_punk » Lun Apr 17, 2006 12:00 pm

Good Charlotte Kiks ass!!!! They rock maaan!! SUNT SUPER TARI! mega extra fana :X .... voi c parere avetzi? A-) :*
The young And the Hopeless
Avatar utilizator
Xtina_punk
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 14, 2006 11:00 pm

Mesajde LeSharK » Lun Apr 17, 2006 10:12 pm

a se remarca ca 90% din posturi pe acest topic sunt ale unor pustoaice cool => formatie de adolescente din generatia cool girl, pagina <<cool mtv rock>>.

adicatelea numai imaginea e de gud sarlot astia, cu muzica.. subtire!

(flame on! :D)
Fanarioti slugarnici ai mondializarii
Ne vând minciuni spoite cu izul bunastarii

vand tricou TOOL
Avatar utilizator
LeSharK
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Dum Iul 04, 2004 11:00 pm

Gc

Mesajde Ady-GC » Lun Apr 17, 2006 10:16 pm

sunt un mare fan GC, nu sunt bunicei, nu sunt buni, sunt foarte buni, sunt cei mai tari!!! Poate Hold On, The Anthem sau Lifestyles Of The Rich And Famous sunt printre cele mai tari ale lor, dar din punctul meu de vedere toate melodiile sunt tari, si au si videoclipuri misto...Pe langa formatiile de la noi ei sunt super tari. Una dintre cele mai tari trupe ale lumii!!! :P
-nici Simple Plan nu sunt varza, si ei is tari, incearca sa fie in top...nu mai vorbesc de Blink182. See ya!!! ;)
Ady-GC
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Apr 17, 2006 10:07 pm
Localitate: GL

Mesajde Xtina_punk » Lun Apr 17, 2006 10:59 pm

deci... chiar mam supilat lau de tot >:p...... MAY voi chiar nu intzelegetzi ca GC sunt cei mai tari? :P ascultatile melodiile shi remarcati-le versurile ... MERITA!! ...... dati voi formatzii mai k-lumea k ei... sa aud! NU CRED CA EXISTA :P
The young And the Hopeless
Avatar utilizator
Xtina_punk
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 14, 2006 11:00 pm

Mesajde =ll=Kain » Lun Apr 17, 2006 11:58 pm

eheee...pai da...c vrei sa asculte fetele de 15 ani cititoare de reviste de adolescente!??!?!Tankard??? mie mi-ar parea 1 pic ciudata o fata care ar asculta asa ceva...sa zicem ca pt genu lor good ........ sunt bunicei...da acu intrebarea e in c gen se incadreaza???


Letz fuck america!!!
Avatar utilizator
=ll=Kain
Junior Member
 
Mesaje: 150
Membru din: Lun Ian 16, 2006 12:00 am

Mesajde Xtina_punk » Mar Apr 18, 2006 10:09 am

=ll=Kain scrie:eheee...pai da...c vrei sa asculte fetele de 15 ani cititoare de reviste de adolescente!??!?!Tankard??? mie mi-ar parea 1 pic ciudata o fata care ar asculta asa ceva...sa zicem ca pt genu lor good ........ sunt bunicei...da acu intrebarea e in c gen se incadreaza???


Letz fuck america!!!




deci.... ptr mine chiar nu conteaza genul... deshi asha zice ca este punk ... punk-pop (unele melodii) .... conteaza foarte mult versurile shi mesajul care il transmit... ascultati piesele HOld On shi We are (we believe) ... shi sa-mi spunetzi c parere avetzi :D
The young And the Hopeless
Avatar utilizator
Xtina_punk
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 14, 2006 11:00 pm

Gc

Mesajde Ady-GC » Mie Apr 19, 2006 8:18 pm

eu am vazut pe un site unde se vindea albumul lor - scria genul: rock-pop...acuma depinde de melodia...au si melodii linistite dar si melodii mai energice ca sa le spun asa! :P oricum sunt cei mai tari si de tankard astia nu am auzit niciodata! =))
Ady-GC
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Apr 17, 2006 10:07 pm
Localitate: GL

Good Charlotte...

Mesajde ralu » Mie Apr 26, 2006 9:07 pm

:) Good Charlotte au niste piese grozave.... Pot spune ca imi plac ffffffffffffff mult...
Avatar utilizator
ralu
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Apr 19, 2006 11:00 pm

Mesajde moartea_neagra » Sâm Apr 29, 2006 9:45 pm

humm..imi aduc aminte inceputurile mele de printr'a7a-8a ashea....tzin minte ca am remarcat videoclipul de la hold on...foarte puternic mesajul..in rest au nishte melodii mai cool..mai dragutze(ghost of you,put your hands on my shoulder,chronicles of life and death,wounded,secrets,the world is black,seasons..and so on)dar in rest subtzirel de vara...am fost fe mare fana pe timpuri..da mi'a mai trecut:)inca ashtept un nou album sa ma conving ca s'au mai maturizat shi ei putzintel:)
fi-mi-ar greata!
Avatar utilizator
moartea_neagra
Junior Member
 
Mesaje: 110
Membru din: Dum Mai 29, 2005 11:00 pm

Mesajde Ady-GC » Vin Mai 05, 2006 9:45 am

mie imi place stitlul lor si dak tu vrei ca ei sa se maturizeze asta ar insemna sa nu mai faca melodii asa klumea pt adolescenti!!! GC ARE THE BEST!!!
Ady-GC
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Apr 17, 2006 10:07 pm
Localitate: GL


Înapoi la Good Charlotte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron