Faima UCIDE !!!

Forumul asociat fanclubului Eminem

Faima UCIDE !!!

Mesajde CrAsh0v3r » Sâm Sep 06, 2003 4:33 pm

Sunt doar qurios sa vad si parerile altora despre asta.
Eminem a ajuns destul de sus... intrebarea mea este urmatoarea : " Oare Eminem va avea acelasi sfarsit tragic k si 2Pac ? "
Acum sa nu credeti ca as vrea sa se intample asta... dar stiti si voi cum e, atunci cand esti faimos, se gasesc o multime de invidiosi care ar putea sa-ti faca rau... poate ca nu e si cazul lui Eminem, dar totusi...
Astept raspunsuri...
PACE !!!
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Mesajde HERETE » Dum Sep 07, 2003 9:04 pm

o tampenie topicu asta nu te supara da asa e.... in primu rand pac si cu biggie au murit de fraieri ca sa nu zic altfel. dc ar muri eminem ? nu mai exista asa zise " razboaie " intre east si west ... dupa cum ai vazut si la vma eminem s-a imbratisat cu p.diddy. parerea mea ca s-a depasit perioada aia de violentza fizica. acu doar cea verbala e fara de care rapu nu prea poate exista in ziua de azi pentru ca e realitatea cruda care nu prea poti s-o descrii in pasarele si campii cu flori :D ( am aberat deja stiu :D ).
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

Mesajde Lärägë » Lun Sep 08, 2003 8:31 pm

stii,cand dupa cateva albume, care au spart piata si te-au facut extrem de bogat,fanii incep sa tipe ca esti gangsta wannabe, te costa putin sa dai cateva zero-uri ca cineva sa dea click pe eminem sau pe cineva din top10.

P.S.Herete diddy s-a imbratisat cu em? si care-i faza?vezi, topicul nu este tampit,tu esti out of sync si in plus esti fraier daca zici ca 2pac a fost fraier,omul ala avea idealuri pe care mintea ta de fraier nu le intelege, fraiere.
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

ca bine zici Da_Game

Mesajde CrAsh0v3r » Mar Sep 09, 2003 12:29 am

HERETE... mai documenteaza-te si apoi sa vii sa zici ca Tupac a murit de fraier.. hai ca ai fost "bestial" cu faza asta... pe bune
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Mesajde deianira » Joi Sep 18, 2003 12:23 pm

tot respectu pt 2-pac, ca la vremea aia era unul din cei pa care ii ascultam (tot respektul pt superleo shi kamil care m-au bagat pe felie, daca se recunosc sper sa-mi scrie raspuns).

Fratzilor, eminem nu va muri impuscat, va muri din cauza fanilor de kkt! e o alta poveste cu el! daca la inceput conspiram cu el, acum a cam inceput sa ma plictiseasca cu fazele lui de 2 bani si 50 cents!
deep in thoughts, deep in trouble
Avatar utilizator
deianira
Junior Member
 
Mesaje: 78
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:00 pm

Mesajde Lärägë » Joi Sep 18, 2003 6:09 pm

Nici mie nu-mi place feminem,ca se tot bagí  cu masa si acum se baga cu fiicsa,dar ceea ce zici tu da dovada ca n-ai ascultat decat cateva"piese" de em,s-au nu intelegi nici o pula din ceea ce asculti.
pace si respect
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Mesajde deianira » Vin Sep 19, 2003 10:23 am

Initial trimis de Da_Game
Nici mie nu-mi place feminem,ca se tot bagí  cu masa si acum se baga cu fiicsa,dar ceea ce zici tu da dovada ca n-ai ascultat decat cateva"piese" de em,s-au nu intelegi nici o pula din ceea ce asculti.
pace si respect


nu am ascultat deloc eminem ca mi-a fost antipatica mutra lui de la bun inceput, dar cei mai buni prieteni ai mei asculta emenem si ma streseaza cu al lor slim shady si ma gandesc cu placere ce o sa se mai oftice cand vor vedea ce am scris!!! De altfel sa nu crezi ca n-am cugetat si la partea buna a lucrurilor, dar aia o las deoparte, eu ma aflu aici ca sa critic, asta mi-i stilul si caracterul! Sa fie!
deep in thoughts, deep in trouble
Avatar utilizator
deianira
Junior Member
 
Mesaje: 78
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:00 pm

Mesajde Lärägë » Vin Sep 19, 2003 3:39 pm

Daca judeci lumea dupa mutra..bafta
Daca critici ceva, trebuie sa te bazezi pe ceva,daca te bazezi ..eehh pula..bafta.
<< peace >>
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Mesajde HERETE » Vin Sep 19, 2003 11:14 pm

Da_Game stim ca JaRule e faggot asa ca....
2pac si cu Biggie au murit de fraieri pentru nishte pizde si bani...
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

Mesajde Raspopitu » Sâm Sep 20, 2003 1:22 am

Ba Da_Game tu daca nu te iei de cineva nu esti om.
Lasa omu' sa isi zica parerea oricare ar fi ea si gata.A da...si mai citeste si tu ce a scris fiecare dupa care raspunde la ce ai citit.
Tu dintr-un raspuns al unui individ intelegi cel mult jumatate din sfert.Pot sa jur ca vei citi acest post de 5 ori sa intelegi ideea esentiala si atunci o vei bulibasi ca de obicei.
Cat despte topic....."nu se stie niciodata ce se poate intampla".



Ceau
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Lärägë » Sâm Sep 20, 2003 2:30 pm

HERETE :ma bucur ca il adori pe Ja Rule si mercy pt informatie.

Raspopitu:
Tu dintr-un raspuns al unui individ intelegi cel mult jumatate din sfert.Pot sa jur ca vei citi acest post de 5 ori sa intelegi ideea esentiala si atunci o vei bulibasi ca de obicei.

exact asta credeam si io despre tine,pan acum nu ai zis nimic la subiect,ce esti critic?
Cod: Selectaţi tot
parerea mea ca s-a depasit perioada aia de violentza fizica
cate persoane legate de lumea hip-hop-ului au fost omorate in ultimii 2 ani stii? hh este un "sport"violent,atat verbal (moral) cat si fizic,parerea mea.
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Mesajde deianira » Lun Sep 22, 2003 12:41 pm

[/code]cate persoane legate de lumea hip-hop-ului au fost omorate in ultimii 2 ani stii? hh este un "sport"violent,atat verbal (moral) cat si fizic,parerea mea. [/B]


imhi, dar tu stii, nu? Ia zi-ne si noua sa jtim ji noi!

Daca asa vretzi sa mearga treaba si pe la noi...

Sper sa ajungi sportiv de performantza in sportul asta extrem, bafta! And bloody peace!
deep in thoughts, deep in trouble
Avatar utilizator
deianira
Junior Member
 
Mesaje: 78
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:00 pm

Mesajde Lärägë » Lun Sep 22, 2003 3:45 pm

nu vorbeam de hh ro
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Mesajde Bboy-SBb » Mar Mar 23, 2004 12:37 pm

k...cititi cu atentie (in cazul cind nu stiti versurile pe de rost)
NAS...."You're The Man"

But wait a sec', give me time to explain, women and fast cars
And diamond rings can poison a rap star
It's suicidal, how I smoke in so much la'
I saw a dead bird flyin through a broken sky
Wish I could flap wings and fly away
To where black kings and Ghana stay
So I could get on my flesh right away
But that'll be the day when it's peace
When my gat don't need to spray
When these streets are safe to play
Sex with death, indulge in these women
Vision my own skeleton swimmin in eternal fire
Broads play with pentagrams in they vagina
Like the Exorcist, then they gave birth to my seeds

NAS..."My Way"

And just to think some would die to get with I got
They think it's alot, the blink of an eye, you can get shot
Niggas is wolves, coming if you ruthless or not

...get it...poti sa mori :-: just like that...vremea conflictelor s-a terminat...dadada...vezi JamMasterJay(R.I.P.)....niciodata nu stii cum te ia vreun prost...cu care ai avut ceva in trecut si acum e gelos pe faima ta
HERETE...."2 pac si Biggie au fost niste prosti de aia au murit".....sa mori tu mah...hai ca esti tare... :M
Bboy-SBb
 

Mesajde sadox » Sâm Mar 27, 2004 11:13 pm

Yo nu sunt veteran la treaba astah pentru ca nu l-am ascultat pe 2pac kiar cand a aparut in acest "rap game" dar cu toate astea pot sa-mi expun shi yo punktuh meu propriu de vedere:first of all cred ca totushi (ba mai mult decat atat) a facut un good job in rapu' din USA asha ca tot respectuh pentru el.Cat despre faza aiah nasty cu uciderea lui shi a lu biggie nu shtiu prea multe da cred ca cineva a planuit treaba astah de ceva vreme shi a ashteptat momentuh potrivit sa-l shut him down din pakate.cat despre eminem nu cred ca se lasa prada mortzii asha ushor ...cred.Poate am parut cam subiectiv pah thread da ...astah e ....parerea mea.PACE! tuturor:)
Singur cu mine
Avatar utilizator
sadox
Junior Member
 
Mesaje: 445
Membru din: Joi Dec 26, 2002 12:00 am

Mesajde I`m With You » Mar Apr 06, 2004 5:30 pm

Haideti mah....cand a murit 2pac (respekt 4 him),erau alte vremuri...Nu cred ca va muri Eminem ca 2pac...
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde MySeLf » Vin Sep 09, 2005 11:51 pm

i-ar pute lu` em sa moara ca tupac...
MySeLf
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 10:17 am
Localitate: sub masa

Mesajde RazVee » Sâm Iun 02, 2007 9:41 am

in USA orice e posibil... sper sa nu fie in cazul lui Em (cum a murit prietenul lui cel mai bun Big Proof sau 2pac...)
Avatar utilizator
RazVee
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iun 01, 2007 11:00 pm


Înapoi la Eminem

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron