cat credeti k va mai face em mzk?

Forumul asociat fanclubului Eminem

Mesajde Asassinu » Mie Sep 15, 2004 2:04 am

bog7....eminem cel mai tare rapper din lume zici? Uite, un vers de-al lu ConnectR: " Tu si MTV credeti ca cel mai bun emcee e Eminem...". So, I'm sick of these kids care asculta rap pt ca vad la TV ca asa e cool. fuck it!
Nu sunt fan eminem, imi plac piesele lui mai vechi si atat. iar daca tu iti permiti sa zici de unii ca sunt de cacat doar pt ca nu sunt de acord cu tine, date dracu de aici de pe forum....sau te-ai inregistrat ca sa te dai destept pe aicea,a? Invata sa gandesti omule.
Sper ca ai inteles ceva din asta si, daca tot o arzi pe forumul asta de hh , mai asculta si tu cate ceva, poate iti deschide si tie ochii ca rapul nu se rezuma doar la eminem si 50 cent!
peace
Ajutor, ajutor, a luat foc ceva?/Nu, mami, mi-am aprins tigara!
Asassinu
Junior Member
 
Mesaje: 373
Membru din: Vin Sep 06, 2002 11:33 pm
Localitate: Bucuresti

hey...

Mesajde pusto@ik » Mie Sep 15, 2004 3:33 pm

[quote="bog7"]:j Pentru toti cei care-l vorbesc de rau pe Em' si care zic ca a inceput sa scoata piese nashpa: SUNTETI DE KKT. Voi nu sunteti fani adevarati Eminem, va dati si voi cu parerea voastra de kkt despre cel mai tare RAPPER din lume. Nu stiti nimic!!!!! Va dau un sfat: duceti-va si ascultati muzica simfonica k nu sunteti de Hip-Hop. Dreacu' sa va ia-ta-ra-ra-ra-ra-ra!!!!!!!!!!
]
cine a zis k sunt fan? poate doar am ascultat si ascult, dar asta nu face din mine neaparat un fan. chiar dak fanii nu vb niciodata de rau despre eminem(ceea ce eu nu am facut)nu pot sa nu recunoasca macar iun sinea lor k em is going down!
deci pace, in concluzie!
if I can make one wish, I want a big big ass for the hole world to kiss
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi

Mesajde mc dio » Mie Sep 15, 2004 4:51 pm

pt. whatever:
care-i faza cum s-a lansat eminem la st.andrews si cu fluturasii? chestia asta chiar n-o stiu!nici n-am auzit de ea!te rog sa-mi spui si mie!
and fuck was the first word I've learn
Avatar utilizator
mc dio
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Sep 02, 2004 11:00 pm

Mesajde whatever » Mie Sep 15, 2004 10:00 pm

dio, cred ca ai vazut deja raspunsul la intrebarea ta, e pe threadul cu conflictul Eminem - ICP.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

ok...

Mesajde pusto@ik » Sâm Sep 18, 2004 11:04 am

ok, hay sa punem altfel intrebarea: dak va face mzk cum o facea pe vremuri v-ar mai place asa tare??? oare ar mai prinde la public?
if I can make one wish, I want a big big ass for the hole world to kiss
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi

Mesajde bog7 » Sâm Sep 18, 2004 8:01 pm

Asassinu scrie:bog7....eminem cel mai tare rapper din lume zici? Uite, un vers de-al lu ConnectR: " Tu si MTV credeti ca cel mai bun emcee e Eminem...". So, I'm sick of these kids care asculta rap pt ca vad la TV ca asa e cool. fuck it!
Nu sunt fan eminem, imi plac piesele lui mai vechi si atat. iar daca tu iti permiti sa zici de unii ca sunt de cacat doar pt ca nu sunt de acord cu tine, date dracu de aici de pe forum....sau te-ai inregistrat ca sa te dai destept pe aicea,a? Invata sa gandesti omule.
Sper ca ai inteles ceva din asta si, daca tot o arzi pe forumul asta de hh , mai asculta si tu cate ceva, poate iti deschide si tie ochii ca rapul nu se rezuma doar la eminem si 50 cent!
peace


Nu esti FAN Eminem?!!??!??!!! Si ce draq cauti aici???? Credeam k forumul e pentru fanii Eminem!!! Cred k ai gresit adresa, pustiu'!!!!! Rapul nu se rezuma la Eminem, dar, dupa cum am mai zis, aici se vorbeste de Eminem. Sincer....care-i rapperul tau preferat? De ce?
;h
bog7
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Aug 17, 2004 9:31 pm
Localitate: Romania

Mesajde Asassinu » Sâm Sep 18, 2004 10:25 pm

Pai raperul meu preferat ar fi Methodman...pacat ca si el a scos un album nu chiar pe gustul meu, dar in general nu prea l-a interesat publicitatea prea mult. De ce imi place? Tehnica,flow,VOCE. Are stil.
B-Real(de la Cypress Hill,daca nu stii)....nu s-a vandut niciodata ieftin.
Mai sunt multi....
Si cine zice ca tre sa fiu fan ca sa intru aici????
peace
Ajutor, ajutor, a luat foc ceva?/Nu, mami, mi-am aprins tigara!
Asassinu
Junior Member
 
Mesaje: 373
Membru din: Vin Sep 06, 2002 11:33 pm
Localitate: Bucuresti

hey!!!

Mesajde pusto@ik » Dum Sep 19, 2004 8:02 am

cred k aici subiectul era subiect si chestia cu fanul cade, oricine poate sa-si exprime parerea, in cazul nostru de eminem, chiar dak e fan sau nu, deci pace!
if I can make one wish, I want a big big ass for the hole world to kiss
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi

Mesajde bog7 » Dum Sep 19, 2004 12:59 pm

FanClub Forum va spune ceva? :fuck:
bog7
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Aug 17, 2004 9:31 pm
Localitate: Romania

Mesajde bog7 » Dum Sep 19, 2004 3:29 pm

FanClub Forum va spune ceva????????????? ;y
bog7
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Aug 17, 2004 9:31 pm
Localitate: Romania

Anterior

Înapoi la Eminem

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori