El Negro

Forumul asociat fanclubului El Negro

El Negro

Mesajde Zgubilici » Mie Dec 11, 2002 2:54 pm

As vrea ca pe acest subiect sa isi spuna fiecare parerea despre aceasta formatie. Fara mesaje "be e buni" sau "sux" pur si simplu niste pareri argumentate despre ce si ce nu va place, ce credeti ca ar trebui schimbat, etc. Pentru cei interesati, exista o lista de discutii http://groups.yahoo.com/group/el_negro unde puteti afla cele mai noi informatii referitoare la activitatea formatiei.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Re: El Negro

Mesajde Florin » Joi Dec 12, 2002 1:20 am

este una din trupele care incearca sa ne vindece de cea mai grea tara comunista --uniformizarea.

ei sunt altfel,si sunt buni din cate am vazut si auzit.
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: El Negro

Mesajde Angela Muteanu » Mar Apr 19, 2011 11:43 am

Salut. Pentru ca imi plac baietii de la El Negro, am sa difuzez melodiile lor in seara de 6 Mai 2011, la evenimentul "Raggae moments and Bob Marley's Life ON SCREEN". Avem muzica raggae , ducumentar incepand cu 21:30 despre viata lui Bob Marley si cateva oferte dragute cum ar fi : la 3 tequila primesti 1 GRATIS si narghilea la 10 lei cu ce arome vrei. Pentru rezervari si informatii ma gasesti la 0733602349. Credeti ca puteti sa imi dati cateva detalii despre pretul El Negro, daca vorbim de un concert intr-o cafenea?Multumesc
Avatar utilizator
Angela Muteanu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 19, 2011 11:27 am
Localitate: bucuresti

Re: El Negro

Mesajde Daimon » Mar Apr 19, 2011 1:39 pm

cred ca cel mai simplu e sa ii contactezi direct pe ei via siteul oficialsau unul din conturile din retelele sociale
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara


Înapoi la El Negro

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator