Spitalul de urgenta

Forumul asociat fanclubului Spitalul de Urgenta

Spitalul de urgenta

Mesajde genicon » Joi Ian 02, 2003 10:58 pm

Ca multe alte formatii, reprezinta si ei ceva in muzica romaneasca. Mie personal mi-a placut mult mai mult stilul de pe primul lor album, si in general atmosfera din melodii. Ceea ce au scos acum parca nu ii caracterizeaza. Dar ma rog... desi nu prea ma dau in vant dupa genul de muzica pe care il abordeaza ei, pot zice ca imi plac. Care este parerea voastra? Ce laude aveti sa le aduceti, ce critici, ce stiti despre ei, si.. va plac sau nu? Ziceti si voi cam ce vreti legat de ei... poate iese ceva misto...
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde whatever » Dum Mai 02, 2004 11:03 pm

cred ca am mai scris asta undeva, imi pare "manelele rockului"

ideea ar fi ca nu imi plac deloc(cel putin piesele auzite).Nu am albumele, si ma indoiesc ca le voi cumpara sa imi schimb parerea despre ei.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde ana17 » Vin Mai 14, 2004 2:15 pm

imi place ultima melodie. de fapt mi-au placut intotdeauna, dar ultima piesa a lor e geniala ... "lasa-ne, lasa-ne, ca ne-ai plictisit.... "
ana17
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Mai 14, 2004 2:00 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Spitalul de Urgenta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron