credeti ca EMINEM va canta vreodata in romania?

Forumul asociat fanclubului Eminem

credeti ca EMINEM va canta vreodata in romania?

Mesajde sorinake » Joi Iul 10, 2003 8:59 pm

eu cred ca da.
SA NU UITI DE UNDE PLECI CA NA-I SA STI UNDE VREI SA AJUNGI!
sorinake
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Mie Iul 09, 2003 11:26 pm
Localitate: spania zaragoza

Mesajde AdevaRapper » Joi Iul 17, 2003 10:47 pm

Da, sunt convins! De-ar fi cat mai curand...
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde gizzo » Joi Iul 17, 2003 11:47 pm

O sa fiu mai pesimist si o sa spun ca prea curand n'o sa'si miste carnea si oasele pe aici. Din cate am inteles ar fi avut o oferta sa cante in Romania si ar fi cerut 1,5 mil $....tara noastra fiind considerata una de risc (din cauza tzepelor care sunt frecvente pe aici...plus ca s'a crezut ca nu ar veni atat de multa lume incat spectacolul sa fie considerat un succes).
Avatar utilizator
gizzo
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

EM|N3M_

Mesajde mihai99 » Sâm Aug 02, 2003 4:50 pm

Nu va veni nicodata in romania....daca ar fii sa vina nu si-ar putea permite nimeni sa dea o gramada de bani pe un bilet...
mihai99
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Aug 01, 2003 10:14 pm
Localitate: Rm.Valcea

Nu cred, dar sper !

Mesajde Trade M. » Sâm Aug 23, 2003 8:25 pm

Eu zic, ca o sa apara (si o sa cante) Eminem si prin Romania, intrebarea e : "Cand ?" !
Despre partea cu banii eu zic cam asa:
1. Daca ar fi cerut doar 1.5 mil $, e putin !
2. Cred ca sunt multi care ar merge la concert, si care ar gasi ei pe undeva gramada de bani necesara pt achizitionarea unui bilet !
Trade M.
Junior Member
 
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 09, 2003 11:00 am
Localitate: Auto-Banat

Mesajde rady » Lun Aug 25, 2003 1:56 pm

de venit... cred ca va veni, dar nu prea curand, ci abia dupa ca va expira cum sunt mai toti artistii straini ce canta la noi
iar 1,5 mil $ nu mi se pare chiar putin la economia actuala a tarii noastre
tu crezi ca chiar asa zboara banii la noi in tara? ca vine 1 si canta si gata, peste noapte ia 1,5 mil$??
pai cine s-ar mai duce la un concert? fi sigur ca banii nu ii plateste statul, ii platesti tu din buzunarul tau
cata lume ar putea intra la concert? mai mult de 30.000 nu cred, asta in cazul cel mai bun. deci, printr-un simplu calcul biletul va fi in jusr de 50$ adica aprox 1.600.000 lei, ceea ce pt. uni e cam scump

sper ca n-am dat in paronia
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Lun Aug 25, 2003 2:27 pm

dupa care o sa zboare
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Asky » Joi Aug 28, 2003 12:40 pm

Optimist, pesimist... eu zic ca cel mai bine i sa fi realist... :) nu cred ca o sa vina Eminem nici o data p-acilea... am auzit si eu faza aia cu 1,5 mil$ si nu cred ca o sa plateasca tara noastra pentru el:mad:
If I Fall Along The way Pick Me uP and dust me off. If I get too tired to make it be my breath so i can walk
Asky
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Aug 27, 2003 2:14 pm
Localitate: Hell

Mesajde lamina » Dum Aug 31, 2003 11:48 am

cine stie..poate da norocul si peste noi..:p da` oricum daca o sa vina cu siguranta ca va veni in capitala, asa ca tot nu va fi de ajuns. eu nu prea va inteleg cum puteti sa fiti fani adevarati, cand nu l-ati vazut niciodata... acuma` nu spun ca mie nu-mi place de el, dar nu pot sa spun ca sunt fana adevarata...asta e...:D
don`t push me far,
i`m a crazy girl
lamina
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Iul 02, 2003 11:22 am
Localitate: iasi

Mesajde Lärägë » Dum Aug 31, 2003 5:11 pm

de venit..e possibil, dar un mare concert cu Eminem in Romania.e imposibil.
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Mesajde HERETE » Dum Sep 07, 2003 9:01 pm

oricum eu zic ca omu o sa se retraga in curand in spatele studiolui asa ca n-o sa ajunga in romania. cine draq a venit in romania in afara de michael jackson.. ?
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

In afara de jackson....

Mesajde rap_t_one » Joi Sep 11, 2003 7:18 pm

Da de trupele consacrate de rock ce zici Herete....??
DE coveru' dupa Uriah heep a lu' Iris ce zici???
Si hai sa zicem (No Offense) pe cand uriah heep avea 4 albume lu Eminem ii taiau poate buricu'......:)
....... Si cu Jackson la fel......:)
DEci .... mai degraba nu va veni ca isi incheie cariera de mcee in puterea cuvantului si va trece la productie....... Cei care o sa-i ia urmele poate vor veni......:con:
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde HERETE » Mar Sep 16, 2003 3:55 pm

imi pare rau dar cand a venit Uriah Heep sau alte formatzii la noi ???? au venit cumva cand erau in culmea gloriei sau cand expirasera de demult ?? mai gandeshte-te.
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

...

Mesajde n3aGabitz » Mie Sep 17, 2003 5:56 am

Ai uitat de The Prodigy? Au fost de doua ori in Romania, iar a doua oara in 97 erau VEDETE...si au facut SHOW la polivalenta...de unde stiu, ca am fost acolo.

Consider ca exista 50% sanse ca Eminem sa vina in Romania. Numai cineva cu bani multi sa il invite, si in deschiderea lui sa cante mai multi de talie mare din tara...ar putea veni. Deci e pe interese, si parerea mea este ca exista cativa oameni in Romania cu destui bani ca sa ii faca o oferta lui Em'. Cine stie...niciodata nu stii ce se poate intampla.

peace
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde HERETE » Mie Sep 17, 2003 11:20 am

offtopic a aparut pe net Obie Trice Cheers retail.... cine il vrea ma gaseste pe #gamesromania pe undernet :D
ps acuma ma apuc sa-l ascult si dau cu parerea apoi
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

Mesajde badyy007 » Mie Sep 17, 2003 8:06 pm

eu cred ca va venii............................cand va zbura porcu de unde dracu sai dea astia 1,5 mil de para romanii nu au bani de paine si dau bani sal vada pe aminem cantand si pe deasupra mai sunt si manelisti.sunteti de acord cu mine. :con: sper sa vina dar nu o sa ma duc daca cere 2mil de lei pe bilet ;P daca vine va spun eu ca se vor duce putini la spectacol ca nare lumea bani ce dracu
badyy007
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Sep 05, 2003 8:53 pm
Localitate: Best place best time

Mesajde Uncle Boggy » Dum Sep 28, 2003 1:28 am

Slabe sanse sa vina Eminem pe la noi, dar totusi sper in continuare.
1,5 miloane cam putin???
Vi se pare voua putin dar mie unul mi se pare o droaie.
Se vor gasi probabil destui pusti de bani gata si care nu au nimic de a face cu hh care vor merge sa-l vada. Dar cei care cu adevarat aprecieaza si cunosc genul asta de muzica vor sta acasa si-si vor baga unghia-n gat pt ca nu-si permit sa se duca acolo.
Deci daca ar fi sa vina, ceea ce nu cred ca se va intampla, va crea mai multa dezamagire in randul celor care asculta muzica asta.
Avatar utilizator
Uncle Boggy
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Dum Noi 17, 2002 12:00 am

Poate....

Mesajde I`m With You » Dum Sep 28, 2003 7:12 pm

[Poate o sa avem norocul noi romanii k EMINEM sa vina in Romania...Dar ... Nu cred ca romanii ar avea atatia bani pentru bilet...Insa mie mi`ar placea sa`l vad...kiar daca biletul m`ar costa 500 de euro... dar nu toti isi permit,asta e realitatea,asta e ROMANIA.. ]
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde HERETE » Lun Sep 29, 2003 1:04 pm

n-are nici o legatura cu faptu ca asta e romania bla bla...e faptul ca omu se duce unde are vanzari si unde stie sigur ca la un concert de-al lui va fi plina sala...la noi manelishtii-s in floare asa ca....
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

Never!

Mesajde IoanaA » Sâm Oct 11, 2003 10:05 pm

Imi place Eminem mult, dar nu cred ca va vizita tara noastra din mai multe motive.
Nu cred ca tara e dipsusa sa plateasca cat cere el, si-apoi daca nu se recupereaza banii ce face? Scoate statu' de la el?
Eventual daca ar canta Eminem manele :D ca sa vina manelistii sa umple sala si sa iasa banii...
Eminem , ca si muuulti altii , si oameni de rand, nu cred ca stiu de existenta tarii noastre...

Asta e... nici Em, nici 50 , nici J Lo si altii nu o sa vina sa cante aici din aceleasi motive care le-am mentionat si mai sus...
Avatar utilizator
IoanaA
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde I`m With You » Joi Oct 16, 2003 5:38 pm

eiiii ma
nu vedety ca in romania asta vin numa` de astia care canta muzic a latina sau mai jtiu yo de care ?! no shi* da` em n`o sa vina never aici !! :( din pacate normal
cred ca nici un hip`hop`er nu o sa vina aci
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Oct 20, 2003 6:41 am

Eminem va canta si prin Romania...acum ziua si anul nu o sa il stim...
Ce e sigur ca nu prea curand...
Asa ca ... sa speram in continuare...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

eu stiu

Mesajde tortulet » Joi Oct 23, 2003 1:18 am

statzi linistitzi ca va veni si asta pe la noi cand nu va mai avea succes afara
tortulet
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Oct 23, 2003 12:10 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Faded Existence » Vin Oct 31, 2003 6:03 pm

Da va veni si el...cand "the good old Romania " :) va fi putzintel mai bogata si va putea sa-l plateasca cateva sute de mii $ pe M and M sa vina si la noi :)
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde onTHEmic » Lun Noi 17, 2003 11:37 pm

Nu, nu cred ca va canta in Romania.
onTHEmic
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Noi 16, 2003 3:56 am
Localitate: Direct din PLANTATIE

Poate...

Mesajde Aurolacul » Mar Noi 18, 2003 3:59 am

Dar atuncea u o sa ne mai placa Eminem, atuncea o sa mearga ai nostrii in America sa caste gura americanii la ei.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Dzeu » Dum Noi 30, 2003 2:55 pm

Parerea mea este ca e posibil sa cante prin Romania...da' sansele nu-s prea mari...
Razi!Maine poate fi mai rau!!!
Avatar utilizator
Dzeu
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Mie Iul 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Faded Existence » Sâm Dec 13, 2003 10:46 pm

In fond, nimic nu e imposibil....Asa ca de ce nu?
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde tUdOrUK » Mie Dec 17, 2003 12:31 am

eu nu cred ca eminem va tine un concert intr-o tara care nici macar nu este in uniunea europeana! cand a fost in anglia a luat 2 milioane in £ shi a tzinut 5 concerte..plus glasgow! deci 2 mil pe concert! cine ii plateshte ma ?? guvernu in orice caz nu! tziriac..hmmm asta are bani dar numa in sport ii investeshte...care om bazat in tzara asta a noastra il aduce pe eminem in romania??
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Mdea

Mesajde DEVIL_MM » Mie Dec 17, 2003 4:19 pm

Asta vroiam sa spun si eu .... ca Tudor
Ei bine eu am fost in Dublin la concert si a cerut si acolo tot cam atata... n-are bani statu roman sa-l plateasca pe Eminem....
Plus ca nu va inesti nimeni in concertul lui.....
Desi sunt in Romania la ora actuala o gramada de fani....cred ca mai mult de jumatate din rapperii romani sunt fani eminem
DEVIL_MM
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 17, 2003 4:10 pm
Localitate: HELL

Următorul

Înapoi la Eminem

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron