De ce va place Eminem?

Forumul asociat fanclubului Eminem

Mesajde RoLaNd2 » Mar Ian 06, 2004 10:32 am

EMINEM 4 EVER .
II cel mai bun si imi place ffffffff. mult de Eminem.El ii cel mai bun si imi imi plac rimele lui si flowu` lui la nebunie.El ii cel mai bun .



Peace
Fişiere ataşate
images[1].jpg
images[1].jpg (3.06 KiB) Vizualizat de 1647 ori
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

E tare , n-ai ce zice!

Mesajde Flash aka Shady » Vin Iul 30, 2004 2:23 pm

Mie imi place in primul rand ca are versuri tari , imaginatie nemaintalnita , stilul lui (are un stil personal: ati observat cum se imbraca , cum tine microfonul cand canta ), comportamentul , si cum a spus si el are mai multe fete (Slim Shady , Eminem si Marshall Mathers) si cel mai important ca are o fata si continua sa cante (X-zibit si Coolio de exemplu nu au mai scos nimic nou)
That's all I got to say! That's my word!
Avatar utilizator
Flash aka Shady
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Iul 07, 2004 11:00 pm

sunt nou

Mesajde Tyco » Dum Dec 05, 2004 4:50 pm

Eminem e cel mai tare. are voce si talent toate melodiile lui au ajuns in top,mai ales just lose it









Danger[/QUOTE]
Tyco
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Dec 05, 2004 4:28 pm
Localitate: Arad

Mesajde B-ZAR » Mie Dec 08, 2004 4:41 pm

pentru ca e eminem...de aia e tare:)...shi io copilu' care-i fanu' lui cel mai mare:)...hehe...am fost la lansare...oops,am vrut sa zic...filmare...sau...mishcare?...care?....Nu shtiu,fratzioare...da-n cur ma doare.!...eminem e cel mai tere!...Oare?
Cel mai plictisit shi cel mai ushor de gasit...
Avatar utilizator
B-ZAR
Junior Member
 
Mesaje: 68
Membru din: Dum Feb 29, 2004 12:00 am

imi place Em pt

Mesajde danny_sev » Dum Sep 09, 2007 9:12 am

sal all sunt un tip nou venit dar cred ca pot sa imi dau si eu cu parerea in privinta lui eminem.pe mine unul ma impresionat povetstea vieti lui marshall bruce mathers "slym sadi",cum a fost el torturat si totusi sa ridicat si ajuns unde a ajuns.intradevar cand a avut duelul rap cu care em erea cunoscut cu numele M&M a ajuns in finala si din pacate a pierduto acolo a fost remarcat de dre.emienm prin muzica isi povestetste viata sau lectiii de viata adevarate.dar mai tare e 8 milee voi ce parere aveti????
danny_sev
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Sep 08, 2007 10:49 pm
Localitate: dr.tr.severin

Mesajde danny_sev » Dum Sep 09, 2007 9:18 am

si va pot ruga ceva am avut o problema cu compu si am fost nevoit sa iai reinstalez windosu si am pirdut tot imi dati si mie care doriti mel de ale lui em????
danny_sev
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Sep 08, 2007 10:49 pm
Localitate: dr.tr.severin

Mesajde Emrah » Lun Sep 28, 2009 11:21 am

Emin3m este sooper tare.Hi's cool!
Emrah
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Sep 06, 2009 8:58 pm
Localitate: Tulcea

Anterior

Înapoi la Eminem

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator