Datorita Cui Credetzi Ca A Reushit 2Pac?

Forumul asociat fanclubului Tupac Shakur

Datorita Cui Credetzi Ca A Reushit 2Pac?

Mesajde Thugzta » Dum Mar 26, 2006 10:49 pm

Totzi Va Datzi Mari Fani Tupac ... sa va aud akuma parerile...datorita cui credetzi voi ca a ajuns 2pac rapperul nr 1 in lume???cine i-a influentzat muncka ?pe cine se baza el ?
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde HABEEB » Lun Mar 27, 2006 7:54 am

cine a zis ca e "rapperul nr 1 in lume" ?!
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Lool

Mesajde Thugzta » Lun Mar 27, 2006 1:31 pm

pai aja e ...nici nu ar trebui sa te contrazici cu mine ... nu mi zii tu mie akuma ca un white boy ( eminem ) ar fi rapperul nr 1 in lume in muzika negrilor .... B.I.G nu e ashja de cumparat ca shi 2pac .... chiar shi in zilele de azi .... adika MAI ALES IN ZILELE de azi prunci ajtya ishi cumpara albumu 2Pacalypse Now ... All Eyez on Me sa nu vbezk ... daca eshjti un orashean , dai un party , nu cred ca ar strika un CD All Eyez On Me .... shi habeeb uitate shi tu la Tupac Ressurection la sfarshit arata oameni din diferite zone a pamantului care il venereaza chiar shi in zilele de azi .... prin felu lui dea fi 2pac ii cel mai tare .... habeeb tu crezi ca cincizeci de centzi sau eminem is mai tari ca 2pac ?....

eu ma ashjteptam de la threadul azta sa apare replyuri cu nume ca Eazy-e & N.W.A ....Mc Eiht shi Compton Most Wanted ,SouthCentralCartel ....
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde Thugzta » Lun Mar 27, 2006 1:36 pm

eu ma ashjteptam de la threadul azta sa apare replyuri cu nume ca Eazy-e & N.W.A ....Mc Eiht shi Compton Most Wanted ,SouthCentralCartel ....
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Mar 27, 2006 2:24 pm

Thugzta:
1. nu mai scrie două posturi consecutive in mai puţin de trei ori. editează-l pe primul.
2. persoana care deschide un thread nou este prima care-şi spune punctul de vedere.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Sică » Lun Mar 27, 2006 2:25 pm

Eazy-e sigur a avut un rol important, mai sunt si snoop cu dre care au avut un cuvant de spus pt. cariera vedetei de hip-hop
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Thugzta » Lun Mar 27, 2006 4:56 pm

Eu spun ca cel mai folositor prieten a lui 2pac , care i-a curmat viitorul in showbiz a fost fara indoliala Shock G de la Digital-Underground , ei lau ajutat pe 2pac sa shi faca primul album ( 2Pacalypse Now ) .... fara digital undeground eu zic ca 2pac ramanea un anonim al ghettoului din brooklyn ...
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Mar 27, 2006 6:40 pm


Eu spun ca cel mai folositor prieten a lui 2pac , care i-a curmat viitorul in showbiz

ce i+a facut mai??? i-a curmat viitoru? ce magar.

ie clar ca cea mai mare influentza a avut 1Pac, fara care 2pac navea cum sa existe.
acum este pe piata 3Pac betaul, varianta full urmand a fi lansata in toamna
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde HABEEB » Mie Mar 29, 2006 8:15 am

cine dreaqu a zis ceva de 50cent sau eminem thugzta ?! faptul ca tu nu ai auzit de alti raperi in afara de eminem/50/tupac nu inseamna ca si altii sint la fel de ignorantzi ca tine
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Thugzta » Mie Mar 29, 2006 2:00 pm

1. nu s ignorant .... 2. pun pariu ca shtyu mai multzi rapperi ca tine 3. doar pt ca ejti un moderator nu trebe sa te dai ashja de "benga" 4. ce vrei sa dovedeshti shi cui daka faci figuri cu mine pe un forum ?...shi habeeb inainte sa mai comentezi cu mine ca "cine dreaq o zis ceva de eminem" uitate mai bine prin topickul pe care il amenajezi shi o sa vezi topickuri brilliante ca "eminem sau 2pac? " ( ceea ce e indiscutabil ) ...deci deaia miam permis shi io sa cred ca te ai referit la unu ca eminem / 50 cent !!!
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde Pablo_Escobar » Vin Mar 31, 2006 9:16 am

...:)...thugzta sincer cred ca habar nu ai de cultura hip-hop sau de ceva ce tine de aceasta .....mare dreptate a avut Habeeb cand a zis "cine dreaqu a zis ceva de 50cent sau eminem thugzta ?! faptul ca tu nu ai auzit de alti raperi in afara de eminem/50/tupac nu inseamna ca si altii sint la fel de ignorantzi ca tine"....sunt foarte COMERCIALI frate shi sunt NASPA raperii pe care ii asculti u......MAI INAVATA!!!!
Pablo_Escobar
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mar 31, 2006 7:39 am
Localitate: romanaia

Eshti un Ratat fratzica .. fara suparare ...

Mesajde Thugzta » Vin Mar 31, 2006 3:27 pm

Bei Drogatule ~ Pablo Escobar~..eshjti pe spate bah....1. ma pish pe hip-hopu voztru de ratatzi ... 2.nu e vina mea ca tu eshjti un fraier care no auzit de rapp/gangsta rapp shi nu vede kalumea topickurile ! azta ii topick shi pt rapperi fraere ! 3. nu i vina mea ca eshti alb ca varu la mana a doua 4 . daka 2pac , NWA , Comptons Most wanted sau SouthCentralCartel is fraieri tu eshjti un distrus pistruiat shi kkt ...nici mkr nushtyu cum plm itzi permitzi sa i faci pe artishtii ajtya mari la mishto cnd tuh ejti un pishat mick la un monitor neinsemnat.. ...5. nici makar nu mai dau reply la "haterz", escobar nici nu mi mai bat capu cu tine nerecunoscatorule ! bine ca tu ai habar de cultura hip-hop ... nici mkr nu ma cunoshti shi ma faci pe un forum ignorant shi habarnist cnd tu azkultzi marlyn manson sau ce mai shtyu io ce kkt'uri ! lasane "maestre" !

Edited by Dia : Watch your language please...tine cont ca este primul si ultimul post pe care ti-l tolerez asa...da? De acum incolo sterg fara nici o explicatie ! suntem pe un forum civilizat ... chill...relax...fii politicos...da? Continuati ONTOPIC va rog ...
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde cr3tz » Vin Mar 31, 2006 3:52 pm

1 culoarea nu conteaza in rap,cum de altfel nu conteaza in muzica sau sport ,sa zicem
2 un simplu search pe google cred ca te poate lamuri :)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Thugzta » Dum Apr 02, 2006 4:52 pm

Cr3tz nu am critickat nici o "culoare" mai sus ci doar iam spus ce aveam pe suflet unei persoane care vorbeshte fara ea ...... ce sa mai spun de faptul ca doar Sica_Wine a datt un reply ON-TOPIC pana akuma ... vreau doar sa mi respecktatzi topicul atita tot ...
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde HABEEB » Lun Apr 03, 2006 8:04 am

exista o vorba.. daca nu iti plac raspunsurile nu pune intrebari
tu vrei sa iti fie respectat topicul !?
atunci sa ne respecti parerile.. altfel inchid topicul si boom biddy bye bye
[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Ai Perfekta Dreptate Habeeb! :)

Mesajde Thugzta » Lun Apr 03, 2006 5:52 pm

Pai tocmai aia ii faza ... eu nu am disrespektat nici o parere ... am fost in disacord cu unele shi miam spus punctul de vedere ... in primul rand eu nu mam "legat" de nimeni de pe forum....doar ca trebuie sa ripostezi cu un post urit unui user ca Pablo_Escobar care te disrespekta shi da un post DIREKT OFF TOPICK .... deci el ii cel care incearka " to start shit " :P.... habeeb nu inchide topickul pt ca cred ca mai exista shi oameni interesatzi de el care vor raspunde ON-TOPIC :)
"The-Hate-U-Give-Lil-Infantz-Fucks-Everybody"
Avatar utilizator
Thugzta
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Dum Feb 12, 2006 12:00 am

Mesajde Rapp3R_boY » Mar Apr 11, 2006 8:54 pm

wa broz nu va mai certati atat in plm...mai bine ati dezbate ceea ce va propus thugutza...peace end respect
Avatar utilizator
Rapp3R_boY
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Apr 07, 2006 11:00 pm


Înapoi la Tupac Shakur

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator