Se apuca sau nu Eminem de politica ???

Forumul asociat fanclubului Eminem

Se apuca sau nu Eminem de politica ???

Mesajde StReEt`GirL » Lun Feb 14, 2005 9:28 pm

Mai nou am vazut in mai toate revistele si la tv ca cica se apuca de politica ... personal nu cred dar as vrea sa aflu si parerile voastre !
Ceva din mine imi spune ca e doar caterinca dar noul lui stil de imbracaminte (la costum si cu pantofi) nu prevestesc nimic bun ...
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Mar Feb 15, 2005 3:05 pm

eu zic sa iti faci temele pt miine si sa ne lasi cu aberatiile din libertatea.. k thx
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

???

Mesajde unycool_7 » Mar Feb 15, 2005 3:45 pm

Nu-i 'Libertatea', bah...e POPCORN... pofta buna! Ce minte creata ai sa lansezi thread-ul asta "interesant"... :bleah:
unycool_7
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Sep 19, 2004 4:52 pm
Localitate: Bacau

Mesajde StReEt`GirL » Mar Feb 15, 2005 5:30 pm

ms ms de complimeste ... oricum e din popcorn intr`adevar da ce`i cu asta ? am zis sa mai adaug si eu un topic da vad ca nu`i bina primit asa ca banuiesc ca ar trebui sa ma las de meserie :p vreau doar sa zic ca discursul lui de la Shady national convention i`a impresionat pe multi si doar vroiam sa aflu parerile voastre ...
HABEEB asa sa sti si tu pentru tine desi mai mult ca sigur ca nu te intereseaza : nu ma chiar omor nici cu temele si nici cu scoala :)))
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde 2peu » Mar Feb 15, 2005 5:59 pm

Sincer cred ca se apuca:D:D:D, va candida in 2008 impotriva partidului lui Bush, cine stie poate si va castiga:B
Ce sa faca ma ??? Omul care in afara de "fuck" sau "motherfucker" nu stie altceva, sa intre in politica...iti dai seama daca iese senator si se ia cineva din Senat de el, atunci sa vezi ca rime ii baga m&m, sau in loc sa se ia de oameni care nu iau facut nimic, ca Moby de exemplu, in melodiile lui, vei auzi "fuck senator....":D
"Tupac is the best rapper of all time"
Avatar utilizator
2peu
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Sâm Sep 04, 2004 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Mar Feb 15, 2005 6:23 pm

StReEt`GirL scrie:HABEEB asa sa sti si tu pentru tine desi mai mult ca sigur ca nu te intereseaza : nu ma chiar omor nici cu temele si nici cu scoala :)))


tinind cont de "sti" dap.. imi dau seama ca nu te omori cu scoala...

2peu scrie:Ce sa faca ma ??? Omul care in afara de "fuck" sau "motherfucker" nu stie altceva, sa intre in politica...iti dai seama daca iese senator si se ia cineva din Senat de el, atunci sa vezi ca rime ii baga m&m, sau in loc sa se ia de oameni care nu iau facut nimic, ca Moby de exemplu, in melodiile lui, vei auzi "fuck senator....":D


lasa ca mai stiu pe cineva care in afara de "asta la vista baby" nu mai stia prea mult si a ajuns guvernator de california :)
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde StReEt`GirL » Mie Feb 16, 2005 10:37 am

Pai de fapt daca tinem cont de faptul ca Shady a dovedit de foarte multe ori ca e imprevizibil nu m`as mira sa devina guvernator sau cine stie , poate chiar mai mult :)
Pe forumul de pe site`ul oficial erau multe discutii in perioada alegerilor si normal ca si acolo erau destui hateri care comentau la adresa piesei mosh si chiar se declarau impotriva campaniei organizate de Em ... totusi era si o persoana care nu era nici fan dar nici impotriva lui m&m dar care a scris un post foarte interesant , in care spunea ca s`a dovedit cu ajutorul sondajelor ca desi multe vedete au indemnat tinerii sa voteze ( P. Diddy , EMINEM si altzii) acestia nu s`au dus la urne in numar mai mare ca de obicei ... deci toata campania asta de incurajare a tinerilor nu a avut nici un efect! oare dc ?
HABEEB te rog sa ma scuzi :))) am uitat ui "i" la "sa sti"
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde 2peu » Mie Feb 16, 2005 5:32 pm

Spune-mi si mie cine o sa il voteze ???, cei cu varste intre 21-25 de ani, pt oameni trecuti de varsta aceea, nu o vor face, nu vor sa aiba un psihopat in conducerea tari...
Dar nu stiu de ce dracu ma mai chinui sa raspund, acest thread este fara sens, Eminem nu va ajunge niciodata in senat sau alt loc al puterii din USA...
Poate sa fie m&m foarte imprevizibil, dar sa spuneti asa ceva este chiar o tampenie....

PS_HABEEB, fata de m&m domnul "terminator" este totusi intreg la cap :D
"Tupac is the best rapper of all time"
Avatar utilizator
2peu
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Sâm Sep 04, 2004 11:00 pm

...

Mesajde Hades » Mie Feb 16, 2005 10:07 pm

unycool_7 scrie:Nu-i 'Libertatea', bah...e POPCORN... pofta buna! Ce minte creata ai sa lansezi thread-ul asta "interesant"... :bleah:


hmm... libertatea, popcorn e tot una...

PS: eu zic sa vb mai frumos daca nu vrei ban!
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde StReEt`GirL » Mie Feb 16, 2005 11:29 pm

Ms ms Hades ... apreciez gestu` !!!
2peu nu zicea nimeni ca o sa il voteze .... aici vorbeam daca se apuca sau nu de politica ... mai vedem dupa aia daca il votam sau nu ;)))
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Funny people you are!!!!

Mesajde unycool_7 » Mar Feb 22, 2005 4:08 pm

Hades, street girl, stiati ca 'ms'= ma sugi, nicidecum "mersi"....pe de alta parte 'mc'= merci... :bleah:

Apropo...mai hades...ms, ms, ms ca nu-mi iau ban!!! :fuck:

I joke, I joke, I kid, I kid...
unycool_7
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Sep 19, 2004 4:52 pm
Localitate: Bacau

Mesajde StReEt`GirL » Joi Feb 24, 2005 5:49 pm

in primul rand daca ai ceva minte in cap nu poti sa crezi ca eu i`as zice asa ceva dupa ce mi`a luat apararea ... in al doilea rand daca esti asa de destept si de cunoscator al prescurtarilor de pe mirc stai acolo si nu iti mai da aere de geniu aici ...
cat despre ban ... nu esti tu operator aici :P
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde HABEEB » Vin Feb 25, 2005 4:15 pm

operatori sint pe irc nu pe forumuri... heh...
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde unycool_7 » Sâm Feb 26, 2005 3:01 pm

StReEt`GirL scrie:in primul rand daca ai ceva minte in cap nu poti sa crezi ca eu i`as zice asa ceva dupa ce mi`a luat apararea ... in al doilea rand daca esti asa de destept si de cunoscator al prescurtarilor de pe mirc stai acolo si nu iti mai da aere de geniu aici ...
cat despre ban ... nu esti tu operator aici :P


Mey..."copila strazii"...esti prea COPILA k sa ma mai iau de tine...
P.S. cum e cu "operatoru'"? Cine stie toate chestiile de pe IRC?

HA-HA :bleah:
unycool_7
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Sep 19, 2004 4:52 pm
Localitate: Bacau

Mesajde HABEEB » Dum Feb 27, 2005 2:09 pm

StReEt`GirL de ce am impresia ca ai examenul de capacitate la vara si tu in loc sa invetzi te certzi cu lumea pe forum.. ntz ntz ntz
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde StReEt`GirL » Dum Feb 27, 2005 3:25 pm

nu sunt eu prea certareata dar adevarul este ca aces unic (asa crede el :) ) a inceput cu atacurile la adresa mea si nu numai ... cu examenul ce sa zic ? mai este destul timp ! oricum poate ca daca asta invata de acum nu le`as tine minte ...
unycool 7 : am zis operator pentru ca am incercat sa evit sa folosesc cuvantul moderator dar daca tu esti fericit atunci cand corectezi pe toata lumea nu am ce sa`tzi fac ! oricum am cam deviat de la subiect asa ca mai bine nu ne mai certam ca tot nu rezolvam nimic ...
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa

Mesajde unycool_7 » Dum Feb 27, 2005 4:05 pm

StReEt`GirL scrie:nu sunt eu prea certareata dar adevarul este ca aces unic (asa crede el :) ) a inceput cu atacurile la adresa mea si nu numai ... cu examenul ce sa zic ? mai este destul timp ! oricum poate ca daca asta invata de acum nu le`as tine minte ...
unycool 7 : am zis operator pentru ca am incercat sa evit sa folosesc cuvantul moderator dar daca tu esti fericit atunci cand corectezi pe toata lumea nu am ce sa`tzi fac ! oricum am cam deviat de la subiect asa ca mai bine nu ne mai certam ca tot nu rezolvam nimic ...


Ai zis si tu ceva adevarat in cele din urma...faza cu deviatu' de la subiect.. aaaa..si e "unycool_7", nu 'unic', nu 'cool', nu 'unicul'....e "unycool_7"! ! Get it? Peace! :dir:
unycool_7
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Sep 19, 2004 4:52 pm
Localitate: Bacau

Mesajde StReEt`GirL » Mar Mar 01, 2005 6:04 pm

in cele din urma am inteles dar totusi trebuie sa te lamuresc ce nu imi era mie clar ... pai unycool am crezut eu ca este egal cu unicul ( oo=u) asa ca asta era neclaritatea :) ! si ca sa te citez si eu "get it?" ... peace
StReEt`GirL
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Feb 08, 2005 6:45 pm
Localitate: acasa


Înapoi la Eminem

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator