Trebuie Sa Vdetzi Azta!!!!

Forumul asociat fanclubului Tupac Shakur

Trebuie Sa Vedetzi Asta!!!!

Mesajde Thugzta » Joi Feb 23, 2006 5:26 pm

Ei bine ... nu shtyu daka este o gluma foarte proasta la adresa lui Tupac sau un adevar care o sa t faca sa crapi in fatza monitorului ! ...deshi sustzin in continuare ideea ca 2pac a murit in '96 shooting ... acest link luat de pe un site respecktat de fanii lui 2pac ( inka se numeshte TupacFans.com) ... dezvaluie un miniclip filmat de HollaBack in care 2Pac este vazut vbind cu outlawz (sustzin ei ) .... LINKUL : http://www.tupacfans.com/alive_video.php - ( va trebe windowz media player 9 ca sa vdetzi ... cel putzin mie cu WMP 9 mio mers ) .. Peace!
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde Neddy » Sâm Feb 25, 2006 12:47 pm

Tare faza, nu stiu ce sa spun
Pace
Avatar utilizator
Neddy
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Mie Iul 10, 2002 11:00 pm

Mesajde Thugzta » Dum Feb 26, 2006 2:35 am

Da' nici eu nu shtyu sa spun .... orice e posibil .... ei' omule .... daka nu ai vazut poetic justice sau vrei sa l vezi din nou ... tocmai am vazut in program ca dau ajtya de la PrimaTv maine filmu ( maine fiind duminika ... 26 februarie ) .... ora 23:30 ....ENJOY !
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

haha what a joke

Mesajde dan83euthanesia » Mie Mar 15, 2006 3:52 am

da foarte ciudat ca atatia ani nu sa filmat nimik si deodata gata e ALIVE! e frumos pe Calculator in BLUE BOX facut dar nu e nici viata vietilor adevarat! putem so invartim cum vrem nu mai traieste baiiiiiiiiii! acum cica nu mai e prin haway sau io stiu unde akum e prin los angeles la eu stiu ce studiou si da DISSuri catre eminem , mase si JD ! hahaaaaaaaaaaaa !never ever! blue box make it's posible! foarte ciudatat toata faza ca e atat de senzational ca ala antai sta si da un raport inataii dupa coltu blocului inloc sa puna mana pe camera sa filmeze numai cadru cu Tupac daca e stire de senzational! si dupa aia se repeta cadrele bla bla! si normal ca cei de la outlawz tre sa mai strige si numele PAC PAC ! parca nu am stii ca el este Tupac daca ar fi adevarat! frumos facut dar FAKE!
dan83euthanesia
Junior Member
 
Mesaje: 183
Membru din: Dum Iun 13, 2004 5:10 pm
Localitate: stmarteen

Mesajde dan83euthanesia » Mie Mar 15, 2006 4:51 am

ahhhh trebuie sa ma korektez un pic! FAKE RAMANE dar e mai posibil ca cel din imagine sa fie pur si simplu un tip care arata ca tupac! numai ca e mult mai slabanog si mult mai mic decat tupac! si sa nu uitam camera te face deobicei mai solid! e definitiv un FAKE!
nu inteleg chiar de ce ne spune ala de la "outlawz" care pun pariu ca nu e nici un membru de la outlawz , oricum nu sunt unii din membrii cunoscuti din melodii cum napoleon,edi, etc. dar nici unii din membrii noi nu sunt....hey uitel pe tupac sau ce zice el acolo? il striga pe tupac PAC PAC la sfarsitul clipului hahaaaaa ==D ! cred ca chestia cu calculatoru genu "RONALDINHO DA IN BARA DE 4 ORI CONSECUTIV" ar pica, nau negrii aia timp si bani sa faca asa ceva...
dan83euthanesia
Junior Member
 
Mesaje: 183
Membru din: Dum Iun 13, 2004 5:10 pm
Localitate: stmarteen

Mesajde Thugzta » Vin Mar 24, 2006 12:48 am

Dah Ai Dreptate Dane' ! Ii cam Fake ... da mi so parut cam interesanta faza ... am vrut pur shi simplu sa vo arat shi voua .... + shi mie mi se parea cam ciudata faza aia cu "yo thatz pac maan!" d la sfarshit ... in orice caz ... am specifickat mai sus ca in continuare sustzin teoria '96 cu orlando anderson ... NU CU SUGE KNIGHT ( deshi nu e exklus....mam uitat la resurrection shi mia fkut o impresie buna Knight+ ca in noaptea aia s-a bagat shi el in clinch pt tupac deci nu era snitch) .... orikum dane' ... am vazt' multzi pe forum care ink cred ca 2pac iz alive shi doar de-aia am postat threadul .... sincer nici io nul crdeam pe tampitu ala de reporter cica "dissin eminem fo' puttin that last album!" ( Loyal 2 the Game pt necunoscatori ) .....aia ar veni sa dissezi pe cineva ca tzo fkut tzie albumu shi incearka sa tzi mentzina pozitzia de legenda shi sa te tzina in topuri dupa 9-10ani ( Ghetto Gospel o rupt tot 2005u' ....ieshind in final piesa nr 2 al anului ... o aratat shi pe Mtv HIts ).So Dane' Ur Mf' Right :D
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde 2pac za best ya » Lun Apr 03, 2006 9:01 pm

tare clipu il aveam din nainte.....io sustin ca este o gluma proasta.Dupa cum se poate vedea la sfarsit cameramanul este descoperit de catre un "nigga" sai zic asa care se apropie de el zambind dak chiar ar fi fost tupac akolo nu cred ca cameramanu ar fi fost lasat sa difuzeze caseta (parerea mea era ca primu lucru care ar fi fost facut ar fi fost distrugerea casetei si eventual o mama de bataie la cameraman).
2pac za best ya
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Mar 28, 2006 7:07 pm
Localitate: la mine acasa in da hood

Mesajde Rapp3R_boY » Sâm Apr 08, 2006 12:06 am

salut la toti...is nou p'aci...am citit diverse forums da am ramas mai dubios decat eram...oricum despre video-ul asta pot sa zic ca dak era pac ar fi reactiona si n'ar fi zambit la cam...si o alta chestie care am observato...ai vazut ca langa video box era pus noul cd?!dupa mine e un FALS doar pentru a atrage atentia....pt vanzarea cd-ului...deci...voi ce ziceti?
Avatar utilizator
Rapp3R_boY
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Apr 07, 2006 11:00 pm

Mesajde dan83euthanesia » Vin Apr 14, 2006 12:40 am

deci apropo de teorii! lu-ati drept exemplu ce sa intamplat cu PROOF sa intamplat asa lafel si cu tupac in acea seara! sa zic altfel "doi negrii sau batut unu a plecat si-a luat arma l-a asteptat afara si ia traso" asa sa intamplat si cu PROOF acum 3 zile! dintrun fight a escalat si ajuns unde sa ajuns! :dir:

de multe ori se face o poveste mai mare decat este intradevar si devine chiar o teorie! nici eu nu cred "teoria cu suge knight la omorat pt ca el facea bani cu tupac,daca tupac mai era in viata el era peste JAY Z, 50Cent si toti astia cu bani azi!" da deci clipu e haios dar fake! ==D
dan83euthanesia
Junior Member
 
Mesaje: 183
Membru din: Dum Iun 13, 2004 5:10 pm
Localitate: stmarteen

Mesajde 2Pac_Style » Vin Mai 26, 2006 2:38 pm

Mam Gandit Sami sami spun si yo parerea kiar dk nu seamana cu a voastra.Treaba cu 2Pac k na reactzionat la vederea camerei e cam aiurea,d unde stitzi voi k nu sa saturat d atata ascuns,sau stitzi k se zice k el siar fi inscenat moartea pt k urma sa intre la mititik si sa zicem k perioada de desfasurare a procesului aa expirat;),treaba cum k aia nar fi din outlawz e falsa,se observa cel putin un component si park e suge pakolo....Whateva!!!Pac Iz Alive 4 Me !!!Peace!!!
Avatar utilizator
2Pac_Style
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 22, 2006 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Mar Mai 30, 2006 7:38 am

pun pe foc gramatica limbii romane!
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde MC_ToXx » Lun Iun 12, 2006 8:58 pm

Hm............... o gluma tare..................... proasta sí£ o lu-am logic daca era pe bunea clipu` ala ajungea la toate Televiziunile din USA si apoi din LUME tipu` isi scotea o gramadí£ de bani............. ca era o stire BOOOOOOOMBA si in al 2 lea rand nu era nici un OUTLAW in clip am avut ocazia sa ii cunosc pers. la un concert din ATLANTA din 2001
I Am Who I Am Only God Can Judge ME
MC_ToXx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Aug 17, 2004 5:22 pm
Localitate: romania

Mesajde THUG BOY » Dum Iul 30, 2006 8:32 pm

frate eu zic aci vrajeala curata cum sa apara asa simplu dupa ce 'sia inscenat moartea si atunci cand a vaz camera pac nu a reactionat in nici un fel.Asa ca...
THUG BOY
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iul 22, 2006 7:31 pm
Localitate: TULCEA

Mesajde makaveli'07 » Vin Ian 05, 2007 3:58 pm

miar placea sa cred ca e adevarat dar .......
nu s-ar fi lasat filmat dupa ce nu sa aratat atata timp
e tare filmarea asta oricum
ne mai da un subiect de ,7 day theory':))))))
makaveli'07
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Ian 05, 2007 3:07 pm
Localitate: timisoara


Înapoi la Tupac Shakur

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron